Reklama
Evička má ráda divočinu

Evička má ráda divočinu

Eva Mendes se nám svěřila se vším. Jako úplně vším...

Svěřila se nám s tím, že se v ženském těle cítí dobře. To naprosto chápeme. Nám by v něm taky bylo dobře.

Vyrostla jsi v losangeleské čtvrti Silver Lake. To chtějí všechny holky z L. A. být herečky?

Je to trochu divné, vyrůstat ve městě, kde každý, kdo má z prominutím díru do zadku, se považuje za ‚nadějného umělce’, ať už spisovatele, zpěváka nebo herce. Já po ničem takovém netoužila. Chtěla jsem studovat dějiny umění. Herectví mě potkalo úplně náhodou, když mě soused nafotil a fotky ukázal jednomu hereckému agentovi. Pak jsem si našla učitele herectví a začala na sobě makat. Mizerných kšeftů jsem si užila dost. A špatných výkonů taky. Ani teď nejsem žádná Meryl Streepová, ale když jsem začínala, tak to bylo opravdu zlý…

V hororu Kukuřičné děti 5 jsi ale byla skvělá!
Kdepak, to byl opravdu horor. Byl to můj první film, předtím jsem hrála jenom kmotřičku vílu ve školním představení někdy ve čtvrté třídě. Nechci, abyste mi to vyvraceli, ale v K5, jak tomu filmu říkám, jsem byla fakt marná.

Ale poprvé jsi se tam ve filmu líbala…
A bylo to s nádherným sympaťákem! Chtěli, abychom to zahráli vášnivěji, ale mně to vůbec nešlo. Připadala jsem si strašně trapně. Byla jsem hrozně nervózní a styděla jsem se. Když se líbáte před kamerou a celým štábem, je z toho člověk zpočátku prostě na nervy.

Od té doby jsi se ve filmu líbala hodněkrát. Už jsi teď při tom víc v pohodě?
Měla jsem štěstí. Všichni chlapi, jejichž partnerku jsem hrála, byli úžasní. Ženská by musela být slepá jak patrona, aby se v ní nerozjela bouřlivá chemická reakce, když hraje s Johnnym Deppem (Tenkrát v Mexiku), Willem Smithem (Hitch) nebo Denzelem Washingtonem (Training Day). Všichni tihle chlapi vyzařují nějaké kouzlo.

Poradili ti kolegové, jak se v Hollywoodu neztratit?

Will Smith mě naučil, jak důležité je mít dobré vztahy s tiskem. Všude po něm lidi šílejí. Ženy by mu klidně svěřily svoje děti. Lidi mu věří a mají ho rádi. Já bych se normálně stáhla do ulity, on mě ale naučil, abych se k lidem chovala vlídně a otevřeně. Je to asi jeden z nejúžasnějších lidí, jaké jsem potkala. Denzel si mě vzal na starost. Věděl, že se bojím, a dodal mi pocit bezpečí. Nejenže jsem v Training Day vystoupila úplně nahá, ale obnažila jsem se i citově zavedenými pravidly. Mám ráda trochu nebezpečí. Trochu rošťáren a divočiny.

Jaké rošťárny pácháš s hollywoodskými kamarádkami Cameron Diaz a Jessicou Simpson?

Jessica je krásná osoba. A píše úplně nejlepší esemesky. Je úplně hysterická, že mám ráda Cameron. Byli jsme spolu v Nepálu. Kdybych byla chlap, tak bych Cameron požádala o ruku. Má obrovskou kuráž a taky nejkrásnější a nejpevnější zadeček na světě. Má tak nádherný zadeček, že to je naprosto nepochopitelný. A taky je světová extratřída v krkání. Nebudu vám nic nalhávat. Krká líp než já.

Jak bys balila Cameron? Věříš na staromódní dvoření?

Na romantiku moc nejsem. Když se ti líbím, tak se ti líbím. Když se mi líbíš, tak se mi prostě líbíš.

Jaké je tvoje neoblíbenější místo na dovolenou, tedy kromě Nepálu?

Mám ráda prosluněnou pláž. Není nic přitažlivějšího ani příjemnějšího než se válet na písku někde na konci světa a nechat na sebe pražit slunce.

Bikiny. Prsa. Zadeček. Ty se ve své ženské roli opravdu vyžíváš. Ale ve většině tvých filmových hrdinek je něco jakoby drsného.
Lidi si z nějakého důvodu myslí, že jsem drsňačka, protože tak působím ve filmech. V Ghost Riderovi je scéna, kdy vystřelím z brokovnice a ustřelím démonovi hlavu. Nasadila jsem zlý kukuč a snažila se tvářit nepřístupně jako Clint Eastwood. Ve skutečnosti nejsem drsná. Jsem spíš mazlivý tvor než nějaká sebevědomá bohyně sexu. Možná drsně vypadám, ale já za to nemůžu. Ve skutečnosti jsem hodná holka.

Paparazziové se o tebe nějak dvakrát nezajímají. Jsou některé hvězdy, které si ve skrytu duše přejí, aby se o nich psalo v bulváru?
Určitě. Když v Los Angeles jdete do restaurace Ivy, je jasné, že vás tam někdo vyfotí. Když nechcete, aby vás někdo fotil, tak tam nechodíte. Já se společenských akcí účastním jenom tehdy, když se týkají mé práce nebo když jdu podpořit film někoho ze svých přátel. Radši chodím tam, kde je každému úplně jedno, že jsem herečka.

Mrkněte do fotogalerie a taky na slideshow fotek Evy Mendez:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více