Reklama
V ženách se nikdo nevyzná

V ženách se nikdo nevyzná

 

My jsme ale přišli na to, jak fungují určité partie

Určité záchytné body ale přece jenom mají. Jak se v nich správně orientovat, to zjistíme s Emily Scott, naší ženou z venkova.
 
MOZEK
 • Vědci tvrdí, že když muži poslouchají, jak na ně někdo mluví, využívají pouze levou polovinu mozku (pravá se totiž věnuje pilnému rozpomínání se na svůdný úsměv servírky z cukrárny u motorestu U Milína na silnici číslo I/4). U žen probíhá rušná činnost v obou polovinách, což jejich abnormálnímu mozku umožňuje naslouchat i dvěma rozhovorům najednou.
 • Při orgasmu se z mozku do krevního řečiště vydatně uvolňují hormony. Zatímco orgasmus je schopno zažít 85 až 90 % žen, pouze jedna třetina žen dosáhne orgasmu při běžném pohlavním styku.
 • Neurologové nedávno zjistili, že větší mozkovna nutně neznamená bystřejší mozek. Šedá hmota se závity v lebce vaší přítelkyně je třeba objemově i hmotnostně menší než vaše, ale zase může mít vyšší ‚výpočetní’ kapacitu, čímž se rozdíl vyrovná. Tedy aspoň údajně.
 • Na vzdělávacím DVD The Ultimate Sex Guide (např. www.hlava.cz) se tvrdí, že fyzická stimulace mozku zvyšuje stupeň vzrušení ženy. Masáž hlavy evidentně uvolňuje endorfiny. Ani ji možná nenapadne, že se u ní snažíte navodit tu správnou náladu, až najednou bude tak vzrušená, že se nedokáže udržet a vrhne se na vás…
 • Třiadvacetiletá studentka managementu Katka nám prozradila: „Občas potkáte kluka, který vám jakoby úplně pronikne do hlavy, někoho, kdo myslí úplně stejně jako vy. A o takových mají ženy opravdu divoké sny.” Poučení? Pronikněte do hlavy.

OČI
 • U mužů se mechanismus přitažlivosti spouští úplně jinými podněty než u žen. U těch obvykle všechno začíná ‚přeskočením jiskřičky’. Může to být třeba jen malinko delší pohled do očí, zábavná nebo lechtivá poznámka, správné gesto ve světle dopadajícím v určitém úhlu, prostě cokoli.
 • Schopnost přitahovat samice do značné míry závisí na tom, kde přesně se v místnosti nacházíte. Asi vás nepřekvapí, že přímo uprostřed působíte jako mucholapka. A víte, co ještě říkají psychologové? Abyste skutečně upoutali pohled druhých, měli byste postávat a lehce mezi lidmi cirkulovat. Rada nad zlato.
 • Ředitelka Pantone Colour Institute a poradkyně v oboru barev Leatrice Eiseman tvrdí, že ženy nejvíce přitahuje modrá. Chlapi v modrém jsou prý „věrní, stálí a pořád nablízku.” Nebo policajti.
 • Vytrvalý a dlouhý pohled z očí do očí je zásadním signálem, že se jí líbíte. Podívá-li se na vás jen jednou či dvakrát, a ještě k tomu krátce, asi máte smůlu. Pohled do očí je veledůležitou vstupní branou, ovšem ještě mocnějším sváděcím nástrojem je pohled do očí spojený s úsměvem.
 • Kolegyně z redakce nám prozradila: „Když se na mě hezký kluk podívá tím správným způsobem, tak cítím vzrušení mezi nohama a mravenčení v podbřišku. Někde jsem četla o ženské erekci a naprosto chápu, o čem byla řeč. Takový intenzivní pohled je, jako když… víte, o čem mluvím?”

