Dung Pham

Dung Pham

 

Po matce Evropanka, po otci Asiatka. To nejlepší z obojího.

Ví rodiče, že jsi pro nás fotila?
Táta se to nesmí dozvědet, je hodně přísný. Ale tohle by asi nepotěšilo žádného otce, kdyby viděl v časopise svojí dcerušku z polovičky nahatou.

Myslíš?
Je Vietnamec. A tam je to jiná kultura. Takovéhle časopisy tam nevychází. Sex po svatbě je tam stále jedna z platných zásad. Třeba když žena otěhotní a není ještě vdaná a přítel jí nechá, tak i kdyby šla na potrat, už si nikdy žádného muže nenajde. To je případ mojí kamarádky.

To zní dramaticky.
Byla jsem na jedné vietnamské svatbě, kde nevěsta už za sebou měla potrat. Ve Vietnamu by si jí už nikdy nikdo nevzal. Tak musela přiletět sem a tady jí její strýc našel ženicha. Sice o hlavu menšího, všude beďary, tlustý, ale hlavně že bohatý. Jenže on to nevěděl, takže když to nakonec zjistil, ve tři ráno volal strýci, že je podvedený a ať si pro ní okamžitě přijede.

Proč si ho vůbec brala?
To je ten strach. Strach z rodiny, strach z toho že nemá kam jít, z budoucnosti... Přijela sem, a nic neměla. Musíš se pak podřídit.

A můžeš vůbec spát s klukem před svatbou?
Potají ano, ale když se to zjistí veřejně, jsi za děvku.

Je rozdíl mezi severní a jižní vietnamštinou?
Nemám ráda jak mluví na jihu. Je to něco jak Morava (smích). A oni tu řeč ještě víc roztahují a změkčují. Třeba místo „z” řeknou na jihu skoro až „ď” (následuje ukázka stejných vět v severo a jižní vietnamštině – srovnání s češtinou a moravštinou je docela přesné – pozn. red. Jana Strmisky).

Jsi Vietnamka, nebo Češka?
Pro Vietnamce jsem Češka a pro Čechy jsem zase Vietnamka. Je to těžký, když jsi míšenec ze dvou tak vzdálených kontinentů. Ale dozvěděla jsem se, že táta by byl radši, kdybych si vzala Evropana. Protože kdybych ho náhodou podvedla, může to ještě fungovat. Žádný Vietnamec by mě ale zpátky už nevzal.

Musíš být doma poslušná holka, která se stará o domácnost?
Jasně, musíš uklízet, vařit, pomáhat rodičům v obchodě... A je úplně jedno jestli jsi holka nebo kluk. Český kluk se doma natáhne a „mami přines mi to na stůl”. A tím to pro něj hasne. U Vietnamců se o domácnost starají většinou děti. Rodiče jsou přece v práci.

Jak ti bylo příjemná ta bondage?
V pohodě. Ještě jsem to nikdy nezažila, jen viděla na obrázkách. Jen to byla fyzicky strašná námaha.

Dovedeš si představit, že by se ti to líbilo v sexu?
Ale jo, klidně, možná by to byla zajímavá zkušenost. Já experimentuju ráda. Ale musela bych zhluboka dýchat abych nebyla moc utažená.

Jsi spíš submisivnější, nebo máš navrch?
Jak kdy, ale asi dominantnější.

Hu. To trochu porušuje můj porno stereotyp podřízené asijské ženy. A kdo u Asiatů rozhoduje doma?
Většinou chlap má pevnou ruku. Ale v rodině má každý svoje místo a každá rodina to má trochu jinak.

A v sexu?
No jak to znám, třeba moje kamarádka když mi něco vypráví, nezní to moc submisivně (smích). Myslím, že jsou tři typy Vietnamek: 1. Konzervativní holky s culíkama, maličký, s brejličkama, který neví, co je sex. S prvním chlapem, co ho mají v posteli, skončí až do smrti. Pak jsou 2. normální holky, co jsou v pohodě, počeštělý. Říká se tomu banánový děti. Uvnitř bílý, navenek žlutý. A nakonec jsou 3. zkažený Vietnamky, co poslouchají R&B a balí namakaný týpky v teplákách. Ale tu znám jen jednu (smích).

Dovedeš si představit, že skončíš v posteli na prvním rande?
Jo. Stalo se mi, že jsem takhle měla 24hodinové rande. Začalo večer, a skončila jsem u něj doma až do večera dalšího dne. Nemohli jsme se od sebe odtrhnout. Líbil se mi, tak jsem ho prostě chtěla (smích).

Máš nádhernou kůži. Jak to máš s opalováním? Asiatky se přece bělí.
To je pravda, chtějí být světlé jako Japonky. Pokud jsi tmavší, znamená to, že jsi z vesnice. Já to vnímám opačně, jako bělošky... chodím dokonce i do solárka. Moje kamarádka, co tu žije od 4 let, je naopak tmavá a pudruje se na bílo. Vypadá pak sice jako smrtka, ale má dobrý pocit. Ona se těší, že se jednou vrátí zpátky do Vietnamu.

A ty?
Mně se tady líbí. Ale nebyla jsem tam ještě. Je pravda, že každý Vietnamec mi říká, že ve Vietnamu je to úplně hustý a ohromná zábava. Že tady nic není, a až tam jednou přijedu, už nebudu chtít odjet.

Jakou mám šanci sbalit Vietnamku, když přijdu do stánku se zeleninou?
Většinou jsou ženské, co mají stánek se zeleninou, už vdané. A když je to třeba dcera, rodiče jsou často vedle a před nimi nemáš šanci. Nebude s tebou flirtovat a vyměňovat si čísla. Takhle to nefunguje.

Takže jak to funguje?
Jsou vietnamské party, večírky, ale tam se chodí v partách. Pak internet nebo třeba přes kamarády. Různě.

A jsou rozdíly v sexu? Pověsti o malých přirozeních...
Každý člověk je originální, tohle vůbec neplatí.

Šla bys do trojky?
Nejsem proti. Když to není nějaká tlustá ropucha. To bych asi neunesla.

Jsou lepší Evropani, nebo Vietnamci?
Momentálně pro mě Evropané. Humorem, stylem. Ale některé holky chodí výhradně s Čechama a některé naopak řeknou, že s Čechem nikdy. Řeknou, že Češi ani nic neplatí. U Vietnamců je samozřejmostí, že platí veškerou útratu. Češi často škudlí. Ale spíš se to teď rozjelo a Vietnamky začínají jít do Čechů. Ale každopádně počítej s tím, že pokud sbalíš Vietnamku, tak asi třičtvrtě dne strávíš v posteli.

V baru, o dvě hodiny později...
Honza: A teď mi to řekni na mikrofon: Věřím v něco nad námi, ale Bůh je úchyl. Jinak by nikdy nedopustil to všechno, co se na světě děje.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Kam doktor nemůže, tam pošle páteční gify

Kam doktor nemůže, tam pošle páteční gify

Dneska vám je servírujeme trochu později, než obvykle, ale to neznamená, že by snad měly být méně účinné. Ba právě naopak, po ...

Číst více
GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

Naštěstí ale zatím není taková kosa, aby se zachumlaly od hlavy k patě, takže i přes teplé košile pořád zbylo dost prostoru pro ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
GALERIE: Nadstandardní výbava asijských žen

GALERIE: Nadstandardní výbava asijských žen

Včera se nám čtenář Petr na Facebooku přiznal, že si dosud myslel, že kozatá Japonka je protimluv, a my slíbili názornou ukázku, že tomu tak ani ...

Číst více

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více