Reklama
Sex bez pyje: Jde to i jinak!

Sex bez pyje: Jde to i jinak!

Vezměte si nějaký popis soulože a vyškrtněte z něj slova "penis", "pyj", "péro" a "úd". A teď totéž vyškrtněte ze skutečného sexu. Proč? Proč ne!

Muž by se při sexu měl umět zcela úplně obejít bez vercajku mezi nohama. Alespoň někdy. Proč? Protože se může stát, že jej nebude moci vytasit. Například kvůli nemoci, mechanickému poškození nebo, nedej bože, úplnému zničení. Je dobré nenechat se rozhodit a být připravený. Vezměte si například scénu, kdy se schyluje k souloži, když tu žena vykřikne: „Ale vždyť ty ho nemáš!“ Nepřipravený jedinec zpanikaří a dá se na ústup. Ne tak vy. S ledovým klidem pronesete „A co má být?“ a pokračujete dál. 

Existuje ještě jeden důvod, proč je dobré při sexu klobásu vynechat. Upřímně řečeno, bez stimulace údu až do vyvrcholení je sex pro nás muže o ničem. Z toho pak vznikají kousavé poznámky žen o tom, že nám jde jenom o zásun a že jsme falocentriční primitivové. Symbol naší mužné síly je tak zároveň naší Achillovou patou. Ženám stačí odstavit nás od radostí penilní stimulace, a je po ptákách. Jestliže se ovšem sami (dočasně) vzdáme použití penisu, vezmeme jim vítr z plachet. Vůbec tedy pro jednou svůj penis do sexu nezapojujte! Tím u ní vyvoláte nejistotu a údiv, který je živnou půdou pro zvýšený zájem o vás. 

Při sexu lze pyj do značné míry nahradit slovy a pozorností. Stačí dívku se zájmem poslouchat a mluvit o tom, co ji zajímá, a už tím ji pozitivně naladíte. Přidáte-li ještě chválu jejích předností, uspokojení je již způli hotové. Nesmí to ovšem být neupřímná chvála, ale opravdové vyzdvižení jejích předností. Žena se v té chvále musí poznat. 

Je zvláštní, že z celého našeho těla slouží k sexuální stimulaci žen (kromě penisu, ale ten jsme si pro tentokrát zakázali) vlastně jenom naše ruce a ústa (včetně jazyka). Na druhé straně, tedy na straně ženy, je naopak těch tělesných partií spousta, a mnohé jsou námi bohužel často velmi zanedbávány. Vedle oblíbených ušních lalůčků a celých ušních boltců je možné se s úspěchem dotýkat například klíčních kostí, ramen a krku, zad, zadní strany stehen, podkolenních jamek, chodidel (velmi vítané!), kotníků, vnitřní strany zápěstí či dlaní. Nenechávejme tento stimulační potenciál ležet ladem! 

Vždy sledujte reakce ženy a podle nich přizpůsobujte další postup. Jediné vodítko je: jemně a něžně. Mimochodem, prsa pro řadu žen vůbec erotogenní oblast nejsou, a když jim muž ňadra hladí, tak prostě jenom drží a říkají si v duchu: „Ať si pohraje, když ho to baví.“ To, že něco baví vás, ještě nic neříká o tom, jak to cítí žena. 

Teprve až po nějaké době zamíříme do rozkroku, kde provedeme přípravné mazlení na vnitřní straně stehen. Zajíždíme blízko ke vstupu do vaginy, ale zatím ještě ne dovnitř. Tím zvýšíme vzrušení a očekávání. Pak nastupuje ruční a ústní práce na samotném centru rozkoše. Možností je spousta, protože to je kupodivu poměrně složitý a členitý orgán. Žádný univerzální návod neexistuje. Každá žena může reagovat na něco jiného. 

many

Je třeba opravdu důkladně sledovat zpětnou vazbu a podle té se řídit. Jestliže vám to žena chce tzv. oplatit a dělat vám to zároveň rukou, jemně odmítněte. Penis teď jedno kolo nehraje, ale i když je ve hře, je to rušivé. Zvolíte-li stimulaci vulvy jazykem, zde je jeden z možných dalších postupů, dle Umění orálního sexu od Iana a Alicie Denchasyových: „Pomalu přejíždějte jazykem po kapuci, pak špičkou jazyka dlouhými tahy drážděte malou část klitorisu, která není schována. Ukazovákem krouživými pohyby třete malé stydké pysky, práci s klitorisem však při tom nepřerušujte. Jakmile se poštěváček zvětší, můžete ukazovákem a prostředníkem druhé ruky ohrnout kapuci, a klitoris tak úplně obnažit. Stimulujte jej lehkým tlakem a rytmickým pohybem jazyka. Pro větší efekt jí můžete dovnitř strčit prsty a napodobit tak průnik penisu.“ Některé ženy mají tuhle dvojitou jazykově-manuální akci obzvlášť rády. Některé ženy zase vůbec nemají rády, když jim saháte na poštěváček, ale líbí se jim, když kolem něj přejíždíte. Jiné zase nemají rády ani to a vyžadují, abyste jim zajížděl prsty dovnitř a dráždil vnitřek přední stěny pochvy, tj. tam, kde se prý nachází bod G. Při dráždění prsty se nabízí řada možností: například zajíždět jí dovnitř zezadu v poloze, kdy je k vám žena otočená zády (hezky se na to taky kouká). 

oral_sex

Zaměřit se na dráždění hráze (s průzkumnými sklouznutími do zadních vrátek). Klouzat zvenku přes poštěváček dolů, prsty obtočit kolem dolní hrany stydké kosti a pak vnitřkem pokračovat nahoru a jakoby k sobě. Kmitat ukazovákem a prostředníkem prsty ze strany na stranu. Co nejvíc vyplnit vnitřek prsty, až případně celou pěstí. Nebo si pomoci vibrátorem. Některé ženy dávají přednost jemné ruční práci a nějaký větší důraz je dokonce bolí. Jiným zase jemné šolíchání nic neříká, mají práh citlivosti nižší a potřebují, abyste jim tam důkladně zarumploval. Někdy se tyto ženy udělají jen ručně, protože i váš tvrdý úd je pro jejich potřeby pořád příliš měkký. A některé se neudělají ani takto. Druhů vaginálního dráždění je prostě víc, než roste hub v lese. 

Došlo-li k vyvrcholení ženy, máte splněno. Pokud k vyvrcholení nedošlo, sluší se po přiměřenou dobu vytrvat. Poté opět nastává vhodná chvíle pro verbální stimulaci - zájem, chvála, však už to znáte. Jestliže se zeptá, jestli vy jako nic, nebo vám dokonce sáhne na penis s jasným záměrem jej třít, opět jí ruku jemně odtáhněte a poznamenejte něco v tom smyslu, že jste naprosto uspokojený takhle. Že nejste jako ostatní muži, kteří mají místo mozku penis. Po počátečních pochybách v jejích očích nesmírně stoupnete. A tím máte zaděláno na zcela luxusní zásun, felaci, a nejspíš obojí. 

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více