ŇADRA
 • Oxytocin je hormon, který ženu nažhaví a rozrajcuje. Je možné ho uvolnit drážděním bradavek. Jinak se vylučuje do krve při orgasmu, a to u žen i u mužů.
 • Pokud jste žena a máte menší prsa, pak jásejte, protože vaše zážitky z hlazení a laskání těchto tělesných partií jsou silnější, než kdybyste je měla obří! Sexuologové na stránce mens-network.com to vysvětlují takto: „Čím je nervové vlákno delší, tím slabší vzruch se po něm šíří. Ženy s menšími prsy mají kratší nervová vlákna než ženy s většími prsy, a jsou tedy citlivější.”
 • „Spousta chlapů si asi neuvědomuje, že s ženskými ňadry se musí zacházet něžně,” píše nám čtenářka a instruktorka lyžování Eva z Prahy. „Když mi na prsa chlap sahá moc drsně, tak to bolí. Mám ráda, když mě hladí něžně a nápaditě. To mě nesmírně vzrušuje. Prsa jsou velice jemný materiál. Nemělo by se s nimi zacházet jako s penisem.” No dovolte!
 • Asi čtvrtinu všech plastických operací u nás tvoří aplikace prsních implantátů. Ploché ženy by však po skalpelu neměly sahat příliš záhy. Prsa totiž dorůstají plné velikosti až po dvaceti letech věku.

RUCE
 • Dívky jsou náchylné věřit hovadinám, jako je astrologie, grafologie nebo čtení z dlaně. Předstírejte, že máte ‚dar’ číst z její čáry života, čáry srdce a čáry hlavy. Je-li dívka pravačka, levá ruka by měla vypovídat o rysech její osobnosti, zatímco pravá by měla cosi prozrazovat o její individualitě a naplnění jejích možností (a naopak). Tohle vám stačí, zbytek si už v pohodě vymyslíte.
 • Možná vás to překvapí, ale hodně žen považuje sání a lízání za nezbytnou součást milostného aktu. Teď  nejde pochopitelně jen o sukci vašeho pánského totemu – sání a lízání prstů přivede většinu žen do stavu vytržení během pár minut. Ruku též jemně líbejte a dlaň masírujte s pomocí oleje. Úplně v pohodě poslouží levný dětský aviril.
 • „Holka, která tvrdí, že si občas nehraje sama se sebou, lže,” rezolutně tvrdí zdravotní sestřička Alena (26 let) z Tábora. „Moje kamarádka se mi svěřila, že si to dělá až šestkrát denně. Dokonce i na záchodě v práci.”
 • Na světě jsou asi tři miliardy žen a 60 % z nich masturbuje v průměru dvakrát týdně po dobu přibližně čtyř rozkošných minut. Na internetové stránce www.clitical.com z těchto předpokladů vypočítali, že každou vteřinu na světě vlastními silami slastně vyvrcholí osm a půl tisíce žen. A další vteřinu dalších osm a půl tisíce!
 • Není pravda, že masturbace je pouze náhražkou styku. Čím více ženy souloží, tím více také někdy masturbují. Navíc mají mnohem důmyslnější a rozmanitější techniky, než je to naše raz-dva. Používají k tomu mimo jiné prsty, ruce, vibrátory, všemožné podlouhlé předměty, náhrady penisu, tekoucí vodu, ovoce a zeleninu…

ZADEK
 • Ženy milují masáž zadečku. Položte jí dlaně na obě půlky a pohybujete jimi v opačném směru. Pak si dřepněte nad její zadek, masírujte jí vnitřní stranu stehen a půlky ,roztírejte’ směrem nahoru a ven.
 • Největší zadek na světě mají dámy z jihoafrického kmene Hotentotů. Zadek mají široký dobře přes šedesát centimetrů. Je to vůbec obdivuhodný kmen – prsa těchto tlustých žen měří na délku téměř metr!
 • „Představa análního sexu mě odrazovala,” říká medička Jitka (21 let) z Plzně. „Teď si to ale užívám. Musí se ovšem používat hodně olejíčku nebo krému a nesmí ho mít kdovíjak velkého. Jeden ho měl obřího, a pak to druhý den bolelo jak šlak. Když mi ale partner zabrousí do zadečku prstem, tak to mě vyrajcuje skoro vždycky.”
 • Podle výzkumu českých sexuologů Petra Weisse a Jaroslava Zvěřiny zkusilo anální sex alespoň jednou 28 procent žen. Jedno procento žen pak praktikuje anální sex při každém styku!
 • Odborníci tvrdí, že chceme-li prospět zdraví a kráse, není nad výplach tlustého střeva vodou, tj. klystýr. Stav tlustého střeva přitom ovlivňuje i náladu. Paráda! Až bude příště otravná, poraďte jí, ať si vypláchne zadek. Vhodné přístroje jsou k dostání ve zdravotnických potřebách.

