Meguiar’s – jednička v péči o lak vašeho vozu

Meguiar’s – jednička v péči o lak vašeho vozu

Komerční článek - Jedna z nejprestižnějších amerických značek renomované automobilové kosmetiky expanduje na českém trhu s revolučními novinkami.

Propagace značky Meguiar’s.
Maxim.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Dováží k nám produkty určené pro péči a údržbu povrchů automobilů, lodí a karavanů.

Firmu Meguiar’s (1901) založil před sto deseti lety Frank Meguiar. Ve své garáži si otevřel skromnou laboratoř, kde jeho rukou vzniklo chemickým zázrakem… leštidlo. Tyto první lahvičky, vznikající ve dnech i nocích se zapojením celé rodiny, odstartovaly kariéru, kterou můžeme bez nadsázky označit za americký sen. „V naší rodině je od počátku hnacím motorem neobyčejné nadšení a zápal pro věc,“ odhalil rodinné tajemství cesty k úspěchu Barry Meguiar, představitel čtvrté generace. Svou působnost firma rozšířila téměř do celého světa a stala se předním dodavatelem speciálních výrobků určených k péči o všechny typy povrchů. Na špičku tržní hory výrobky firmy Meguiar’s nedostalo pouhé nadšení rodiny, ale především lpění na prvotřídní kvalitě a nadšení zákazníci.

Nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát top sadu exkluzivních výrobků této rodinné firmy Meguiar’s. Stačí jen splnit podmínky soutěže, a luxusní cena může být vaše.

Meguiar’s představuje sadu autokosmetiky NXT Wash & Wax Kit. Balíček obsahuje produkty pro péči a údržbu povrchů vašich automobilových miláčků:

Meguiar’s autošampon NXT Generation Car Wash – 532 ml
Šampon, který pomocí změkčovačů vody snižuje hladinu pH. Díky tomuto postupu rozpouští a odstraňuje špínu, aniž by porušil ochranný vosk. Je vhodný pro všechny typy laků.

Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0 – 532 ml
Revoluční novinka v povrchových technologiích, která odpuzuje vodu, jež v korálcích sklouzne z vašeho vozu, a to i po opakovaném mytí. Zároveň tato technologie podporuje jasnost a lesk barvy. Přípravek dále chrání vaše auto proti oxidaci, korozi, UV záření a degradaci povrchu.

Meguiar’s mycí rukavice z mikrovláken 20 × 28 × 4 cm
Součástí balíčku produktů pro péči a údržbu povrchů jsou také speciální pratelné rukavice z absorpčních mikrovláken, které pojmou více vody a šamponu, čímž umožňují precizní umytí vozu.

Meguiar’s Supreme Shine mikrovláknová utěrka 40 × 60 cm
Luxusní mikrovláknová utěrka s obšitými okraji je určená pro používání na lak, sklo, plast i chrom. Utěrku je možné prát v pračce.

www.escape6.cz

Soutěžní otázka

Kdy vznikla společnost Meguiar’s?
a) 1901
b) 1910
c) 1991


Odpovědi posílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , jako předmět uveďte "Meguiar’s".

Soutěž potrvá od 10. 10. do 16. 10. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 24. 10. 2011. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Vyhrajte „brutálně“ kvalitní kosmetiku z Itálie

Vyhrajte „brutálně“ kvalitní kosmetiku z Itálie

Táta Vám možná dával rady, které směřovaly k tomu, že „pořádnej chlap má páchnout“, že podpaží si holí jenom „šampón“ a podobné osvětové myšlenky… 

Číst více
Svalovci, siláci a vysportované kočky z celého světa míří do Prahy

Svalovci, siláci a vysportované kočky z celého světa míří do Prahy

Na přelomu září a října, konkrétně v pátek 30. září a v sobotu 1. října, se v pražské Tipsport areně a sousední Malé sportovní hale bude konat monstrózní ...

Číst více
Vyhraj lístky na katastrofický film Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Vyhraj lístky na katastrofický film Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Film podle skutečné události mapuje jednu z nejhorších ekologických katastrof historie.

Číst více
Vyhraj lístky na premiéru filmu Rino - Příběh špiona

Vyhraj lístky na premiéru filmu Rino - Příběh špiona

Do kin přichází celovečerní dokumentární portrét Karla Köchera, dvojitého agenta, který jako jediný pronikl do americké CIA a vynášel odtud informace KGB a československé ...

Číst více

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více