Rebeka - tajemství prádelníku

Rebeka - tajemství prádelníku

 

Držte si klobouky, žhavý průlet prádelníkem

STAHOVACÍ KALHOTKY
"Moje libido naroste díky nim až ke stropu."

Jsou to moje vůbec nejoblíbenější kalhotky a mám jich spoustu – v panensky bílé, kte­rou obzvlášť miluju. Líbí se mi, jak pevně obepí­na­jí můj zadeček. Jako by mi ho někdo celý den hladil… Řekně­me si upřímně, existuje na světě holka, které by se tenhle pocit nelíbil? To, jak jsou tyhle kalhot­ky těsné, mě pokaždé spolehlivě dostane do té správné nálady.
Pokud tedy není vaše přítelkyně příliš spokojená se vzhledem svého zadečku (a která z žen dnes je?), kupte jí stahovací kalhotky. Její prdelka v nich bude vypadat fakt skvěle a libido jí naroste skoro až ke stropu.
Když jsem šla jednou se svým přítelem nakupovat, oblékla jsem si je pod sukni. Skončili jsme v exkluzivní prodejně jedné dost známé módní značky. Poté, co jsem si vyzkoušela krajkovou košilku, jsem se vynořila z kabinky, abych si vyslechla přítelův názor. Jeho jediný komentář ale byl: "Sundej si sukni!"Po půlminutě jsem se mu zase ukázala ve stejné košilce, jenže tentokrát už bez sukně. Bingo! Vlezl za mnou do kabinky, aby se tam zúčastnil striktně soukromé zkoušky.

Jistě víte, že když na to přijde, mohou se kabinky v luxusních obchodech stát skvělými paláci neřesti. Tlusté chlupaté koberce, obrovská zrcadla kolem dokola, hudební kulisa – to vše jim dodává nádech luxusního bordelu. Poslední, na co si vzpomínám, jsou stahovací kalhotky pověšené na klice dveří a můj zadeček leštící zrcadlo. Drahé obchody poskytují skvělý servis – nabídnou vám tam po ‚tom‘ dokonce i sklenici vody. Nám se ale bohužel skoro povedlo to ‚provařit‘, když přítel mávnul na prodavačku a řekl si o jedno postkoitální cigárko.
PRŮSVITNÉ KALHOTKY
"Miluji prádlo, které nic neschovává."

Snad je to mou exhibicionistickou povahou, ale průsvitné kalhotky mám opravdu ráda. A když jsou navíc ještě červené, je to pro přítele příslib dobrodružství. Pamatuji si na jeden večer, kdy jsem překonala další hranici svého exhibicionismu a pod kratičkou zavinovací sukýnku jsem si oblékla průsvitné červené kalhotky. Pak jsme vyrazili metrem do města. Přítel byl dost překvapený, když jsem si ve vagonu sedla naproti němu. Malinko jsem roztáhla stehna (ale jen tak, aby viděl, co mám pod sukní!) a všimla si, že se mu červeň mých kalhotek odráží na tvářích. Vlastně už ani nevím, jestli byl víc šokován můj přítel, nebo důchodce, který seděl vedle a zrak mu asi ještě sloužil víc než dobře…

Později se moje krátká sukně stala středem pozornosti v narvaném klubu. Po několika tequillách jsem se přistihla, jak stojím nahoře na schodech a flirtuji s pár chlápky, kteří chtěli vidět, co mám pod sukní. Asi i díky alkoholu v krvi to na mě zapůsobilo jako rudý hadr na býka. A tak jsem si vzadu laškovně nadzvedla sukýnku a předvedla jim své prádélko. Když se dosyta vynadívali na mou malou prdelku, otočila jsem se, aby si mohli prohlédnout i druhou stranu. Bohužel jsem se ale den předtím zapomněla oholit, takže zahlédli z žabí perspektivy můj malý hitlerovský knírek. Teď jsem se zas pro změnu červenala já… Mému příteli to kupodivu přišlo docela zábavné, ne-li dokonce vzrušující. Náhle pocítil nutnost jít se mnou na toaletu ­– a ten večer to nebylo naposled, co se tam zblízka podíval na ‚červenou‘.


