Hezké ženy prý docházejí!

Hezké ženy prý docházejí!

 

Tak si je pojďme rychle rozebrat

Tohle je Triana Iglesias a Louise Glover. Jejich fotky si dobře schovejte, protože za pár let už tak krásné ženy nepotkáte. Vyfoukne vám je nějaký Číňan nebo Ind. To není fikce!

HORŠÍ NEŽ HOLOKAUST


Trojnásobného amerického mistra světa v boxu Muhammada Aliho se novináři zeptali, kolik má dětí. „Jednoho syna a sedm chyb,” odpověděl. V západních zemích kolují veselé rady, jak zvýšit šanci, že se vám narodí syn. Partnerka, která se chystá otěhotnět, by prý měla jíst kyselé věci, koupat se ve vodě se solí, souložit s vámi jen na levém boku nebo jen v sudé dny…

V některých asijských zemích už ale končí legrace.

Pokud se indickým manželům narodí syn, dostane porodní bába za svou práci sto rupií (asi padesát korun). Když je ale novorozeně ženského pohlaví, klesne odměna na čtvrtinu. Může si však přivydělat: když holčičku hned po narození zabije, zaplatí jí otec stejnou cenu, jako kdyby pomohla na svět jeho toužebně očekávanému synovi. Nejčastěji je dítě uškrceno nebo udušeno, případně skončí se zlomeným vazem. Útlocitnější porodní báby ho prostě strčí do hrnce s dobře těsnící pokličkou. Holčička se tam udusí, aniž by
její křik vzbuzoval u matky nežádoucí city.

Jen v indickém státě Bihár prý tento osud každoročně postihne asi sto šedesát tisíc holčiček. „Dělá se to tak odedávna,” vysvětluje porodní bába Púl Déví, která se reportérům časopisu Outlook přiznala k více než sto padesáti ‚osvobození dívčích duší’ za svou pětadvacetiletou kariéru. Zabíjení novorozených holčiček v Indii samozřejmě stojí mimo zákon. Společnost ho ale chápe jako akt milosrdenství – dívky se tak totiž aspoň vyhnou těžkému osudu a rodina obrovským ekonomickým potížím. „Vesničané pomáhají dívkám ‚usnout’, stejně jako citlivý hospodář utratí zraněné zvíře, aby se netrápilo,” píšou noviny The Hindu. Důvod je prostý: v zemi, kde neexistuje penzijní pojištění, jsou synové pro rodiče jedinou pojistkou, jak ve stáří nezemřít hlady. Podle hinduistické tradice navíc rodiče bez mužského potomka po smrti nedosáhnou vykoupení z koloběhu převtělování. Jedině nejstarší syn totiž může provést náboženské rituály, které osvobodí jejich duši.

Na výchovu dcery je naopak třeba vynaložit spoustu peněz, které jsou pro rodinu ztraceny tím, že ji jednou opustí. Zaplatit je třeba i za svatbu, která je v Indii velmi nákladná. A navíc bez velkého věna se žádná indická dívka nemá šanci vdát. To všechno může rodinu zruinovat.

Ještě krutější čísla

Ale horší je, že zvyk zabíjení novorozených holčiček velmi urychlil technický pokrok. Až donedávna v Indii prosperovala spousta gynekologických klinik, zabývajících se ultrazvukovým určováním pohlaví plodu. Pokud tam rodiče zjistili, že se jim má narodit holčička, následoval potrat. Průzkum v Bombaji ukázal, že z 8000 potratů na přání rodičů bylo 7999 ženského pohlaví. Britský lékařský časopis The Lancet letos na jaře odhadl, že za posledních deset let v Indii došlo k potratu asi u 10 milionů plodů ženského pohlaví.

Před časem indická vláda zakázala zvláštním zákonem lékařům sdělovat rodičům pohlaví dítěte. Jediným výsledkem ale je, že se všechno přesunulo do ilegality. Zatímco ve městech se nadále potají provádějí ‚moderní’ selektivní potraty, na chudém venkově probíhá ‚tradiční’ zabíjení novorozených holčiček stejně jako před staletími. V některých indických státech je už proto poměr mezi pohlavími silně vychýlen. Pro srovnání si představte, že byste přišli v pátek do klubu, kde by na každou dívku připadali dva muži.

Jak je to v Číně

Podobná situace je v Číně. Jedno ze zdejších přísloví označuje dcery za červy v rýži. Asi šest milionů Číňanek se jmenuje Lai Di, což znamená ‚syn bude brzy následovat’. Novorozené čínské holčičky byly po celá staletí topeny v kbelíku s vodou nebo jim rodiče dali sníst nevařenou rýži, která jim proděravěla střeva.

V druhé polovině 20. století se Číňané množili tak rychle, že zemi začal hrozit ekonomický a sociální kolaps. V roce 1979 proto vláda zavedla tzv. politiku jednoho dítěte. Rodiny s více potomky jsou od té doby vystaveny tvrdým sankcím včetně vysokých pokut a nucených sterilizací. To ovšem jen zvýšilo touhu po synovi. Výsledkem je to, co někteří západní politici označují jako skrytý holokaust. Němci za druhé světové války zavraždili asi 5–7 milionů Židů, ale v Číně se od roku 1979 ‚nenarodilo’ asi 15 milionů dívek. Jediný rozdíl je v tom, že masové zabíjení není na první pohled vidět. Žádné plynové komory – jen rodiče a lékař, který jim na monitoru ukazuje ženský zárodek…

Výsledek? Už dnes je pro mladé čínské muže problém najít nevěstu. Zvláštní gangy proto dodávají bohatým zájemcům manželky ‚na klíč’, které unášejí z chudého čínského venkova. V roce 2020 bude prý v Číně žít asi 35 milionů mladých mužů, kteří nedostanou šanci najít si nevěstu, a v Indii bude chybět 25 milionů žen.

Co se ale stane, až se sexuálně frustrovaní Číňané a Indové vydají pro nevěsty do sousedních zemí?

Nedostatek žen vyvolává zvýšenou agresivitu, nárůst zločinnosti a také touhu dobývat cizí území. Milionové armády mladých mužů budou chtít nějak uvolnit svůj nabuzený testosteron. Nejdřív asi vyprovokují protivládní nepokoje a za nedostatkem žen budou hledat viníky v místních politicích. Ti je nasměrují například do Evropy, kde je žen přebytek. Někteří vědci proto předpovídají, že by to mohlo skončit třetí světovou válkou.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více