Reklama
Boxerka Erika

Boxerka Erika

 

Předkládá pravidla postelového utkání na pět kol

Když se ložnice změní v boxerský ring, stane se z vaší přítulné partnerky rozzuřená zákeřná soupeřka. Zatímco dřív vás před každým zápasem něžně masírovala, dnes vám dává studenou sprchu a posílá vás k zemi. Dosud poklidný sexuální život se kvůli nesmyslnému soupeření stal nekonečnou sérií direktů, zvedáků, ran pod pás a psychických šrámů. Ale proč se s vámi vlastně partnerka začala prát? Možná jen děláte v posteli něco špatně. Co? To vám bohužel většinou nepřizná ani ta nejtvrdší zápasnice. Když má totiž žena říct, co se jí v sexu nelíbí, raději mlčí, aby neknokautovala vaše obrovské a velejemné mužské ego.


Před dalším úderem gongu ale seberte síly, protože tentokrát už k. o. nebudete. Erika (23), která se už pět let věnuje amatérskému boxu, vám prozradí pět nejčastějších chyb při milování, které ženám nejvíc vadí. A navíc vám poradí, jak během zápasu každou z nich obrátíte ve svůj prospěch. Ring volný!


1. KOLO: Co ji naštve: výslech při souloži
Když se mě partner uprostřed divokého milování najednou bez varování zeptá, jestli jsem už byla, bezpečně tím zničí můj náběh na orgasmus. Podobné otázky k smrti nesnáším a fakt nechápu, jak může být chlap tak netaktní...


Víme, jak moc vám leží na srdci ženské potěšení. Vyptávat se během styku na aktuální stav našeho vzrušení ale jen sníží soustředění na to, co právě prožíváme a oddálí brány země zaslíbené. Nevhodný dotaz v nesprávnou chvíli může orgasmus úplně zabít, a to dost naštve. Jen si zkuste představit, že by se vás vaše partnerka těsně před ejakulací najednou zeptala, jestli jste si nezapomněl nasadit prezervativ.


Co sníží její bojovnost: Ačkoliv je vaše přítelkyně sexuální dynamo a po milování si o tom ráda povídá, během styku jí nemusí být vždycky příjemné vyjadřovat slovy, co cítí. Pro ženy, stejně jako pro boxery, je totiž velice důležité udržet rytmus. Nedokážeme ze sebe dostat víc než jen ,hmmm‘ nebo ,ááách‘, aniž bychom ztratily nit a tempo. Nevykládejte si to špatně – je skvělé, že vás zajímá, co žena při sexu cítí. Volte ale raději otázky, na které můžeme jen vzrušeným hlasem vzdychnout ,Ano!‘ nebo ,Ne!‘. Potichu nám třeba pošeptejte do ucha: ,Líbí se ti to?‘ nebo ,Je ti to takhle příjemné?‘. Dotazy typu ,Řekni mi, co tě vzrušuje!‘ jen pokazí náladu, zvlášť pokud je pronášíte rozkazovacím tónem. Působí jako studená sprcha.


Nejdůležitější ze všeho je vzrušit ženu bez toho, aby měla pocit, že na ni vyvíjíte tlak. Když mi partner dá najevo, že ho zajímá, jak mě přivést k orgasmu, je sex ještě mnohem příjemnější. Nesmí to ale být během akce a nesmí se mě začít vyptávat na technické detaily. Raději mu je sama napovím svými pohyby – a určitě na tom neprodělá!2. KOLO: Co ji naštve: Bezduché bušení
Nesnáším, když se chlap snaží donekonečna přirážet a pumpovat jako králík. Samozřejmě nechci, aby bylo za minutu po všem, ale když už se miluju příliš dlouho, začne mě to někdy dost bolet.


