Reklama

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní zkušeností.

Ženy si velice často berou muže nekriticky do huby. Často od hloupějších žen slýcháváme věty, jaký že to penis vlastní ten a jaký zase onen. Frekventovaně hodnotí a posmívají se velikostem, zakřivení a především tuhosti mužského přirození. Přirozená mužská kultivovanost velí, že ženám nebudeme oplácet jejich způsobem. Ale čeho je moc, toho je příliš. I my se tedy na pár odstavců změníme v ženu a budeme hodnotit a kritizovat.

Především je třeba rozhodnout spor o to, jestli je na ženě podstatnější zadek, nebo prsa. Zadek má několik předností: na rozdíl od ňader, složených z mléčné žlázy a tukové tkáně, je masa zadku a boků složená kromě tuku především ze svalů. Díky tomu lze zadek do jisté míry formovat a zpevňovat cvičením.

Naproti tomu prsa prostě nějak narostou a upravit je může leda plastický chirurg. Zadek má též skvělé dynamické vlastnosti - při pohybu ženy se různě napíná, zatíná, špulí a hýbe, kdežto prsa jsou víceméně statická či se jen pasivně pohupují.

Zadek je zajímavý a ergonomicky důmyslný i díky svému umístění. Při souloži zepředu i zezadu lze za zadek ženu držet a manipulovat s ní. Samotné ženy vnímají držení za zadek jako příjemné. Za prsa lze ženu držet jenom lehce a na rozdíl od zadku jsou prsa pouhou nefunkční ozdobou. I možnosti samotného držení jsou u zadku a ňader různé - zatímco zadek je možné pořádně popadnout a silou jej mačkat a hníst, prsa zpravidla vyžadují jemné zacházení.

Převážně svalové složení zadku však má i svou odvrácenou stranu. Svaly zadku mají totiž tendenci ochabovat. Někdy k tomu příspívá i lenost žen a jejich nechuť chodit do kopce se zátěží. To podstatné ale je, že zadek není jen výsledkem fyzické námahy, ale především genetické výbavy. A stejně tak, jako nemůže muž ovlivnit velikost a tuhost penisu, nemůže bohužel žena příliš ovlivnit kvalitu své zadnice. A tady se dostáváme k samotné podstatě. Sebehezčí žena s překrásným obličejem a pěknými prsy, ale s rozbředlým plochým zadkem váží na vahách mužského vzrušení mnohem méně než průměrná žena s malými prsy, ale dokonalým zadkem, pevným jako basketbalový míč!

Nejlepší je poslední zadek z našeho seznamu, zadek J (neboli závěrečné Jéééé!, úmyslně umístěný nesprávně v abecedě za K). Nevlastní jej žádná česká žena, protože je to dar, který dostaly pouze míšenky bělochů a černošek. O tomto typu si můžeme nechat jenom zdát. Ale pojďme hezky popořadě.

A
A
- Zadek není pěkný. Je příliš plochý, ze stran moc zarovnaný a příliš plynule přechází do stehen.

B
B
- Velmi hezky vyklenut, je na pohled dobře tuhý, projevuje známky zdraví, ale těžiště je na vkus muže příliš dole. U tohoto typu je ale obvyklé, že bývá nasazen na překrásná stehna, a to se cení!

C
C
je sexy. Naneštěstí si jej mnohé majitelky neváží, rády by jej menší a to je naprosto zrůdné. Pokud takový zadek bílá žena vlastní, může se považovat za výherkyni v loterii.

D
D
drží tvar (avšak příliš dětský tvar), ale na omak bude měkký, což je ostatně vidět - viz tvarohovitost spodních partií.

E
E
- Tento typ je sběratelský kus. Ocení jej pouze praví znalci, muži bez předsudků a beze strachu ze žen. Vyznačuje se stálostí tvaru i v horizontální poloze, až ocelovou tvrdostí a jeho velikost kladně ohromuje.

F
F
- Zadnice je již v terminální fázi. Je to sice smutné, vysmívat se tomu nebudeme, spokojme se s konstatováním, že takto skončí drtivá většina našich přítelkyň.

G
G
je neestetický průměr. To, co se zdá být opticky v pořádku, nenabídne mužskému uživateli potěšení z pevnosti ani tvaru. Dokáže-li žena takto natáhnout kůži, měla by zbystřit a začít jíst, posilovat a doufat! Tento typ vlastní většina modelek objevujících se v časopisech Elle, Cosmopolitan a v dalších asexuálních médiích. Bohužel ženy se nechávají jako stádo ovlivnit, a po tomto anorektickém paskvilu touží.

H_copy
H
v sobě skrývá značný potenciál. Při pohledu z boku tvarově vyhovuje, ale zezadu příliš splývá s tělem. Je však velmi akceptovatelný pro svůj poctivý objem.

I
I
- je malý, juvenilně maskulinní, hravý. Nedá se mu nic vytknout, kromě podměrečného objemu.

K
K
potěší. Má vše, co vyžadujeme. Pružnost, objem, tvar a jako vizuální bonus přidává i rozkošné strie, jako vzpomínku na dobu, kdy tak krásně a překotně rostl. Vyžaduje náročnou údržbu, pokud se zanedbává, rychle se kazí. Známky zhoršení již pozorujeme na pravé půlce.

J
J - 
jak již bylo popsáno výše, je nedostižným ideálem. Když se spojí s pevným, velkým penisem, představuje vrchol lidství.


Na závěr bychom chtěli ženy jemně upozornit, že bez poctivého tréninku a fyzického úsilí nemohou doufat, že příroda za ně všechno udělá sama. Gravitace je mocná čarodějka, bohužel jen jedním směrem.

Související články

PRDELKY: 28 nejlepších pozadí v pohybu
Pátek, krásných zadků svátek
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více