Reklama
Tajemný klitoris

Tajemný klitoris

Ano, existuje. Ano, stojí za to ho hledat. „Ano, ano, áááno,”


Kde tedy opravdu, ale opravdu je: Nachází se v horní části stydkých pysků, pod takovým tím přehybem. Je to malý hrbolek ve tvaru hrášku. Velikost i tvar se mohou u každé ženy lišit. Kdo hledá, najde!

U všech žen je klitoris, neboli poštěváček (a slovensky „drážděc”), citlivý, ale citlivost se může kus od kusu lišit. Některé ženy ho mají tak citlivý, že vůbec nesnesou ani dotyk. Před jakoukoli akcí tedy nejdřív prověřte terén. Pamatujte však, že tento orgán bývá mnohem citlivější než žalud penisu. Takže opravdu jemně!

Jestli ho pořád nemůžete najít, tak se proboha zeptejte! Jinak až se s vámi rozejde (a to si pište, že se rozejde), vysloužíte si pověst mamlase, který by ho nedokázal najít ani s pomocí mikroskopu, GPS a domorodého stopaře. Pokud vaši partnerku dráždění klitorisu přivádí do takového toho příjemného stavu, kterému se říká orgasmus, pak vám ho jistě mileráda ukáže.

Některé (statečné) dívky si poštěváček propichují kovovým kroužkem. Díky tomu pak prý mají ze sexu naprosto úchvatné zážitky.

Klitoris nestimulujte špičkou prstu, ale masírujte ho celým bříškem – pořád však jemně! Bříškem prstu také hojně kružte a přejíždějte oblast kolem.

I ženy mohou mít ‚erekci’! Klitoris je vlastně ženská varianta penisu, takže když se žena vzruší, poštěváček se naplní krví a nabude na objemu. Jestli nevěříte, tak se podívejte!

Více žen dosáhne orgasmu drážděním klitorisu než klasickým zásunem. Což znamená: najděte ho a pečujte o něj, její orgasmy se rozhojní. A z vás bude hrdina a postelový bůh!

Zakupte malý vibrátorek a stimulujte jím její klitoris. Přešaltujte na nízkou rychlost a počínejte si jemně. Jestliže se jí to bude líbit, tak to je pro vás opravdová trefa do růžového.

Obemknout klitoris rty je základem orálního sexu – pokud budete jenom jazykem ometat pysky, jste břídil. Jazykem lehce přejíždějte přes klitoris nebo jej velmi jemně oždibujte rty.

Před sexem zkuste několik sekund třít svým penisem o její klitoris a teprve až potom zasuňte. Dopřejete jí tím to nejlepší z obou světů.

Nikdy nechoďte rovnou na věc. Žena potřebuje nejdřív trochu vzrušení, i kdyby to mělo být třeba jen dlouhé, vášnivé objímání, líbání a osahávání.

Když jí to děláte pusou, vyluzujte jemné brumendo.

S ústy přitisknutými ke klitorisu můžete i zpívat. Vibrace jsou příjemné. Zkuste státní hymnu. Jenom ne tu naši - je pomalá a nudná. Třeba polská je daleko svižnější (znáte ji – je to píseň Hej Slovane z dob Rakouska-Uherska)

S klitorisem si hrajte i během milování. Přivedete ji tak k bouřlivému orgasmu. Nejlépe se to provádí při poloze zezadu, kdy jste uvnitř a zároveň rukou kolem boků dosáhnete dopředu. Nespleťte se a nepíchejte ji do pupíku, to by ji moc nenadchlo.

Jestliže se dole vzrušuje jen těžko, kupte jí stimulující gel na klitoris, který rozproudí krev a uvede věci do pohybu.

Rozdivočí ji také přiložení puštěné sprchy na klitoris (nejdřív ale zkontrolujte teplotu!).

Při orálním sexu mají některé ženy rády, když jim klitoris vlhce olíznete, ba dokonce na něj plivnete – nejprve si to ale ověřte dotazem. Jen tak plivnout bez varování se nemusí vyplatit.

Žena není joystick! Na poštěváček vyvíjejte pouze velmi malý tlak. Stačí zatlačit o trochu víc a vyjekne, a to nikoli rozkoší.

V případě, že má vaše kočička poštěváček citlivý jako Hubbleův teleskop , je nejlepší začít připravovat půdu kolem něj jazykem a bříšky prstů. Teprve až bude partnerka dostatečně vzrušená a vlhká, tak se jen letmo tu a tam poštěváčku dotkněte.

Požádejte ji, ať vám ukáže, jak si ona sama se svým poštěváčkem hraje. Jestli to ještě nevíte, ona si tam skutečně sahá. A ráda. A někdy i dost často.

Nesoustřeďte se na klitoris víc než deset sekund v kuse, ale střídejte různé způsoby laskání. Zasuňte jí dovnitř prst, líbejte ji na vnitřní straně stehen. Dráždění klitorisu nepřetržitě po dlouhou dobu může být až nepříjemně intenzivní.

Pokud k hrátkám využíváte led, neledujte poštěváček moc dlouho. Proč ne? Tak si zkuste na dvě minuty přiložit kostku ledu k žaludu svého penisu!

Zaručený způsob, jak ji přivést k orgasmu při orálním sexu, zvláště je-li už hodně vzrušená, je provádět krouživé pohyby jazykem.

Některé ženy nemají rády, když tam dole měníte pohyby. V takovém případě nalezněte ideální styl stimulace a tohoto grifu se držte až do slastného konce.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více