Reklama
Předehra

Předehra

 

Potřebujete snad další důvod, proč si na kabelovce naladit zápasy z NFL?

Lilly (18), Miami Dolphins
Poprvé: „Na hřiště jsem si poprvé stoupla před půl rokem. Ostatní holky jsou mnohem zkušenější – já se ještě pořád stydím. Ale rychle to mizí. Když se na mě dívají tisíce mužských očí, je mi to moc příjemné!”
Řeč těla: „Neděláme erotické pohyby, ale sexy pohyby. To je zásadní rozdíl. Nejvíce zabírá provaz. Při něm zadeček získá nádherný tvar a prohra fanoušky tolik nemrzí.”

Nicole (20), New Orleans Saints
Na stadionu: „Vystoupení je velmi náročné na přesnou synchronizaci. Vypadáme jako jedno tělo. Nesmíte nic pokazit, a proto je to docela stres. Ale když to skončí, vždycky přijde pořádné uvolnění. Úplně jako po sexu!”
Tělo: „Jsem čím dál pružnější, protože hodně děláme protahovací cviky. Každý den trénuju kopy a taky pořád cvičím provazy a rozštěpy. Nejtěžší je zvyknout si na ty vysoké boty. Mají deseticentimetrový podpatek!”
Sexuální výchova: „Studuju pedagogiku.
Až budu na praxi ve škole a nějaký kluk za mnou přijde s tímhle časopisem a zeptá se: ,To jste vy?’ řeknu mu: ,Jo! Škoda, že jsi tak mladý...’”
Bahno: „Když mám volno, jezdím v terénu na horském kole. Miluju doskoky do bláta.”
V klubu: „Strašně ráda tancuju – doma v kuchyni, na stadionu, ve škole, prostě všude. V klubu vždycky zůstanu až do zavíračky.
To na ně pak křičím: ,Počkejte ještě chvíli, tancuju!’ Dělám při tom různé pohyby, které asi nevypadají moc mravně.”

Arlene (24), Washington Redskins
Sexy strategie: „Před zápasem se protahujeme v tunelu, zrovna když tamtudy prochází tým soupeřů. Snažíme se je rozhodit a narušit jim koncentraci na hru.”
Rodinné hodnoty: „Jsem původem z Portorika a mám přísnou mámu. Asi se bojí, abych při fandění nevypadala lacině. Než jsem šla na tohle focení, máma povídá: ,A chovej se tam slušně!’”

Janette (23), Philadelphia Eagles
V šatně: „Před zápasem je vždycky skvělá nálada. Pomáháme si s make-upem a navzájem se upravujeme. To miluju!”
Vzrušení: „Venku na stadionu se vždycky probudí moje druhé já. Když se na nás dívají tisíce mužů, mám pocit, jako kdyby si všichni prohlíželi jen mě! Je to podobně vzrušující, jako kdybych tancovala u tyče.”

Andrea (25), Dallas Cowboys
Předehra: „Před zápasem trávíme spoustu času v šatně. Připravujeme se, posloucháme muziku a kecáme. Než vyběhneme na plochu, seřadíme se a začneme skandovat: ,Go-go-go, go-gogo-gogo-go!’ Moc inteligentní to není, ale chlapy to baví, a o to jde.”
Fotbalové vědomosti: „Každá nová dívka skládá fotbalový test. Má osm stránek! Musí poznat jednotlivé týmy, vědět, kolik Super Bowls naše mužstvo vyhrálo, rozeznat signály rozhodčího – a nejen touchdowny! Taky musí znát držení (chytá se za zápěstí), masku na obličej (spustí pěst dolů), signály (zdvihá paži)… Prostě vše!”
Fanoušci: „Jasně že na nás muži během našeho vystoupení pokřikují a pískají. Je mi to příjemné – které ženě by zájem neudělal radost?”

Rachel (21), Tampa Bay Buccaneers
Pohodlí: „Říká se o nás, že prý ze sebe v šatně navzájem strháváme oblečení, ale to je fakt nesmysl. Při svlékání a strojení do dresu si naopak velmi jemně pomáháme.”
Nebezpečná práce: „Jednou šli dva hráči do souboje a hnali se při tom přímo proti mně. Vyjekla jsem a uskočila – v poslední chvíli, těsně předtím, než se srazili! Jinak bych nejspíš skončila pod nima.”

Barbara (19), Tampa Bay Buccaneers
Příval energie: „V den zápasu propuká šílenství. Z fanoušků vždycky cítím obrovský příval energie, a to už dlouho před začátkem. Postávají u vchodu třeba už v osm ráno, kdy tam přicházíme my, abychom se rozcvičily!”
Házecí snahy: „Jasně že si občas zkoušíme zahrát. Dokážu dát míči rotaci, ale nejraději máme imitaci srážek, kdy se pak těžko rozplétáme.”

Jeni (24), Tampa Bay Buccaneers
Show girl: „Nervózní už dávno nejsem. Jsem totiž typ, který naplno žije reakcemi publika. Nějakým šestým smyslem se na něj napojím a přesně vycítím atmosféru. No a když se fanoušci baví, bavím se taky.”
Sukýnky: „Podle mě máme nejlepší dresy v NFL. Úplně ze všech nejlepší! Musíte se kouknout na naše nové sukýnky. Mají takové drobné nařasení vzadu a taky mají víc vrstev, takže když v té své zavrtím zadečkem, vypadá to sexy.”

Meghan (21), New England Patriots
Odhalené tělo: „Mou nejoblíbenější uniformou je blůzka s volnými zády a kalhotky. Protože čím méně oblečení, tím líp se člověk na hřišti pohybuje.”
Horko: „Nejtěžší je, když je třeba třicet stupňů ve stínu, nikde ani mráček a my musíme makat jak o život. Lidi si řeknou: ,Hm, roztleskávačky, co na tom je?’ Jen málokdo si dokáže představit, že je to stejně náročný sport jako fotbal. A jen málokdo ocení, že za tím jsou desítky hodin tréninku.”
Talent: „Dokážu svinout jazyk do tří smyček. Vlastně ani nevím, jak jsem se to naučila.”


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Tyhle holky úplně neodhadly velikost svých prsou. Nebo velikost triček a podprsenek? Nebo to taky, a to asi nejspíš, dělají schválně.

Číst více
GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

Legíny jsou moc pěkný vynález. Čím upnutější, tím samozřejmě lepší. Taky tedy záleží na tom, co ty ...

Číst více
Páteční gify by probudily i mrtvého

Páteční gify by probudily i mrtvého

Nekromancie nepatří jen na stránky fantasy knížek a do podobně střižených filmů. Proslýchá se, že mrtvé dokáží oživit i ...

Číst více
GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více