Reklama
Zpověď čtenářky

Zpověď čtenářky

V reakci na článek Petra Bílka - Jak to tedy je?


Milá redakce Maxima,
konečně se mi povedlo odtrhnout přítele od únorového čísla vašeho časopisu, abych si ho taky mohla prolistovat. Hned mě zaujal článek Petra Bílka Jak to tedy je? – Kamarádi nevědí, přítelkyně se nezeptáte… Přiznám se, že jsem pár věcí netušila (nebo spíš tušila, ale bála se na ně zeptat). Na druhou stranu jsou ale v článku věci, které nemohu nechat bez odezvy. Sex je totiž moje hobby a také jediný sport, který dobrovolně provozuji. Myslím tedy, že o něm leccos vím. Proto bych vám ráda nabídla ženský úhel pohledu.


Rohlík v krku
Ano, všechny ženy si dokážou strčit penis hluboko do krku, pokud vás pak ovšem nepozvracejí. Ale zkuste se jich zeptat, jaké to je. Jeden známý si mi stěžoval, že mu přítelkyně kouří vždycky jen špičku penisu. Je možné, že neví, co mají chlapi rádi, ale spíš se prostě jen nechce udusit. Schválně – zkuste se deset minut dávit polotvrdým rohlíkem a uvidíme, jak se vám to bude líbit. Pro dokonalou představu si pak ještě do krku stříkněte pár dnů prošlý a na tělesnou teplotu ohřátý bílý jogurt. Tím vůbec neříkám, že by vám to ženy neměly dělat pusou. Jen po nás prosím nechtějte krkolomné kreace, při kterých se zadusíme anebo si přinejmenším vykloubíme čelist.

Hurá do zadní branky

Může se žena při análním styku udělat? Tipujete, že spolu s intenzivním drážděním poštěváčku ano? Správně! Při dráždění tohohle místečka se spolehlivě udělá skoro každá z nás. Takový orgasmus je i mnohem hezčí a delší. Země se zatřese, čas se zastaví… Jenže spousta žen se při análním styku udělá i bez toho. Chce to jen trochu vaší ohleduplnosti. A když už k tomu vaše přítelkyně dráždění klitorisu fakt potřebuje, tak ať si to dělá sama – beztak to umí líp než vy. Existují ale také ženy, pro které je soulož do zadečku mnohem vzrušivější než soulož klasická. Vzrušuje je, že můžou dělat něco netradičního, tak trochu zakázaného. Něco, co ,hodné holky’ prostě nedělají.

Milosrdný podvod

Bojíte se, že když žena křičí, předstírá orgasmus? Je pravda, že spousta žen křičí jen proto, aby na vás sehrály divadýlko. V nějakém ženském plátku se totiž dočetly, že to chlapy rajcuje. Přitom by stačilo jen tiché vzdychání, sem tam snad proložené hlasitějším projevem, když zrovna víc přirazíte. Pokud budete ženu do křiku nutit, můžete jí tím sex znechutit. Uvědomí si totiž, že ty zvířecí zvuky jsou vlastně trapné, a její vzrušení je pryč. Obavy z předstírání orgasmu jsou ale zbytečné. Když už ho totiž předstírat chceme, stejně to nepoznáte.

Jak chutná semeno

Každý chlap chutná jinak – stejně jako každý jinak voní a s každým je taky jiný sex. Z časopisů víme, že chuť spermatu zlepšují jogurty, některé ovoce a vůbec taková ta zdravá strava, kterou chlapi milují stejně jako svou tchyni. Snad žádná žena ale nikdy partnerovi nevyhrožovala, že pokud nebude pravidelně jíst banány a broskve, nebude mu ho kouřit až do konce. Všechny jsme se musely smířit s faktem, že sperma chutná fakt divně. Nechápu ale, kdo vám řekl, že se jeho chuť zlepší po drogách. Je to přesně naopak – je po nich odporně hořké stejně jako po obyčejných antibiotikách.

Jak dlouho to má trvat
Že průměrný muž vydrží souložit jen dvě až tři minuty? Přesně tohle byl důvod, proč jsem podvedla a následně opustila svého bývalého přítele. Sex během televizní pauzy na reklamu byl u nás totiž naprosto běžný. Pak už jsem buď měla štěstí na chlapy, nebo prostě ty časopisecké statistiky někdo pořádně zkresluje. Na tříminutový sex se vám každá ženská vykašle, i kdyby byla předehra sebedelší. A pokud nevykašle, pak asi neví, o co přichází.

Tak tohle je můj ženský úhel pohledu na váš článek o sexu. Doufám jen, že jsem moc nepochroumala vaše mužské ego, případně vás nepřipravila o iluze. Ono je ale stejně nejlepší zeptat se na názor té, která právě teď leží vedle vás, než hltat zaručené rady kolegů, kamarádů nebo redaktorů pánských časopisů. Sex totiž většinou nejvíc vázne na špatné komunikaci. Na druhou stranu je ale lepší provozovat ho než o něm mluvit.

Jo a jinak více takových článků! Mám po nich totiž vždycky hrozné chutě… Třeba na rohlík se šunkou :-).

(Autor článku Petr Bílek děkuje Ince za doplnění. Omlouvá se jen, že nemá rohlík se šunkou, ale se dvěma vejci natvrdo a se sýrem… ehm, tedy vlastně… jo, měl to být vzrušující dvojsmysl, ale nějak to nevyšlo…)
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více