ŠPE(R)K
 • Největší část poštěváčku je schovaná uvnitř v pánvi, táhne se až ke stydké kosti a dělí se do dvou větví dlouhých zhruba 7 cm. Vnější část klitorisu je protkaná hustou pavučinou cév a nervových zakončení a při sexuálním vzrušení se naplní krví a zduří.
 • Oxytocin způsobuje nejen vzrušení, ale také malátnost po styku. Výzkumy ukazují, že zatímco muži upadají do ‚bezvědomí’ 2–5 minut po orgasmu, znuděné, otrávené a chrápáním ohluchlé ženy leží ještě dobrých 20–30 minut, než se jim podaří usnout.
 • Stres může vést až k anorgasmii neboli neschopnosti dosáhnout vyvrcholení. Po 20 minutách vaginálního sexu se však může uvolnit hormon slasti dopamin, který navozuje pocit pohody trvající až 2 hodiny.
 • Ženská ejakulace existuje a mohou ji zažít všechny ženy. Dva druhy ženských tekutin, které se uvolňují při vzrušení, se rozdělují na uretrální a vaginální. Vaginální tekutinou se tělo samo čistí, zatímco hlavní roli při ejakulaci hraje uretrální tekutina, která se uvolňuje ze žlázy poblíž bodu G.
 • Studentka psychologie Veronika (23 let) vypráví: „Orgasmus mám jenom tehdy, když mi to přítel udělá před stykem rukou. A vím, že spousta mých kamarádek to má stejně.”

NOHY

 • Ženy si nejsou svými dolními končetinami příliš jisté, a proto může vhodně pronesený kompliment udělat divy. Každopádně to zní mnohem líp než provařené ‚Máš rozkošnej zadek!’ „Vzala jsem si do práce sukni. Jeden kolega se na chodbě zastavil a povídá: ‚Moc hezký nohy!’ Děsně mě to potěšilo,” vypráví IT manažerka Kateřina (30 let).
 • Na stránce MassageFree.com se doporučuje masírovat nohy také zepředu. Můžete tím partnerku vzrušovat při předehře. Roztírejte a mačkejte svaly, jako kdybyste chtěli nahrnout krev směrem vzhůru. Krev se tak totiž skutečně přemisťuje vzhůru směrem ke genitáliím.
 • Ženské nohy jsou důležitou, ovšem často podceňovanou erotogenní zónou. A přitom si tenká a jemná kůže na zadní straně kolen přímo říká o hlazení. Nervy tu jsou velmi blízko povrchu pokožky. Další citlivá oblast se nachází těsně nad kotníkovou kostí.
 • Stehna nejsou jen letmou zastávkou při frontálním útoku na studnici rozkoše. Určitě se vyplatí důkladně hladit vnitřní stranu stehen a partnerku dráždit tím, že zajedete jakoby už do…, ovšem zastavíte se těsně před… Také na těchto místech se výtečně uplatní nejrůznější masážní oleje.
 • Teprve sedmnáctiletá Britka Sam Stacey se stala ženou s nejdelšíma nohama na světě. Její dolní končetiny měří 126,36 centimetru.

CHODIDLA
 • Pokud žena sedí s nohou přes nohu a pokyvuje botou, je to sexuální znamení, tzv. falické mimikry. Pohupující se chodidlo totiž naznačuje pohyby při souloži.
 • Masérka Jana (28 let) z Hradce Králové říká: „Masáž nohou může být neuvěřitelně sexy. Její původ sahá do dob, kdy otroci třeli nohy svým pánům. Jde při tom v zásadě o nadřízenost a podřízenost.”
 • Američtí výzkumníci z programu Radost z nožní reflexologie tvrdí, že na chodidle jsou body, které se dají tlakem stimulovat tak účinně, že pokusné osoby se zavázanýma očima nedokázaly poznat rozdíl mezi drážděním těchto bodů a drážděním genitálií! Hmm… zajímavé.
 • Lechtáním chodidel je možné přivést některé lidi k šílenství… pevný tlak na  plosku chodidla v oblasti klenby působí erotogenně na většinu žen. Některé dívky mohou dokonce stimulací chodidla, prstů nebo ušního lalůčku dosáhnout orgasmu. Skvělé!


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více