Sex kalendář – 31 dnů zábavy, 1. díl

Sex kalendář – 31 dnů zábavy, 1. díl

Rada, návod, finta nebo úchylka, zkrátka

Pro každý květnový den něco příjemného

1 úterý
Ruční práce
Nepodceňujte kouzelnou moc svých rukou! Dotyky rukama ženě naznačujete, že vám na ní záleží, že jste k ní pozorný a že máte kontrolu nad situací. A to všechno je velice sexy. Pro tuhle noc vyzkoušejte pouze a výhradně ‚manuální milování’. Ale pozor! Nehty musí být krátké a ruce čisté.

2 středa Upravte se!
Při našem vlastním průzkumu jsme zjistili toto: 74 % dívek trvá na tom, abychom si upravovali pubické ochlupení. A ideální délka zastřižení? Šest milimetrů! Zkuste třeba Philips Bodygroom (viz str. 40). A co dole na sebe? Doporučujeme trenky na tělo = slipy s nohavičkami.

3 čtvrtek Vibrace
„Jestli bych mohla chlapovi něco poradit, tak to, aby se skamarádil s erotickými pomůckami své přítelkyně,“ říká naše informátorka Aneta. „Dokazuje to, že si věříte a že ji opravdu chcete vzrušit.“ V noci si tedy na tohle závažné téma uspořádejte praktický seminář.

4 pátek Orální dny
Studie naznačují, že ženy snáze dosahují orgasmu ústní stimulací než při jiné formě styku. A proto si stanovte tento úkol: celý večer jí to budete dělat jenom pusou.

5 sobota Misionářské svaly

I sex je práce a námaha, se všemi blahodárnými účinky pro tělo. Během dvacetiminutového milování spálíte 100 kalorií, což odpovídá energetickému výdeji za stejnou dobu při běhání na pásu. A k tomu posilujete svaly. A k tomu ještě souložíte. Je to krásný svět!
CVIK 1: V misionářské poloze se vzepřete na pažích, zpevněte tělo a v pohybech (víte přece jakých) pokračujte pouze silou horní poloviny těla. A ne že se za tři minuty zhroutíte na partnerku! Vydržte to nejméně pět minut, teprve pak si odpočiňte. A potom opakujte a opakujte a…
Trénujete: Prsní svaly a tricepsy.

6 neděle Kočkování
‚Poloha kočky‘ není nic pro nezkušené amatéry. Mezi odborníky na sex všeho druhu se však považuje za nejúčinnější a zároveň nejméně využívaný způsob, jak ženě přinášet radost (a sobě tím pádem taky). Oproti běžné misionářské poloze se posuňte asi o 8 cm výše. Vaše tělo by mělo spočívat těsně na jejím. Kořen vašeho penisu by měl zcela přirozeně stimulovat její klitoris. Ona pohybuje pánví nahoru, zatímco vy pánví jemně tlačíte dolů a vytváříte mírný odpor. Nejde o zasouvání dovnitř a ven, ale o měkké houpání nahoru a dolů.

7 pondělí Oslaďte si šťávu
Když vaše sperma bude chutnat stejně lahodně jako belgická pralinka, vaše dívka s ním naloží jako s belgickou pralinkou.
Stejně jako u potu platí, že to, co jíte a pijete, ovlivňuje chuť vašeho spermatu.
  • Pijte hodně vody. Pak se lépe odplaví toxiny, které zhoršují chuť. Alespoň jednou denně vypijte krabici ananasové šťávy a jezte potraviny, které obsahují skořici.
  • Jezte hodně ovoce s vysokým obsahem cukru, například ananas, meloun, papáju či mango.
  • Vyhýbejte se kávě, cibuli, květáku, kapustě, česneku, brokolici, alkoholu a cigaretám. Po všech těchto věcech totiž semeno chutná hořce. Nekonzumujte červené maso a mléčné výrobky, protože po nich je sperma slané.
  • Vyhýbejte se ostrým a silně kořeněným jídlům. Po třech dnech dodržování těchto pravidel bude vaše semeno slaďoučké. Vydrží to tak asi den. Když budete v životosprávě pokračovat, tak třeba i déle!

8 úterý Vyberte úrok
Svou spermatickou oslazovací kúru zúročte zaslouženou felací s partnerkou. Na konci bude velmi příjemně překvapená.

9 středa Na veřejnosti
Sex na veřejných místech není v zákoně zakázán, a co není zakázáno, je dovoleno! Musíte ale dát pozor, abyste nevzbudili veřejné pohoršení, protože to by pak byl přestupek trestaný pokutou až 1000 Kč. Dbejte také na to, abyste to náhodou nedělali na hrobě či jiném pietním místě nebo abyste kopulací nenarušili třeba sportovní utkání. To by pak bylo výtržnictví se sazbou až dva roky kriminálu! Zákon nezakazuje ani soulož v zaměstnání. Jistě jste o takovém případu slyšeli, nebo jste to dokonce sami dělali (my taky). Dovádějte tedy v práci, ale radši si dvakrát rozmyslete, jak na to případně zareaguje šéf. A bacha na kamery a alarmy.

10 čtvrtek V autobuse

Sex na veřejných místech způsobuje vylučování adrenalinu a zvyšuje také hladinu dopaminu. A to znamená mocnější rozkoš, napětí a vzrušení.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více