Reklama
Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert

Nám toho ukázala víc než v televizi

Můžete nám vysvětlit, proč jsou obyvatelé vašeho domovského města Montrealu k Čechům tak strašně nezdvořilí?
Možná to bude kvůli problémům s vašimi Romy, kteří do Kanady emigrovali. Stejně nezdvořilí jsou ale také k Britům a Američanům. V téhle části Kanady se totiž mluví francouzsky a obyvatelé Montrealu si chtějí uchovat svůj jazyk. Pokud se s nimi nesnažíte mluvit francouzsky, rozčílí je to. Radila bych vám chodit spíš do centra, kde jsou místní trochu míň prudší. Když jsem v Montrealu, vždycky mluvím francouzsky, protože se mi ten jazyk líbí. Ale potřebuju ho trochu oprášit, protože v Americe nemám francouzštinu s kým procvičovat.

Dnes uvádíte americký pořad 24, předtím jste dělala televizní show Popular Mechanics for Kids (Populární mechanika pro děti). Když se vám ale rozbije auto, dokážete ho spravit?
Už jsem si jednou sama vyměnila klínový řemen a opravila brzdy. V tomhle oboru jsem byla vždycky šikulka, protože táta pracoval v automobilce. A víte, jakou to má ještě výhodu? Mužům se to děsně líbí! Kolikrát jsem jela s chlapem, když nám najednou kleklo auto. Spousta holek by propadla panice, já ale strčila hlavu pod kapotu a opravilo to. A ti chlapi se hned uznale divili: „No teda! To jsem nevěděl, že by holka mohla tohle zmáknout. To je skvělý!”

V Čechách by pořad o mechanice nejspíš uváděl nějaký nudný vědátor. Proč si v Americe vybrali radši někoho s vaší figurou?

Protože chtěli zasáhnout co nejširší cílovou skupinu – nejen děti, ale taky jejich tatínky.

Jaké všelijaké ptákoviny jste v televizi musela předvádět?
Musela jsem třeba jíst syrového tuleně. Ne že bych ho zabíjela, ale přinesli ho, rozřízli jsme ho a já si dala pořádný kus masa do pusy.

A vyplivla jste to, nebo spolkla?
No, spolkla. Bylo to hodně gumové, nedobré a moje tělo to okamžitě chtělo vyvrhnout, ale zavřela jsem oči a rázně polkla. Takže se mi to nakonec nějak podařilo udržet v žaludku.

Co další pozoruhodné výkony?
Byla to skvělá práce, díky níž jsem se dostala ke spoustě věcí, o kterých chlapi sní. Létala jsem s instruktorem ve vojenských letadlech a taky jsem kormidlovala letadlovou loď US Eisenhower.

Sakra... A řezala jste s ní zatáčky?
To by bylo asi dost složitý, protože trvá dvacet minut, než se ta loď otočí. Ale byla jsem fakt pyšná na to, že jsem ji dokázala udržet v kurzu.

Prý jste v rámci show potkala Hillary Clinton?
Jo, a byla jsem z ní dost nervózní, ale ona byla naštěstí v pohodě. Překvapilo mě, že je mnohem vyšší, než jsem si myslela. Je to hodně přitažlivá žena. Energická, inteligentní, na úrovni a řekla bych, že má v sobě určitou vznešenost. Inteligence je podle mě hodně sexy. Jasně, i tělo může být krásné, ale pro mě byla vždycky přitažlivější mysl, a Hillary do téhle kategorie určitě patří.

Zašla jste si v Bílém domě na záchod, abyste pak mohla říct „seděla jsem na trůně“?
Ne, tehdy mě to nenapadlo. Spíš jsem se těšila na setkání s Clintonovic kocourem Socksem, kterého mi Hillary představila. Ale na ten záchod jsem se měla aspoň podívat, co? Sakra...

A nelákalo vás připálit Billovi doutníček?
Bohužel byl tenkrát právě v Austrálii, takže jsme se ani nesetkali.

Už vás váš přítel požádal, abyste si oblékla to roztrhané červené tričko, které jste na sobě jednou v pořadu 24 měla?
Ne, protože ho nemám. Tedy to tričko... Během natáčení jsme jich používali asi deset, ale nikdy mi žádné nevěnovali. Doufám, že v další sérii bude oblečení trochu dospělejší a míň vykřičenější. Řekla bych, že moje postava prošla obdobím vzdoru, a že teď chce předvést svou sexualitu.

Už jste někdy pracovala nebo flámovala čtyřiadvacet hodin v kuse?

Ne, protože strašně miluju spánek. Když nemusím vstávat do práce, dokážu prospat celý den.

A už jste někdy byla během čtyřiadvaceti hodin na rande se dvěma muži?
Kdyby se mi to stalo, určitě bych si to pamatovala, ale musím se přiznat, že se mi to ještě nepovedlo. Přitom pokud jde o chlapy a sex, jsem dost dobrodružný typ.

Co nejsvůdnějšího jste si kdy oblékla?
Tanga. Naprosto je zbožňuju. Pod sukní se dobře nosí a mužům se líbí, protože vypadají velmi sexy.

A jací muži se líbí vám?
V obleku s kravatou – vypadají velice elegantně, jako ze škatulky. Chtěla bych, aby chlapi víc nosili šály, jako Angličani. Hugh Grant jde příkladem.

Prozradíte, kdo vás během posledních čtyřiadvaceti hodin viděl nahou?
Jen já sama, když jsem se na cestě ze sprchy zahlédla v zrcadle. Přítel to nebyl, protože se před ním nahá cítím dost nesvá. Jsem totiž kapku stydlivá.

Proč ten ostych?
Nevím. Od čtyř let jsem se převlékala v pokojíčku, protože jsem nechtěla, aby mě máma viděla nahou. Taky jsem se koupala jedině sama. Mám ale skvělá chodidla. Když mi bylo tak devět, dělala jsem modelku pro dětské katalogy a lidi tak uchvátily moje nohy, že jsem pak dlouho dělala modeling chodidel.

To by jistě zajímalo ’foot fetišisty‘... Prozraďte nám na závěr nějakou zaručenou balicí větu!
Jeden kluk mi jednou zatáhl za tkaničku na vrchním díle plavek. Naštěstí mi nespadnul... Otočila jsem se a řekla: „Měl bys ty svoje triky trochu přehodnotit.“ Účinek to ale mělo, protože s ním teď chodím.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více