Reklama
Ženské lži

Ženské lži

Tvrdí, že jde o milosrdné nepravdy.

Lež 1. „Na velikosti nezáleží.”

Překlad: Rádi bychom tomu věřili dál, nebýt dopisů, jako nám napsala slečna Jana, která chodí s černým Jamajčanem: „To, že na délce penisu nezáleží, jsou omluvy pro ty, kterým příroda tolik nenadělila. Což je případ drtivé většiny bílých Evropanů. Jamajčani umějí ženy rozvášnit takovým způsobem, že s orgasmem by neměla problém asi žádná.” Jestli se domníváte, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, máte pravdu. „Ale pořád je to jenom divadlo,” řekl nám kdysi vybavený Filip Trojovský z Big Brother na Nově. Útěcha pro nás handicapované: ne každé ženě velká délka vyhovuje. Máte-li kanon přes 19 cm, nedivte se, až u některé partnerky na tváři místo rozkoše vyčtete utrpení.

Lež 2. „Ale ty ho máš největšího ze všech, které jsem kdy měla.”

Překlad: Tento kompliment skládají všechny ženy všem mužům, kteří mají alespoň průměrně velký penis. Ale myslí to dobře…

Lež 3. „Nejraději to mám na misionáře.”

Překlad: Vždycky, když se do toho pustíte vestoje, strhne vás na sebe a ulehne do postele na záda. Logicky vás napadne, že je to její oblíbená poloha. Ale je to přesně naopak. Nejčastěji uváděná oblíbená poloha u žen je na koníčka, kdy si žena může sama pohodlně určovat míru a úhel zásunu, a ještě se při tom sama douspokojovat. Nebo na pejsky, kdy je největší šance, že se jí dostanete na bod G. Podle expertky na sex Anny Hubínkové vyvolává tato poloha silné, primitivně erotické pocity, protože se podobá styku zvířat. Bohužel obě tyto polohy jsou pro většinu žen stresující. V poloze na koníčka se ženy bojí, že budete zírat na jejich pohupující se špeky, a v případě pejsků se jim moc nezdá, že by vám otevřely neomezený pohled na postupující celulitidu na svém zadku. Samozřejmě existují i výjimky, které jsou podobných starostí ušetřeny. Ale většina dívek ocení, když před akcí zhasnete nebo alespoň ztlumíte světlo, aby si to, čemu ony říkají milování, mohly bezstarostně a v klidu užít.
 
Lež 4. „Nevadí mi, že jsem s tebou nedosáhla orgasmu.”

Překlad: Vadí jí to určitě. A basta. Důvody, které vedou k absenci vyvrcholení, nejlépe ozřejmí fakta. Dr. Tim Spector z londýnské St Thomas’ Hospital oslovil 12 000 žen od 19 do 83 let, z nichž mu 1397 odpovědělo. Pouhých 14% z nich uvedlo, že při styku s partnerem dosáhne orgasmu vždy. Dalších 32% nepocítí orgasmus častěji než během jedné čtvrtiny styků. 16% žen nezažilo orgasmus při styku nikdy. Při masturbaci to jde ženám o poznání lépe, pokaždé se to povede 34% masturbujících žen. Teď o tom trochu popřemýšlejte. Máte 32% pravděpodobnost, že vaše partnerka s vámi dosáhne jednoho orgasmu ze čtyř pokusů. Pak jí přece stačí jen navrhnout vyšší frekvenci! Čím víc styků, tím víc orgasmů. Ale třeba je důvod jinde. Když se o tom začnete bavit a ona jen krčí rameny a mlčí, třeba se vám jen stydí říct, že byste aspoň občas neměl myslet pouze na sebe a udělat v posteli i něco pro ni.
 
Lež 5. „Před tebou jsem měla jen tři…”

Překlad: „Psycholožka Terri Fischer se zeptala 108 amerických studentek od 18 do 25 let na počet sexuálních partnerů. Polovina z nich byla přitom napojena na detektor lži (že nefungoval, jim paní Fischerová neřekla). Druhá polovička odpovídala písemně a anonymně. Dívky, které odpovídaly písemně, se v průměru přiznaly k 2,6 sexuálním partnerům. Dívky napojené na detektor kvůli obavě z usvědčení ze lži v průměru uvedly 4,4 partnery. Výsledek: jak můžou, lžou, i když to pro ně nemá bezprostřední důsledky (vyhazov z bytu apod.)

Lež 6. „Nikdy bych ti nezahnula.”

Překlad: Většina průzkumů uvádí, že asi polovina všech žen byla aspoň jednou nevěrná. Tato čísla jsou ale hrubě podhodnocená. Důvod? Stejný jako v předchozí lži. Ženy mlží, aby je ostatní neměli za běhny.
 
Lež 7.  „Krasavci mi nic neříkají.”

Překlad: Přesně! Stejně jako vám se hnusí dívky s velkýma prsama a kulatým zadkem. Pravda? Pohled na super muže spustí v jejich hlavě kino emocí. Současně však 64% žen v průzkumu uvedlo, že krásní muži jsou podle jejich názoru náchylnější k nevěrám. Takže jejich nedůvěra k pohledným chlapům je něco jako sebeobrana.

Lež 8. „Miluji tě takového, jaký jsi.”

Překlad: Už jako malá holka si vysnila, jak bude vypadat její princ: jako notorický hráč playstationu, který chrápe a chlastá pivko. Víte přece, proč jste před ní na začátku vztahu tyto vlastnosti skrývali. Ještě víc ženy iritují kraviny. Podle veřejného průzkumu českým ženám na jejich partnerech nejvíc vadí: že jim nenosí květiny (říká 48,4%), že po nich musí uklízet (41,5%) a že své partnerce neřeknou, jak moc je pro ně důležitá (31,7%).
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více