Reklama
Aida Yespica

Aida Yespica

Pochází z Venezuely. To je vše, co o ní víme. Proto ji zpovídáme..

U žen, jako jsi ty, nás nezajímají hlubokomyslné řeči, ale tělo. Zlobila by ses, kdybychom se tvářili přesně obráceně, a navíc si rozhovor s tebou prostě vymysleli?
Ne, mně je to fuk. Dělejte si se mnou, co chcete, jen to nesmí bolet a nesmí to být příliš nehygienické. Mám se hned svlíknout?

Až potom. Takže jedem: Můžeme se zeptat na pár věcí?
No jasně! Začneme třeba mou oblíbenou barvou prádla, ne? Nejraději ho nechávám doma a vyrážím do města jen tak naostro. Ale když už to musí být, beru si černý podvazkový pás se síťovanýma punčochama a tanga. Připadám si v nich velmi svůdně, a taky je moc příjemný, jak se zařezávají. Když mám na sobě tanga, připadá mi, jako kdyby mě tam dole hladily silný mužský prsty.

Počkej, nás by spíš zajímaly…
Mé tajné sexuální sny, že? Třeba milování na neobvyklých místech. Moc ráda bych to zkusila v noci na kancelářském stole v redakci nějakého pánského časopisu. Vzrušuje mně představa, že nás při tom přistihne šéfredaktor… Často si taky představuju, jak se miluju s nějakou dívkou. Trochu se sice za ten sen stydím, ale nemůžu si pomoct – asi ho budu muset co nejdřív uskutečnit. Nechtěli byste se na nás při tom dívat a fotit?

Ne, chtěli jsme se spíš zeptat…

Jak to mám ráda? Pořádně tvrdě, ale nesmíte podcenit předehru! Potřebuju dlouhé mazlení a úplně nejvíc mě rozpálíte, když mi budete jemně masírovat zadeček a hladit vnitřní strany stehen. Takhle, podívejte se…

Bože… ale stehna nás teď nezajímají. Chtěli bychom spíš čtenářům Maxima poodhalit…
Moje prsa, že? Tak proč to neřeknete hned? Poodhalím vám je raději tamhle v chodbičce k toaletám. Tady v redakci jsme přece jen dost na očích a nerada bych, abyste měli problémy s vydavatelem.

Počkej… Chtěli jsme říct, že se čtenářům Maxima chystáme poodhalit tvou osobnost.
Myslíte celou najednou? Klidně vám ji ukážu, protože tu máte krásně teplo. V zimě mi naskakuje husí kůže, která nevypadá moc dobře. I když je pravda, že v chladu se mi zase hezky topoří bradavky. A nemáte tu něco k pití? Když se trochu napiju, ztrácím zábrany a je se mnou mnohem větší zábava.

Osobností nemyslíme tvé tělo, ale tvé názory na palčivé problémy současného světa. Co si například myslíš o genderové kritice, podle níž maskulinní média stereotypizují ženy do role pouhých sexuálních objektů?

Hele, já nejsem žádná brejlatá bába z univerzitní knihovny, ale jen hloupá modelka. Tomu, co jste právě řekli, vůbec nerozumím. To bylo latinsky, ne? A jestli jsem dobře slyšela, bylo to asi něco o sexu…

V podstatě ano. Přemýšlíme totiž, jestli jsme tě při focení náhodou sexuálně nezneužili.

To bohužel ne – a mě přitom pózování pro Maxima tolik vzrušilo! Pořád jsem čekala, že se po mně fotograf konečně vrhne… Není on náhodou na kluky?

Ne, je heterosexuál.
A co vy? Víte co, raději to hned vyzkoušíme… Dveře se zamykají tímhle klíčem?


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Páteční gify - zázrak moderní medicíny

Venku zase přituhuje, a tak je tu další preventivní dávka naší meducíny, aby vás nesklátila nějaká zákeřná ...

Číst více
Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Takhle se pařilo na Maxim party s osmou Holkou od vedle

Jak už jste asi postřehli, Denisa, osmá Holka od vedle, už okupuje naší novou obálku a letošní Maxim party už je taky minulostí.

Číst více
Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Typologie zadnic: podrobili jsme ženská pozadí přísnému rozboru a kritice!

Tímto článkem bychom chtěli otevřít širokou veřejnou diskuzi. Těšíme se taky na vaše postřehy podpořené hlubokou životní ...

Číst více
Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Názorná ukázka, proč je striptýz ve vaně fakt blbej nápad

Některé ženy mají velký problém působit sexy a tak si berou na pomoc podvazky a korzet. Když se k tomu přidá ještě svůdný taneček, ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více