Zapomeňte na všechno, co jste se až dodnes naučili z porna: skutečné ženy vůbec netouží po hodinovém sexuálním maratonu (naštěstí!). Po zatvrzelém bušení jako při předvánočním klepání koberců bude vaše partnerka tak akorát utahaná a rozbolavělá. A navíc – pánské hospodské řečičky o ,rozedřené micince‘ vůbec nejsou nadnesené!


Co sníží její bojovnost: Navzdory všeobecně rozšířeným mužským názorům my ženy neočekáváme, že bychom musely při každém milování dosáhnout vyvrcholení současně s vámi. Někdy dokonce ani žádný orgasmus nemáme – a věřte nebo ne, je to tak vlastně docela v pohodě. Občas s vámi prostě spíme jen kvůli vám – protože víme, jak moc to v tu chvíli právě chcete. Možná že to zní trochu divně, ale i když si jinak sex užívám, čas od času jsem ráda, když se partner udělá hned na začátku. Dává mi to totiž pocit, že ho vzrušuju tak silně, že už to prostě nemohl vydržet. Připadám si díky tomu úžasně sexy.


Neznamená to ovšem, že byste na pořádné bušení měli zapomenout (já osobně mám ráda sportovce, takže si milování bez pořádného fyzického výkonu nedovedu představit). Fígl je v tom vědět, kdy být něžný, kdy se do toho můžete pořádně opřít a kdy už je lepší přestat. Často stačí jen sledovat signály vaší partnerky. Pokud místo jemného tření svou pánví o vaši pánev najednou začne zuřivě přirážet, nabízí vám tím volnou expresní jízdenku první třídou. Že si ani pak nejste jistý, jestli už ta chvíle přišla? Nechte si rozsvítit zelený semafor větou: ,Lásko, s tebou je to tak hezký, že už asi budu.‘ Řekněte to jen několik sekund před bodem, odkud už není návratu. Pokud partnerka vesele přiráží dál, máte volnou trať. Takže se už přestaňte mučit rychlými pohyby a zdvihněte stavidla.3. KOLO: Co ji naštve: Nelíbání po orálním sexu

Fakt mě uráží, když nějakému muži poskytnu orální sex, ale jakmile se udělá, je pro něj najednou moje pusa zakázané území. Jeho rozkoš mě stála spoustu práce, bolí mě kvůli tomu namožená čelist a nedostanu za to ani polibek na dobrou noc?


Jako odměnu za váš vrcholný sexuální zážitek po vás chceme aspoň trochu citu. Opravdu rády bychom uvěřily, že vaše touha políbit nás přehluší jakýkoli případný pocit odporu. Pokud tomu tak není, cítíme se zneužité, zraněné a odmítnuté… a už vůbec se nám nebude chtít tenhle zážitek v nejbližší době zopakovat. Poučení? Jste sami proti sobě, pokud nás po orálním sexu odmítáte líbat.


Co sníží její bojovnost: Jasně, chápeme: děsí vás pocit, že by vám poblíž úst mohlo ulpět vaše vlastní sperma. Musíte ale předstírat, že vám to vůbec nevadí – nás totiž zase děsí pocit, že vám tak banální věc zabrání políbit nás. Bereme si to hrozně osobně. Můj současný přítel si vždycky přinese do postele sklenici vody.

Když to dole dospěje do zdárného konce, zeptá se mě, jestli nemám žízeň a podá mi ji. Samozřejmě že mi okamžitě dojde, co tím ve skutečnosti sleduje, ale aspoň to dělá velmi taktně. A navíc díky tomu vím, že na mě bere ohled. Partnerka si vypláchne, vy ji jako odměnu za její úsilí políbíte a oba budete spokojeni. Ale pozor: přinést jí i kartáček a zubní pastu je asi už příliš.

4. KOLO: Co ji naštve: omílání jednoho oblíbeného ‚triku‘
Jeden kluk, se kterým jsem kdysi chodila, se při sexu pořád úporně soustředil na jakési zvláštní místo kolem mého zadku. Dělal to tak často, až mi začal připadat jako úchylák. Několikrát jsem mu jasně naznačila, aby toho nechal, ale pořád se tam vracel jako nějaký zaseknutý robot...


