Reklama
Tajemství dívčích ložnic

Tajemství dívčích ložnic

Alena a Šárka si povídají o nadvládě v posteli

Vzrušuje vás představa, že při sexu ‚převezme velení’ váš partner ?
Šárka: Podle mě je to docela fajn, když je kluk v posteli trochu drzej a dominantní. Teda nemusí se zrovna chovat jako úplnej debil nebo nemotorně předstírat, že má všechno pod kontrolou, ale zase nemám moc ráda ani chlápky, kteří chtějí hrát jenom podle pravidel.
Alena: Já to mám úplně stejně – miluju zlobivý chlapy! A taky mě rozjíždějí chlápci se sexy přízvukem, třeba Američani, co se učí česky.


Co podle vás tak přitahuje holky na ‚riskantnějším’ sexu?
Š.: No asi právě to, že je to riskantní a nebezpečné, že se ‚to nedělá’. Jako když si při tom říkáte: „Ty jo – jak tohle asi skončí?” Cokoli, co je zakázané, je vždycky daleko víc vzrušující.
A.: Přesně tak. Je to daleko lepší, když víte, že děláte něco, co byste neměli. Protože pak to chcete dělat tím víc!
Takže máte radši chlápky, kteří jsou dominantní?
A.: Líbí se mi, když to v posteli řídí partner – už to mě dokáže pořádně nažhavit. Potřebuju chlapa, který je sebevědomý – jestli se mě chce dotýkat, pak by do toho měl jít hned a nějak moc dlouho o tom nepřemýšlet. To mě dostane daleko víc, než když stojí a mlčí, a já nevím, co se děje.
Š.: Ale taky je příjemné, když vás nejdřív různě škádlí a nejde mu hned o to jedno. Jako že vás líbá na krku a postupně přitvrzuje – masíruje ho svými rty a jemně do něj kouše.
A.: To asi jo, jenže když je holka fakt nadržená a chce to, pak není nic lepšího než chlap, kterej je v posteli trochu hrubší a jde rovnou na věc.
Š.: Souhlasím. Když to na mě přijde, je lepší pořádná tvrdá chlapská ruka. A nejen ruka.


Říkáte tedy, že muži by na vás měli být daleko tvrdší, než jak se všeobecně myslí?
Š.: No jasně! Já osobně nemám moc ráda plaché a ušlápnuté muže. V chlapovi potřebuju cítit hlavně nějaké to sebevědomí, jinak to začne být brzo nuda. Stejně jako když je při ‚tom’ chlap nemotornej a neumí to.
A.: Já sama nijak ušlápnutá rozhodně nejsem, takže když kluk neumí převzít kontrolu,
mám pocit, že to všechno musím řídit sama. A to se mi teda fakt moc nelíbí – nebo aspoň ne pořád. Nechci si připadat, jako že jsem nad věcí a že toho člověka, s kterým jsem v posteli, jenom rafinovaně využívám.
Š.: Jo. Ale na druhou stranu by chlapi neměli za každou cenu zkoušet něco, co ve skutečnosti neumějí. Neměli by se přetvařovat, a to hlavně v případě, kdy jim to přetvařování nejde tak, aby to vypadalo normálně.
A.: Souhlasím. Když je někdo tichý a zakřiknutý, a pak se znenadání začne chovat v posteli jako dominantní alfa samec, pak je jasné, že to jenom hraje. Chlapi mají být sami sebou a v posteli by se měli snažit jenom v rámci svých možností a schopností.
Š.: Tak tak, ale zase nesmějí být moc pohodlní a líní. Není přece nic špatného na nějakém tom hrubším hlazení, tahání za vlasy nebo vášnivém okusování.
A.: Zas nemůžu nic než souhlasit. Odvážný a přímočarý muž je daleko atraktivnější než moula, který mě chce jenom hladit po rameni. Při tom se teda rozhodně neudělám.


Vzpomenete si na svůj nejsilnější zážitek, kdy chlap převzal při sexu kontrolu?
A.: Mně se to stalo v práci. Byla jsem tam přesčas a dodělávala nějaké tabulky, když mi zavolal šéf, že mám jít k němu do kanceláře. Pak už si pamatuju jenom to, jak mě přitlačil ke stolu a začali jsme do toho bušit. Hrozně se mi to líbilo, protože to bylo všechno naprosto spontánní. Kolem nás lítaly papíry, úplně jako ve filmu. Akorát pak jsem byla naštvaná, protože jsme při tom zmuchlali ty tabulky, co jsem měla mít ráno hotové.
Š.: To já jsem šla jednou s jedním klukem do parku a poprvé jsem zažila, co to je rýt nosem v zemi. Což na tom bylo ale úplně nejvíc super!Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Tyhle holky úplně neodhadly velikost svých prsou. Nebo velikost triček a podprsenek? Nebo to taky, a to asi nejspíš, dělají schválně.

Číst více
GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

Legíny jsou moc pěkný vynález. Čím upnutější, tím samozřejmě lepší. Taky tedy záleží na tom, co ty ...

Číst více
Páteční gify by probudily i mrtvého

Páteční gify by probudily i mrtvého

Nekromancie nepatří jen na stránky fantasy knížek a do podobně střižených filmů. Proslýchá se, že mrtvé dokáží oživit i ...

Číst více
GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více