Štětule

Štětule

O ženách, které my máme rádi, ale naše přítelkyně ne

„Já jsem žena pro život!” myslí si o sobě naše tzv. stálé partnerky. Tím zároveň říkají „jsem nejlepší, a ostatní jsou podřadné děvky“. Díky zahleděnosti do sebe samých je nenapadne zeptat se, co si o tom myslíme my.

Když vás přítelkyně na webu spatří na fotce z party, kde se tisknete k roztomilé blondýně a dobře se bavíte, nepřiměřeně zažárlí. Přitom jste jí včera říkal, ať jde na party s vámi! A co ona? Vymluvila se na bolest hlavy. Teď akorát nasraně mlčí, což je součástí trestu za to, co jste provedl. Co vlastně? To se nikdy nedozvíte. Do následujícího dne s vámi nemluví, měsíc s vámi nespí a za rok za dva vám to dá znovu sežrat.

Na co tedy vlastně naše sebestředné přítelkyně reagují jako Václav Klaus na Lisabonskou smlouvu? Pochopitelně na jiné ženy, přesněji řečeno na jeden určitý druh žen. Nestvůrou, úhlavním nepřítelem všech dívek, které zištně věří v poklidný dlouhodobý vztah a lásku až do smrti, jsou tzv. štěťule. My jim ovšem říkejme ‚fajn holky‘ nebo ‚kamarádky‘. Stálé, zavedené partnerky je pomlouvají v kavárnách, v práci i na Facebooku a samy se utvrzují v bláhovém přesvědčení, že ony jsou lepší.

Kdo skutečné kamarádky jsou? Jsou to milé, spontánní, zábavné a veselé dívky. Mají všechny klady, které naše přítelkyně nemají nebo které si možná ani nedokážou představit. Oblékají se nejen tak, aby se líbily samy sobě, ale i tak, aby se líbily mužům. A obráceně. Dbají o sebe. Nefňukají. Nestěžují si. Sportují. A co víc, sportují s námi. Když mají problém, nevyčítají to nám, ale jsou schopné samostatně přispět k jeho řešení. Neříkají: „To nejde.“ Nejsou hysterické, aspoň ne v naší přítomnosti. Kamarádka zvládne i tak elementární jednání jako seznámit se s vámi po koncertě ve čtyři ráno u baru, dovést si vás k sobě domů a kopulovat až do oběda. Kamarádky pochopitelně nejsou placené děvky, ale ženy, které si umějí spontánně užívat. A nic za to nechtějí!

A právě to tzv. ženám pro život nejvíc vadí – že kamarádky mají rády sex sám o sobě a že my to dokážeme ocenit. Kdy se vám s vaší stálou naposledy stalo, že jste to dělali jen tak v lese, bez příčiny, bez příprav a bez zhasnutí?

A s kamarádkou? Kdykoli a kdekoli. Nám mužům to dává sílu, optimismus a důvod žít. A navíc: kamarádka si nejen ráda zašuká, ale pak ani neotravuje.

Přítelkyně se rády vymlouvají na únavu či stres v práci a doufají, že je máte rádi a cítíte k nim ‚něco víc‘, a proto neutečete za nějakou kamarádkou. Ale co je to ‚něco víc‘? Vůbec nic, jenom slovní aviváž, která má způsobit, že budeme měkcí a poddajní.

Kamarádka se sexem nekupčí – k sexu nepřistupuje jako ke směnnému artiklu (já ti teda dám, ale ty mi dáš svůj čas, peníze, energii a nápady), ale zcela živelně a přirozeně jako my. Jen díky náhodným stykům s takovýmito jedinečnými ženami nikdy nespadnete do odpadní jámy sebeúcty, kdy jste nuceni stát se v trvalém vztahu sexuálním loudilem. A muset se doprošovat hry na vlastním hřišti, to je ponížení odporující i Listině základních práv a svobod.

Stálé přítelkyně jsou ale pořád ženami vyzbrojenými arzenálem intuicí a empatií, a proto moc dobře vědí, že čím déle to chlap nemá, tím méně atraktivní je pro jiné ženy, konkurentky a kamarádky nevyjímaje. Znáte to – jednou jich máte haldy, jindy se s vámi nespustí ani ta největší hybrida. Naše ženy toho využívají a dávkují sex jako šafrán, aby nás udržely na vodítku. A nejhorší je, že samy přitom šukají s jinými! Z obou stran jsou tedy příčinou tzv. nevěry právě a jen ženy.

Ženy-hospodyně dbající o teplo hnízda také tvrdí, že kamarádky si nás akorát omotávají kolem prstů a zneužívají nás. A přitom to je jenom pomlouvání zdravé konkurence v naší životní džungli. A zvířata v divočině, to jsme my, ale uvědomujeme si to bohužel až tehdy, kdy jsou nám zavřena i ta poslední vrátka do volné přírody, kdy je nám rozhled na širý svět vyměněn za ubohou, smutnou a zamřížovanou klec v panelákovém bytě na hypotéku. V tu chvíli posmutníme a přítelkyně se začínají nechápavě ptát: „Je ti něco? Co se stalo? Kam jdeš?“ Jak jim to vysvětlit, když to nechtějí pochopit?

Nevidí a neslyší, jak rveme ze země velký kamenný blok a jako mohutný indián náčelník Bromden v Přeletu nad kukaččím hnízdem rozbíjíme okno ústavu a utíkáme pryč. Až to přítelkyně zjistí, označí vás za viníka odpovědného za rozbití krásného vztahu. Ale doufáme, že vám to bude jedno. Budete zas volní jako zvířata v divočině, daleko od vězení Velké sestry.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více