Reklama
Lisa Shae

Lisa Shae

 

Převypravuje poučné a vtipné příběhy o sexu

Tato slečna se jmenuje Lisa Shae a pochází z Austrálie. Víc vědět nepotřebujete. Následují totiž velmi poučné příběhy o sexu

PECH

Loni jsem byl na dovolené ve Španělsku u moře. Po večerech jsme vysedávali v baru. Jednou jsem v baru tancoval ploužák s kamarádkou své přítelkyně. Měli jsme pěkně vypito, obírali jsme se a pak šukali jak zvířata na záchodě. Zaslechl jsem, jak na nás někdo z vedlejší kabinky kuňká, a řekl jsem jí, ať jde do hajzlu. Bohužel to byla moje holka a poznala mě po hlase.
Jiří, 21 let, Chomutov

JAK SI USTELEŠ…
Při noční cestě z plzeňského klubu Pod lampou jsem za rohem klátil holku vleže na chodníku, protože doma měla starýho. Ovšem vzhledem k vysokému stupni své vysoké opilosti jsem si nevšiml, že jsem z ní vyklouzl a zasouval svého kapitána mezi její zadek a studenou dlažbu. Navíc kolem několikrát přejeli policajti, a pak, když jsem tam klečel z kalhotama u kolen, nějací opilci mi poklepávali na rameno.
Vladimír, 27 let, Plzeň

PSI TO VYCÍTÍ

Konečně jsem přišel o panictví, stalo se to v takovém lesíku za sídlištěm. Všechno šlo dobře až do chvíle, kdy nás vyrušil pes, který mi čuchal k zadku. Otočil jsem se a spatřil, jak na nás zírá majitel psa a při tom onanuje!
Radek, 24 let, Most

OKNA DOKOŘÁN
Na svatební cestě v Thajsku jsme se rozhodli využít prázdného hotelového bazénu, abychom vyzkoušeli sex pod vodou. Vyrušil nás ovšem zaměstnanec hotelu. Oznámil nám, že bazén má pod vodou okno a hosté že se velice baví našimi pokusy o podvodní sex.
Marek, 28 let, Brno

PŘEDNOST V JÍZDĚ
Na setkání básníků na hradě Bítov se nám s kolegou zalíbila jedna slovenská básnířka. Los padl na něj. Já pak vkročil do pokoje, ona tam byla připravená, zatímco kolega se sprchoval. Tak jsem k ní přistoupil a zasunul. Kolega mezitím vyšel ze sprchy, tak jsem mu řekl: „Pardon, jen račte.” Vytáhl jsem ho a šel si lehnout. Kolega ji začala klátit a ona jen hlesla: „Vy ste takí zlí!”
Michal, 29 let, Praha

CHLUPATÁ PRAVDA
Byl jsem u bokovky a dlouze jsem ji dole lízal. Po návratu domů se mě nic netušící přítelkyně zeptala: „Co to máš na obličeji?” Podíval jsem se do zrcadla a spatřil jsem na svém čele dlouhý, kudrnatý chlup.
Ladislav, 23 let, Benešov

POTREFENÝ
Já ležel při souloži na zádech, ona seděla obkročmo na mně. Naznačil jsem jí, že už už budu, abych ho vytáhl, protože jsme nepoužívali žádnou antikoncepci. Když ode mě zadkem odskočila, sklouzla dopředu a přisedla mi úd do takové polohy, že jsem si vystříkl sám sobě na obličej.
Honza, 32 let, Praha

POZOR NA RYBY!

Při milování s přítelem jsme jednou převrhli akvárko a asi deset neonek skončilo na koberci. Nikdy nezapomenu, jak tam se ztopořeným penisem pobíhal a sbíral ryby do půllitru. Tři chcíply a on z toho měl tak zkaženou náladu, že jsme ani nedošukali.
Jana, 24 let, Tábor

NĚMECKÝ VEČER
Konečně jsem se ocitl na pokoji na koleji se spolužačkou, kterou jsem chtěl už dlouho. Leželi jsme už nazí v posteli a právě laškovali s ledem. Najednou do pokoje vtrhl spolubydlící s kámošem. Ožralí. Na plné pecky si začali pouštět Beethovena, stáli na stole, řvali Freude, schöne Götterfunken… a hajlovali.  Holka byla otrávená, já měl vztek a ze sexu samozřejmě sešlo.
Michal, 33 let, Praha

POZOR, DĚTI!
Těhotná kolegyně začala při souloži krvácet, a tak jsem ji radši odvezl na pohotovost. Vášnivým přirážením se mi podařilo natrhnout jí placentu. Což způsobilo jejímu manželovi značný zármutek, když byli pak u lékaře spolu a ten se jí zeptal, kdy byla naposled ‚aktivní’.
Petr, 27 let, Broumov


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více