Reklama
Eva Aichmajerová

Eva Aichmajerová

 

Co všechno nám na sebe prozradila

Promiň, vypadáš jako školačka... Když jsi se tak dobře učila, nevyčítali ti, že jsi velmi zlobivá holka?
Tou jsem se stala už ve čtvrťáku. Ale moje focení aktů v Americe se provalilo až asi týden po maturitě, kdy vyšly první fotky v jednom českém magazínu. V té době jsem ve škole visela na tabuli cti.

Sejmuli tě?
Obávám se, že ano.

Jak šlo focení v Americe dohromady se školou?
Dost špatně, ale o to víc jsem se musela učit, protože mi ve škole nikdo nic nedaroval. Už na konci třeťáku jsem zmizela na dva měsíce do Ameriky a pak už jsem pořád lítala po světě. Fotila jsem na Kostarice, Bahamách… Byla jsem hloupá a holkám to všechno vyprávěla. Nedošlo mi, že v Česku funguje závist a že mi to osolí.

Jak ti to daly sežrat?

Třeba mi nepůjčovaly sešity.

Tvoje kolegyně Leila na sebe raději sama prozradila, že kdysi brala drogy, aby to na ni v budoucnu nevytáhl bulvár. Skrýváš něco podobného?
Já na sebe už někdy v roce 2000 napráskala, že fotím hanbatý fotky. Ale bylo mi to stejně houby platný, protože to teď vytáhli jako horkou novinku.

Je něco, co bys naopak chtěla, aby na tebe média ,vytáhla’?
Třeba divadlo, které kromě Velkého bratra považuju za svůj největší životní úspěch. Už asi osm let účinkuju v představení Nahniličko, které napsal Jan Kraus. Hraje tam on, Ivana Chýlková, Eva Holubová… Hra získala Cenu Alfréda Radoka a pořád je nejmíň na tři měsíce dopředu vyprodáno. Dostala jsem se tam na konkurs, zvítězila jsem nad Tatianou Vilhelmovou.

Vzpomeneš si, kdy ti někdo hodně ublížil?
Známí z bulváru mi říkají, že jim občas volají lidi, kteří se mnou chodili na školu. Prý jim na mě prozradí pikantní informace. Zadarmo, jen aby mi uškodili. Už když se začalo spekulovat, že budu moderovat Velkého bratra, chodily na Novu maily, že prý na to nejsem „morálně vhodná”.

Spolužačky asi závidí… Je podle tebe závist typická vlastnost českých spolužaček?

V Americe si lidi závidí pozitivně.Když tam má někdo úspěch, každý si řekne: „Jak to sakra dokázal? V čem bych se měl zlepšit, abych byl jako on?” V Čechách se úspěch neodpouští. Spekulovalo se, koho jsem podplatila, s kým se vyspala…

Poznala jsi celý svět. Jak se ti líbí čeští muži?
Po návratu do Čech jsem si užívala, když mi chlap v restauraci odsunul židli nebo otevřel dveře. Mám ráda starou gentlemanskou školu, kterou američtí muži neznají. Ale zase o sebe pečují. Češi se doma převléknou do tepláků. Je to tak asexuální!

Co je ještě asexuální?

Ponožky! Když se chlap svlékne donaha a nechá si na nohou ponožky, je to prostě strašný. Kupodivu jsem ale zjistila, že se mi docela líbí muži s bříškem. Mám jen averzi k naposilovaným vysolárkovaným frajírkům s pomádou.

Chápeme – naše bříško je symbol blahobytu. Četla jsi Orwellův román 1984? Nebojíte se, že časem budeme žít ve Velkém bratrovi všichni?
Už v něm žijeme, ale jsem ráda, že mi na rozdíl od Orwella nikdo nesnižuje denní dávku čokolády. 1984 jsem četla poprvé někdy ve čtrnácti a teď jsem si to přečetla znovu. Líbila se mi i jeho Farma zvířat. V dětství jsem ji viděla jako animovaný film. A později jsem pochopila, že to není o zvířátkách, ale o lidech.

Jak poznáš na muži, že se mu líbíš?
Většina chlapů naštěstí dává zájem najevo takovým způsobem, že se to nedá přehlédnout.

Jenže my se stydíme.
Vy máte hezké holky v redakci pořád, a všechny dokonale vyretušované, takže se jim nemůžu rovnat. Navíc jsem přišla s kruhy pod očima. Líbí se mi, jak balíte holky. Třeba ta nedávná výzva v dopisní rubrice Maxima: „Přijďte do redakce – můžete pro nás udělat cokoli…”

Je to skvělé, přijít do práce a mít za zády zástup holek, které na tebe skáčou. Máš nějakého osobního úchyla, který někde vypátral váš telefon a teď ti pořád posílá esemesky?
Mám ho už tři roky, jmenuje se Bryan Rosenbaum a nejspíš je to Američan. Můj telefon naštěstí nemá, zná jen mail. Ze začátku mi psal obdivné dopisy, a protože byl slušný, asi dvakrát jsem mu dokonce odpověděla. Když chtěl komunikovat pořád víc a víc, napsala jsem mu, ať se nezlobí, že mám moc práce. Vyptával se, jestli s někým chodím, a pak začal vyhrožovat. Teď už mi jednou za měsíc chodí mail, že jestli za ním okamžitě nepřiletím, nechá povraždit celou mou rodinu. Jeho adresu jsem zablokovala, jenže on pokaždé napíše z jiné.

Potřebuje celebrita bulvár?
Určitě, protože o kom se nepíše, ať dobře nebo špatně, ten je mrtvej. Bulvár zvyšuje cenu, kterou si můžu říct za moderování.

Takže když si bulvár vymyslí, že sis to jako Marie Terezie rozdávala s koněm, je to o. k.?
O. k. to není, ale bulvár chápu. Nezlobím se na ně, i když občas píšou hnusný věci a polopravdy. Je to prostě jejich práce. (Eva si objednává zmrzlinový pohár, ale důrazně číšníka žádá, aby do něj nedával skořici.)

Co máš proti skořici?
Silnou alergii. Kdybych ji snědla, natekla bych a přestala vidět. Nejdřív bych jen vypadala jako tlustý opilý Číňan, ale kdybych do půl hodiny nedostala kalciovou injekci, asi bych se udusila. Proto v restauraci raději vždycky prudím. Už když jen skořici na dálku ucítím, začne mě svědit celý obličej.

Na obličej se ti právě teď díváme. Dělá ženám dobře, když se jim muži dívají taky na zadek?
Pokud se příjemně usmívají, nedoprovázejí to žádným komentářem a nezůstanou u zadku moc dlouho, je to fajn.

A kdyby se ti na zadek díval Bryan Rosenbaum?
Bryan Rosenbaum? Tak to bych asi co nejrychleji běžela na nejbližší policejní stanici.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více