Reklama
Meguiar’s – jednička v péči o lak vašeho vozu

Meguiar’s – jednička v péči o lak vašeho vozu

Komerční článek - Jedna z nejprestižnějších amerických značek renomované automobilové kosmetiky expanduje na českém trhu s revolučními novinkami.

Propagace značky Meguiar’s.
Maxim.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Dováží k nám produkty určené pro péči a údržbu povrchů automobilů, lodí a karavanů.

Firmu Meguiar’s (1901) založil před sto deseti lety Frank Meguiar. Ve své garáži si otevřel skromnou laboratoř, kde jeho rukou vzniklo chemickým zázrakem… leštidlo. Tyto první lahvičky, vznikající ve dnech i nocích se zapojením celé rodiny, odstartovaly kariéru, kterou můžeme bez nadsázky označit za americký sen. „V naší rodině je od počátku hnacím motorem neobyčejné nadšení a zápal pro věc,“ odhalil rodinné tajemství cesty k úspěchu Barry Meguiar, představitel čtvrté generace. Svou působnost firma rozšířila téměř do celého světa a stala se předním dodavatelem speciálních výrobků určených k péči o všechny typy povrchů. Na špičku tržní hory výrobky firmy Meguiar’s nedostalo pouhé nadšení rodiny, ale především lpění na prvotřídní kvalitě a nadšení zákazníci.

Nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát top sadu exkluzivních výrobků této rodinné firmy Meguiar’s. Stačí jen splnit podmínky soutěže, a luxusní cena může být vaše.

Meguiar’s představuje sadu autokosmetiky NXT Wash & Wax Kit. Balíček obsahuje produkty pro péči a údržbu povrchů vašich automobilových miláčků:

Meguiar’s autošampon NXT Generation Car Wash – 532 ml
Šampon, který pomocí změkčovačů vody snižuje hladinu pH. Díky tomuto postupu rozpouští a odstraňuje špínu, aniž by porušil ochranný vosk. Je vhodný pro všechny typy laků.

Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0 – 532 ml
Revoluční novinka v povrchových technologiích, která odpuzuje vodu, jež v korálcích sklouzne z vašeho vozu, a to i po opakovaném mytí. Zároveň tato technologie podporuje jasnost a lesk barvy. Přípravek dále chrání vaše auto proti oxidaci, korozi, UV záření a degradaci povrchu.

Meguiar’s mycí rukavice z mikrovláken 20 × 28 × 4 cm
Součástí balíčku produktů pro péči a údržbu povrchů jsou také speciální pratelné rukavice z absorpčních mikrovláken, které pojmou více vody a šamponu, čímž umožňují precizní umytí vozu.

Meguiar’s Supreme Shine mikrovláknová utěrka 40 × 60 cm
Luxusní mikrovláknová utěrka s obšitými okraji je určená pro používání na lak, sklo, plast i chrom. Utěrku je možné prát v pračce.

www.escape6.cz

Soutěžní otázka

Odkud pochází firma Meguiar's?

a) Madeira
b) Spojené státy americké
c) Maďarsko


Odpovědi posílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , jako předmět uveďte "Meguiar’s".

Soutěž potrvá od  5. 12. do 11. 12. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 18. 12. 2011. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

Do kin přichází psychologický thriller, ve kterém Ben Affleck ztvárnil autistického účetního mafie.

Číst více
Vyhrajte „brutálně“ kvalitní kosmetiku z Itálie

Vyhrajte „brutálně“ kvalitní kosmetiku z Itálie

Táta Vám možná dával rady, které směřovaly k tomu, že „pořádnej chlap má páchnout“, že podpaží si holí jenom „šampón“ a podobné osvětové myšlenky… 

Číst více
Svalovci, siláci a vysportované kočky z celého světa míří do Prahy

Svalovci, siláci a vysportované kočky z celého světa míří do Prahy

Na přelomu září a října, konkrétně v pátek 30. září a v sobotu 1. října, se v pražské Tipsport areně a sousední Malé sportovní hale bude konat monstrózní ...

Číst více
Vyhraj lístky na katastrofický film Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Vyhraj lístky na katastrofický film Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Film podle skutečné události mapuje jednu z nejhorších ekologických katastrof historie.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více