TRIČKO A TANGA

"Nejlepší je tílko o čtyři čísla menší."

Rychlovky bez zábran mě už dávno poučily, že muže dokážu snadno rozpálit do běla klidně i bez luxusního spodního prádla. Navíc jsem zjistila, že k tomu, aby přítel ztvrdnul jako kámen, mi postačí drobounká tanga a sražené tričko.
To ráno začalo jako každé jiné. Vyskočila jsem z postele, oblékla si kalhotky a staré seprané tričko a s vervou se pustila do úklidu. Vysavačem jsem zajížděla do všech temných zákoutí a skulinek. Vůbec jsem netušila, že přítel v posteli už dávno nespí, ale mlsně mě pozoruje. Dál už si jen pamatuju, jak stál najednou za mnou a taky začal zajíždět do všech mých tajných zákoutí a skulinek. Když bylo po všem, přiznal se, že ho nejvíc vzrušilo to, jak jsem se v tričku skláněla nad vysavačem.

Až později jsem si uvědomila, že k jeho vzrušení asi přispělo právě to tričko. Bylo totiž o čtyři čísla menší, takže nad plochým bříškem nádherně zvýraznilo mé křivky. Ten starý, praním sražený hadřík mi navíc jen tak tak zakrýval prsa. Vůbec jsem si nevšimla, že pokaždé, když se nakloním nad vysavač, jsem skoro nahá. Tričko bylo pro přítele víc sexy než krajkový korzet s podvazky. Od té doby mám asi nejmíň uklizený byt ve městě – gruntování totiž skoro nikdy nedokončím!

BOKOVÉ KALHOTKY
"Jsem v nich prostě k nakousnutí."

Myslím, že při tanečním čísle v Charlieho andílcích byla Cameron Diaz v těchhle kalhotkách hodně sexy. Asi nevíte, že občas dělám dýdžejku v jednom klubu, a když se doma chystám k odchodu, pobíhám v nich po ložnici a říkám si: „No, jestli byly dobré pro Cameron…“

Většina dívek asi bude souhlasit, že jakmile si žena začne být jistá svým zadečkem, přestane mít strach ho ukazovat. Přítel říká, že ho mám v těchhle kalhotkách prostě k nakousnutí, a podle těch fotek myslím, že není daleko od pravdy.

Když jsem se do nich navlékla poprvé, přijela jsem do klubu o hodinu později. Než jsem totiž vyrazila, chtěla jsem se dostat trochu do nálady. Tak jsme si s přítelem otevřeli lahvinku vína, pustili si pár tanečních vypalovaček a já začala jen tak ve spodním prádle hopsat po bytě. Přítel po mně skočil a začali jsme po sobě házet polštáře. Legrace skončila, když jsme se zhroutili na postel a kalhotky letěly na podlahu. Řekla bych, že v testu docela obstály… Do práce jsem nakonec dorazila pozdě, celá rudá a rozcuchaná – ale zato ve skvělé náladě a se spokojeným úsměvem od ucha k uchu.

Přítel se mi později přiznal, že ho ten večer nejvíc ‚rozjel‘ pohled na můj zadeček, těsně obepnutý v bokových kalhotkách. Nemusím snad příliš vysvětlovat, že od té doby mají čestné místo v mém prádelníku. Když je přítel doma, tak ve své (dnes už pravidelné) úloze ‚startéru‘ nikdy neselžou. Myslím, že právě těmito kalhotkami si mě chce pojistit, abych na něj ani na chvilku nezapomněla, když jsem celou noc pryč, roztáčím desky a hraju si s knoflíky na mixu.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Holky z Instagramu - Amber Heyes

Holky z Instagramu - Amber Heyes

Pokud se vám líbí anorektické, vychrtlé holky, tak to vás dneska zklameme. Amber je totiž perfektní ukázkou toho, co to znamená ...

Číst více
Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více