Reklama
Plochý vs. kozatý

Plochý vs. kozatý

 

Ženská ňadra nás muže fascinují. Ženy si je zase schovávají a dělají z nich ještě větší extrabuřt.

Ženská ňadra jsou taková zajímavá anomálie: kožní vaky, které obsahují skoro jenom tuk. Na to, jak výrazně vyčnívají z těla, je až překvapující, že nejsou vyztužená žádnou kostí, nelze je ovládat a zpevňovat žádným svalem, a až na pár okrajových míst nemají schopnost erekce. Zvláštnost prsou se naplno projevuje při intenzivním pohybu těla: tehdy se jen pasivně bloncají. Navíc v prsou není žádný důležitý orgán, tedy s výjimkou mléčné žlázy, která ale stejně většinu času visí ladem. Proč je kolem ňader tedy takový poprask? Proč se nezbožňuje (a nezakrývá) třeba biceps nebo pata?

STRAŠNĚ DŮLEŽITÝ

Je třeba říct, že ňadra mají takovou extrémní důležitost pouze v civilizovaném světě. Jinde předmětem symbolické touhy nejsou. Ženy v Africe chodí nahoře bez ze stejného důvodu, proč Češky nechodí celý rok v rukavicích. U nás se o prsa zajímají téměř všichni a podstatná část kultury rotuje kolem nich. Tato důležitost vychází bezpochyby z faktu, že ženské prso je čas od času zdrojem životodárného mléka. Ňadra jsou, minimálně od středověku, mnohem víc než napajedlem – je to modla a zdroj mystické přitažlivosti. A díky tomu jsou zároveň také nejsilnějším nástrojem marketingu: pomocí koz můžete prodávat jablka, sekačky, chlast, časopisy nebo politické strany. Ženská ňadra jsou však především reklamou na samotnou jejich nositelku. Jakmile se u ženy objeví, jako vlezlý billboard řvou do světa: „Jsem tady, jsem žena (a můžu šukat)“.

BLUDNÉ ROZMĚRY

Na kozách zkrátka záleží, ale zbývá otázka: co velikost? Na ní v podstatě nezáleží, i když velká ňadra jsou v mnoha ohledech zajímavá. Zabírají totiž značnou část zorného pole a lze je různě osahávat a hníst. Při souloži se zábavně pohybují tam a zpět, jako příboj u Warnemünde. Tento jev je způsoben mimo jiné tím, že ňadra se do značné míry nechovají jako pevné těleso, nýbrž jako kapalina. Navíc při souloži s vnadnou ženou má člověk pocit bezpečí, jako v matčině lůně. A k tomu ještě možnost alternativně dráždit penis přímo mezi ňadry, bez nehygienického kontaktu sliznic.

Ženy obecně chtějí mít velká ňadra, protože si myslí, že to muži vyžadují (podobné omyly viz článek na str. 66). Je to jen davová psychóza. Ženy ale nemají vlastní názor, podléhají módě a nechávají si vyrábět umělá. Roztomilá rarita, kterou však časem bez zájmu odložíme do kouta. Ta prsa jsou totiž chladná a mrtvá, nehřejí a nežijí. Navíc jsou příliš geometricky dokonalá. A taková dokonalost je nezajímavá. Důkaz? Malířství zobrazuje věci ‚nerealisticky‘, nedokonale, a tudíž pravdivě. ‚Nepřesné‘ obrazy na nás působí, a to dost silně. Na výstavy ve světových galeriích, jako je třeba Prado v Madridu, Pinakothek v Mnichově či Tate Modern v Londýně, stojí i fronty. Kolik lidí ale chodí do galerií na fotky? A proč máme v časopise Maxim někdy fotky žen s umělými prsy? To jako odstrašující příklad! Ještě když umělá prsa ladí s ostatními proporcemi ženy, dá se to vydržet. Ale většinou si ženy ve své nerozumnosti nechávají na útlé, nedomrlé tělíčko namontovat monstrózní vybouleniny. A na to se už opravdu nikdo nechce dívat. Ženy, nebuďte jako Průšová, Mašlíková, Hadašová, Rollins, Mesárošová a další!
Je to hnusné.

MALÁ A PRAKTICKÁ

Pokud má žena malá prsa, není důvod k obavám. Velká prsa sice zajišťují jejich majitelkám pozornost a náklonnost okolí a objemně oprsené ženy procházejí životem snadno. Ovšem plošší ženy tento nedostatek kompenzují inteligencí, která vydrží mnohem déle než ňadra (a navíc mnohem snáze procházejí stísněnými prostorami). Další výhoda je, že žena s malými prsy je vděčnější za každou mužskou pochvalu, a tudíž přístupnější. Naproti tomu když pochválíte ženě čtyřky, budete jen dalším nudným loudilem v řadě. A dále: Malá prsa jsou vzrušivější a také si mnohem déle podrží krásnou formu. S malými prsy se ženám dobře sportuje, při běhu se nefackují a při jízdě na prkně nepůsobí výkyvy. V neposlední řadě jsou malá prsa neocenitelná v případě, že máte slabost spíše pro muže a bydlíte na malé vesnici. Když budete spát se ženou, vyjde to nastejno a vy nemusíte riskovat, že si uženete pověst buzeranta.

Do galerie jsme mezi vyvinuté celebrity jednu "plošinu" zařadili. Schválně, jestli ji najdete...


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více