Máte nějaký svůj oblíbený sexuální ,trik‘ a myslíte si, že se ženám hrozně líbí? Bude se jim líbit ještě víc, pokud si začnete pozorně všímat, jak na něj vaše současná partnerka reaguje. A nebo taky možná překvapeně zjistíte, že se ten trik vlastně líbí jenom vám... V každém případě je trochu nuda, pokud v posteli nepoužíváte nic jiného.


Co sníží její bojovnost: Benzin, který pohání formu-li 1, byste asi nenalil do vašeho starého favoritu. Stejně tak nemůžete předpokládat, že na každou ženu bude fungovat stejný hmat. Na rozdíl od aut tady ale bohužel nezbývá než postupovat metodou pokusů a omylů. Na novou partnerku nasaďte to, co přivádělo do varu tu předcházející. Vyzkoušejte úžasný trik, o kterém vám kamarád vyprávěl, že po něm jeho přítelkyni úplně šílí. Dávejte ale pozor, jak na to vaše láska reaguje svým vzdycháním a svíjením. Pokud leží jako leklá ryba nebo před vaším dotykem ucukává, zkuste změnu – silněji, něžněji, rychleji, pomaleji.... Experimentujte tak dlouho, až začne být na první pohled jasné, že se jí to líbí.


Můj partner ne vždy pozná, že se mnou v posteli dělá něco špatně. Vždycky ale pozná, když se mnou dělá něco dobře. Pokud je úplně mimo, popadnu ho za ruku a zastavím ho. Když se mi to ale líbí, hlasitě vzdychám a prohýbám se v zádech. Pak mu už jen stačí přesně si zapamatovat, co na mně funguje a příště se hned od začátku strefit do černého.

5. KOLO: Co ji naštve: špinavá holka šíleného hygienika
Jeden můj bývalý přítel měl podivný zvyk – jakmile jsme skončili, hned utíkal pod sprchu. Připadala jsem si, jako bych snad byla špinavá, a pěkně mě to štvalo...


Když muž okamžitě po akci naběhne do koupelny, naznačuje tím, že jeho partnerka má snad lepru. Není třeba dodávat, že pravděpodobnost další akce tím snižuje účinněji než... studená sprcha, kterou si on sám právě dává.

Co sníží její bojovnost: Při sprchování po milování dejte pozor, aby si žena nemyslela, že od ní vlastně utíkáte. Polibek a pár pochvalných slov stačí, abyste ji ujistili, že si nad tím, co jste spolu právě prožili, nemyjete ruce. Můj současný přítel se po sexu taky rád sprchuje, ale vůbec mi to nevadí. Vždycky mi totiž něžně vysvětlí, že jsem ho hrozně rozžhavila. Aby mohl usnout, musí se prý nejdřív trochu zchladit. Lichotí mi to a je to roztomilé. Ještě lepší ale je, pokud dívku vezmete do koupelny s sebou. O očistu nepřijdete, sprchu si užije i ona. Když jí navíc umyjete záda, ona vám umyje ta vaše a možná i něco jiného... A příště můžete místo postele dovádět rovnou v koupelně.Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Krása nepřímé úměry - Velká prsa, malá trička

Tyhle holky úplně neodhadly velikost svých prsou. Nebo velikost triček a podprsenek? Nebo to taky, a to asi nejspíš, dělají schválně.

Číst více
GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

GALERIE: Ukážeme vám, proč jsme fanoušky upnutých legín

Legíny jsou moc pěkný vynález. Čím upnutější, tím samozřejmě lepší. Taky tedy záleží na tom, co ty ...

Číst více
Páteční gify by probudily i mrtvého

Páteční gify by probudily i mrtvého

Nekromancie nepatří jen na stránky fantasy knížek a do podobně střižených filmů. Proslýchá se, že mrtvé dokáží oživit i ...

Číst více
GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více