Reklama
Sophie Howard

Sophie Howard

 

S přehledem nejkrásnější a nejprsatější britská modelka se stavila na pokec

Byl to ten nejlepší podpis, jaký se kdy MAXIMU povedl. Podpis smlouvy s nejpřitažlivější britskou modelkou současnosti - Sophií Howard!

Milí čtenáři, obejměte nás, kupte nám pivo a zapalte cigáro. Máme pro vás poklad! Od minulého čísla se můžete v otázkách sexu radit s nejžhavější britskou modelkou Sophií Howard. Uvidíte ji teď každý měsíc! A uvidíte ji v tak intimních detailech a ze všech možných úhlů, že ji začnete považovat za svou přítelkyni (a vaši kámoši si budou myslet, že vám hráblo). Ale jaká je Sophie doopravdy, tam uvnitř?

Vítej v Maximu! Jsi šťastná, že jsi tu s námi?

Jsem přímo v extázi radostí, protože moje první fotky pro váš časopis dopadly skvěle! Je to prostě skvělé, skvělé, skvělé!

Co od tebe můžou naši čtenáři čekat?

Hlavně mě – nahou – a taky odpovědi na své otázky. Podám jim pomocnou ruku na sexuálním žebříku a proměním je v nabíječe.

Jsi tu nová, takže o tobě vlastně nic nevíme. Prozradíš nám krátce svou životní anamnézu?

Chodila jsem do katolické školy a až do šestnácti let byla členkou Armády spásy. Alkoholu, drog a mužů jsem se ani nedotkla. A pak najednou, v sedmnácti, jsem se stala striptérkou! Taky jsem rozeslala do časopisů svoje fotky. Zabralo to!

Co tě k tak radikální změně vedlo?

Nevím. Když je člověku sedmnáct, chce prostě zkusit něco nového a zjistit, co to s ním udělá. Možná se jednoho dne vrátím zpátky do kostela, kdo ví? Já vím – to, co teď dělám, je trochu rouhání. Ale co, On mi stejně odpustí!

Dala ti aspoň víra duševní vyrovnanost?

Ani moc ne. Když se pořádně naštvu, hodně třeba házím věcmi. Prostě popadnu, cokoli je po ruce, a někam s tím praštím. Nedávno jsem si koupila novou poličku, ale nepasovala správně do rohu. Děsně mě to rozčílilo a mrskla jsem s ní o zeď. A teď v ní mám pěknou díru. Není mezi vašimi čtenáři náhodou nějaký zedník, co je zrovna v Anglii na brigádě, že by mi brnknul?

To by si ale musel vzít ochranu… Myslíme helmu. Co tě naštve, už víme. Ale čím si děláš radost?

Miluju cukr v jakékoli podobě. A miluju hudbu – prošla jsem dlouhým obdobím metalu a odnesla si z něj na památku pár kérek. Miluju taky mořské pobřeží, suši, snídani se šampaňským v posteli, letní bouřky, televizní dokumenty Davida Attenborougha, hlas Jamese Blunta…

Tak, a končíme rozhovor…

Cha! Počkejte, dělám si legraci. Blunt se dá pouštět, jen když se chcete s někým rozejít, nebo jste se v životě ještě s nikým nesešel.

Jaké zvíře máš nejraději?

Kočky. Sama totiž taky skoro pořád spím.

Skvělé, to jsme přesně chtěli slyšet!

A chameleony. Jsou jako já, taky se proměňují.

Jako že splyneš s peřinami a zmizíš?

To ne, z ložnice neutíkám a jsem v ní ráda aktivní! Občas si ale říkám: když za tebe chce někdo udělat všechnu práci sám, co by ses namáhala?

Co všechno musí chlap udělat, aby tě v posteli pořádně rozjel?

Líbí se mi, když se předem nic neplánuje. Jednu noc může být muž jemný a hezky něžně se se mnou mazlit, zatímco druhou noc mě třeba může popadnout za vlasy, ohnout mě přes stůl a… i když já sakra nemám doma žádný stůl.

Řekneš nám, co nesnášíš? Nemyslíme v posteli…

Nemám ráda celebrity, které se kvůli zvýšení své popularity natočí při sexu, pustí to mezi lidi, a pak křičí, že jim někdo ukradl kazetu.Taky nesnáším opice. Když jsem byla malá, vzali mě rodiče do zoo. A šimpanzí samice po mně skrz mříže hodila svoje lejno – trefila mě přímo do obličeje! Běžela jsem na záchod, abych si to umyla, ale byl zamčený. Tak jsem se tam normálně pozvracela. Pěkně nechutný, co?

To teda jo. Chceš něco vzkázat čtenářům?

Ptejte se mě, na co chcete, jenom vynechte šimpanzí samice!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více