Sex se čtrnáctkou

Sex se čtrnáctkou

Kde ho můžete provozovat beztrestně? A kde si dát fakt bacha?

Člověk, který má občanku, ví, že když ojede čtrnáctku, koleduje si o rok až osm let kriminálu. Na území České republiky se totiž na každého vztahuje zdejší trestní zákoník, který tuto kratochvíli zakazuje. Jestliže máte svolnou čtrnáctku, která by do toho šla, nezbývá než zásun vykonat tam, kde se se čtrnáctiletými souložit může. V zásadě se totiž zákony na území státu vztahují na občany i na cizince.

Sex se čtrnáctkou můžete provést beztrestně na dovolené v Bulharsku, Chorvatsku nebo Portugalsku, případně stačí zajet do Rakouska, Německa, Albánie, Estonska či Lotyšska. Také v Itálii je možné souložit se čtrnáctiletými, a pokud vám není víc než šestnáct, tak dokonce se třináctiletými! Jestliže jste ovšem poručník, učitel nebo adoptivní rodič dívky, musíte si i v Itálii počkat, až jí bude šestnáct.

Nejtolerantnější je ovšem… Španělsko! Tam můžete běžně už se třináctkami, a do roku 1995 dokonce stačilo, aby dívce bylo dvanáct! Je třeba ale dodat, že extra mladé dívky v řadě států chrání zákon například tím, že je nesmíte ke styku přimět podvodem, že musejí být pohlavně zralé a musejí si plně uvědomovat význam celé akce. Což pro vás pochopitelně není problém splnit.

Pozor si ovšem musíte dát ve státech, kde je hranice pro legální soulož vyšší: šestnáct let v Rusku, Švýcarsku, Nizozemsku, Norsku, Litvě či Lucembursku, sedmnáct na Kypru a v Irsku, a dokonce osmnáct na Maltě! A neevropské destinace? Tunisko 20 let, Egypt 18 let, Libanon 18 let, Spojené státy 16 let, Brazílie 14 let, Togo 14 let, Nigérie 14 let, Japonsko 13 let… V Saúdské Arábii věková hranice stanovena není, ale jakýkoli sex mimo manželství je tam trestný (a tresty jsou drastické!). Při souloži s osmnáctiletou Tunisankou, šestnáctiletou Irkou či patnáctiletou Holanďankou na území ČR však můžete být v klidu – stát zásadně nevydává své občany cizímu státu ke stíhání.

Což takhle ušetřit za letenku do Madridu a třináctiletou přítelkyni oklátit na půdě španělského velvyslanectví, které se nachází kus od naší redakce, v Badeniho ulici na Letné? Španělská ambasáda je tzv. exteritoriální místo, tedy území mimo výsostné působení České republiky. To ale neznamená, že tam české zákony neplatí! Jestliže nejste osoba s diplomatickou imunitou, může vás státní zástupce normálně stíhat za pohlavní zneužívání. Výjimka je jen v tom, že k vašemu zatčení a dalším procesním úkonům potřebují české úřady souhlas od Španělů.

Jestliže byste na to chtěl skočit se třináctkou na palubě českého letadla nad Španělskem nebo někde nad oceánem (který nepatří žádnému státu), máte zase průser. Na palubě letadel a lodí registrovaných v České republice totiž platí český trestní zákoník bez ohledu na to, kde se dopravní prostředek nachází. Naopak na palubě španělského letadla nad Plzní není klácení třináctky právní problém.

Věc má ale háček. A tím je § 6 trestního zákoníku, kde se praví: „Podle zákona České republiky se posuzuje i trestnost činu, který v cizině spáchal občan České republiky…“ Jestliže tedy ve Španělsku ojedete třináctku nebo v Itálii čtrnáctku, místní úřady vás sice nechají být, ale můžete mít oplétačky doma. Při hodnocení protiprávnosti vašeho činu by měly české orgány přihlédnout k místním, v tomto případě ke španělským zvyklostem. A tak by vám to snad mohlo i projít. Pokud však nemáte na ministerstvu spravedlnosti známosti jako katarský princ, bude lepší o svém záseku pomlčet. I když kdo by se vydržel nepochlubit…
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více