Reklama
Tajná ženská pravidla

Tajná ženská pravidla

Vyzpovídali jsme početný vzorek žen, a díky tomu jsme poznali normy, podle nichž nás posuzují

26. Neberte drogy! Není nic nudnějšího a depresivnějšího než chlápek, který ujíždí na něčem jiném než na nás. Navíc nás štve, že se při tom asi skvěle bavíte, a my nic!  

27. Když jsme spolu v baru, chystáme se platit a vy z kapes začnete lovit kovové drobáky, propadáme se studem a odporem. Když jste s námi, mějte při sobě vždy přiměřeně štědrou sumu v hotovosti.

28. Milujeme, když nás občas uprostřed věty oslovíte naším jménem. Zkuste to a uvidíte, jak pokaždé roztajeme.  

29. Pokud jste jako jeden velký, hnisavý puchýř sexuálního zoufalství, nedávejte to proboha najevo. Samozřejmě že se nám nelíbí představa, že byste mohl spát s jinými ženami, ale na druhou stranu vědomí, že jste se poslední půlrok dostal k holce nejblíž ve frontě v supermarketu, nás odradí úplně totálně.

30. Prdění není legrační a okamžitě zabije veškeré vaše šance na cokoli dalšího.  

31. Chceme muže, který má nějaké zájmy. Pokud jsou vašimi jedinými zájmy koukání na televizi, pití piva a vyjídání špaget z konzervy, asi si s vámi nebudeme mít moc o čem povídat a začnete nás nudit. Našprtejte si třeba pikantnosti ze života celebrit – pak si budeme mít vždycky o čem povídat.

32. Buďte galantní. Držte nám dveře, podejte nám kapesník, když kýchneme, schovejte nás pod svůj deštník, když začne pršet. Kašlete na feminismus – rytířské způsoby jsou milé. Hlavně nenoste punčochy.  

33. Ze strijí na vašem těle se nám dělá zle. Pokud jste měli někdy problémy s nadváhou, neukazujte nám to. A když se svlékáte, zhasněte světlo.

34. Nehrabejte se nám v šuplících. Máme dva typy spodního prádla. Sexy kalhotky a pak ohromné ‚něco’, co používáme jen pár dní v měsíci a k čemu bychom se vám nikdy nepřiznaly, že to máme. Pokud jste to objevil, dělejte, jako že nic.    

35. My smíme pomlouvat své kamarádky, ale vy ne. To samé platí o naší rodině.

36. „Neříkejte nám, že vypadáme jako nějaká celebrita, protože se stejně nikdy netrefíte. Jednou mi někdo řekl, že vypadám jako Veronika Žilková, a asi čekal, že mě to potěší. Ale mě to naopak dost urazilo.” Radka (21), Plzeň

37. „Když nás vezmete někam na večeři, dávejte si pozor na to, jak se při jídle chováte. Pokud srkáte, chlemtáte nebo krkáte, pak si buďte jistí, že je to poslední rande, co jsme spolu měli.” Gábina (22), Liberec

38. „Nesnáším, když se chlápci začnou vytahovat svými hmotnými statky. Mě vůbec nezajímá, že vám dělá dobře chlubit se svým bohatstvím a že si myslíte, že nás tím získáte.” Dita (23), Praha

39. „Není nic horšího než žluté, nečištěné zuby a zbytky jídla v mezerách mezi nimi. Hezké, čisté zuby a svěží dech mi napovídají, že se chlap umí postarat o svůj zevnějšek.” Alena (23), Hradec Králové 

40. „Chovat se jako ten největší frajer a flirtovat s jinými holkami, když jsme právě spolu, je to nejhorší, co může chlap udělat. Ale vzít nás někam na večeři a udělat nám příjemný večer je to nejlepší, jak to může odčinit.” Eva (20), Olomouc


41. „Důležitá jsou esemesková pravidla. Musíte najít tu správnou rovnováhu – abyste nevypadal dolejzavě, ale zase abyste nepsal moc pozdě. Pokud jsem měla s někým rande v sobotu večer, očekávám textovku v neděli odpoledne, ne dříve, ne později!” Hanka (25), D.C.

42. Buďte tajemní… ale ne divní. Pocit tajemna a nejistoty je pro nás důležitý, ale pamatujte si, že si o vás všechno potřebné zjistíme zadáním vašeho jména na FaceBook, MySpace nebo Google, poptáme se našich společných známých nebo vás prostě budeme špehovat. Takže nějaké ty svoje hry zkoušejte jen na vlastní nebezpečí!

43. Neměli byste vlastnit žádná ohavná domácí zvířata jako hady, krysy nebo pavouky. Velký pes je o.k. Naznačuje to, že jeho majitel umí být dominantní a nevadí mu se o někoho starat. 

44. Jsme rády, když vidíme, že vám vaši rodiče nejsou lhostejní. Nevadí nám, že máte rád svoji maminku, jen to s tou láskou k ní nepřehánějte, ať nevypadáte jako úchyl. Chodit k ní pravidelně v neděli na oběd je v pořádku, chodit s ní pravidelně nakupovat, do hospody nebo tancovat už ne.  

45. Když vám vyprávíme o Ditě/Tereze/Janě z práce, jak plakaly kvůli neopětované lásce na záchodě, potlačte nutkavou touhu zívat. Nás totiž těší, když máte zájem o to, co se nám během dne přihodilo. (Pozor! Nemějte zas příliš velký zájem o Ditu/Terezu/Janu!)

46. Milionkrát omleté, ale o to důležitější pravidlo: v noci nás bezpečně doprovoďte k nám domů. Jděte s námi až ke dveřím a počkejte, než vejdeme dovnitř, nebo nám zavolejte taxíka a počkejte, než do něj nastoupíme. Jinak dostanete černý puntík za nezájem, a to i když nás cestou domů někdo náhodou nepřepadne/neznásilní/nezabije.  

47. Máte pocit, že jste se do nás zamiloval? Tak se nestyďte a řekněte nám, že nás milujete. Ale musíte to opravdu myslet vážně a nesmíte nám to říkat hned, jak vás to napadne. Počkejte několik dnů nebo týdnů, jestli vás to třeba nepřejde.

48. Ačkoli ženy obecně romantické komedie přímo zbožňují, vy byste se při nich příliš rozněžňovat neměli.

49. Nechoďte na první schůzku opilí ani se moc neopíjejte během ní. Není nic odpudivějšího než chlápek, který nedokáže dát dohromady srozumitelnou větu, nebo který naopak mele furt něco o sobě, nebo nad námi celý večer slintá.”  

50. Pokud jste si vzali všechny předchozí rady k srdci a dostali jste nějakou z nás díky tomu do postele, pak absolutně nikdy neříkejte po sexu: „Děkuji”.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více