Reklama
Péče o pyj a jeho okolí

Péče o pyj a jeho okolí

Stačí pár snadných úprav…

Holení>
Holíte si i varlata? Nejste určitě sami. Jenže to ještě neznamená, že to je ta správná cesta. Pokud hrajete v pornu a váš rozkrok se objevuje v opravdu detailních záběrech přes celou obrazovku, pak se to dá pochopit. Ale jinak neexistuje důvod, proč by se vaše genitálie měly lesknout jako psí kulky. Ovšem holení porostu v okolí penisu a varlat je věc, kterou od nás ženy dnes očekávají jako samozřejmost. Prospěch z toho budete mít dvojí: za prvé to je hygieničtější a za druhé si s hladkým penisem hrají ženy očividně mnohem raději.


Zástřih>
Přinejmenším zastřihávat by měl každý. Když vám žena sáhne rukou do rozkroku, neměla by nikdy mít pocit, že sahá do hustého roští plného kdovíčeho. A jestli máte chlupy tak dlouhé, že se začínají vlnit, vezměte na pomoc nůžky! Pokud své přítelkyni opravdu věříte, svěřte celou operaci jí.


Po brazilsku>
Dělají si to nejen dámy. Výsledek vypadá tak, že máte nad penisem jenom takový úzký, nakrátko zastřižený proužek a zbytek ochlupení je odstraněn depilací voskem. Bolest zaručena. Nejdřív to ale zkonzultujte s partnerkou. Co kdyby ve vašem vztahu nebylo místo pro dva Brazilce…


Depilace>
Po plošné depilaci voskem, která je neuvěřitelně bolestivá, bude vaše jemná pokožka zarudlá a podrážděná a stejně vám zase časem zaroste. A pozor! Ženy se dělí na dvě skupiny – jedněm se celkové vyholení líbí, druhé ho bytostně nesnášejí. Preference své cílové skupiny si raději ověřte předem.


Zarostlé chlupy>
Tuhle nepříjemnost je dobré podchytit co nejdříve. Po horké koupeli nebo sprše postiženou oblast jemně vydrhněte lufou a chloupek pak vytrhněte. Je to sice otrava, ale lepší než pak ve víru vášně vysvětlovat, proč máte kolem penisu zarudlé pupeny.


Aftershave>
Pokud by vás snad napadlo natřít si svůj úd a okolí vodou po holení (je jedno jestli opravdu po holení, nebo jenom tak), tak to nedělejte! Jinak bude váš rozkrok ještě dlouho podivně zapáchat (a ještě podivněji chutnat). Když už ale opravdu musíte, zvolte nějakou ústní vodu bez parfému.


Šablony>
Šablony na zastřihávání pubického ochlupení například do tvaru srdce darujte svým partnerkám. U vás by to budilo stejný druh pozornosti, jako kdybyste měl sloní hlavu. A v žádném případě si nad penisem nevyholujte blesk, šipku nebo otazník! Větší hovadina je snad jenom vystříhat si na podbřišku iniciály své (bývalé) partnerky.


Piercing>
Nechat si ho propíchnout je jenom pro ty nejodvážnější z odvážných. Bude vám z něj téct krev! A nebudete moct několik týdnů souložit! Na druhou stranu se to může docela dobře vyplatit v dlouhodobém ohledu – spousta žen tvrdí, že jim piercing působí při sexu nevýslovnou rozkoš.

 


RADY PRO NI>

Své klíny si přece můžete upravovat společně:

Pokud vám ten její nevoní, slovem ani gestem se o tom nijak nezmiňujte. Místo toho před milováním navrhněte společnou koupel. Třeba s vonnými oleji. Máte-li rád ženy dole blond, přidejte trochu sava. (Ne, to byl pokus o vtip – nedělejte to!)


Je dole zarostlá? Navrhněte, že se oholíte či zastřihnete navzájem. Ale diplomaticky, rozhodně ne výkřikem typu: „Proboha, co si to tam pěstuješ za prales?! Dej sem ty nůžky…“


Jestliže vám nevěří natolik, aby vás nechala operovat kolem svých intimních partií holicím strojkem či nůžkami, zaplaťte jí depilační kúru v některém luxusním salonu.


Některé ženy to mají dole rády zcela holé. I když vás tahle lysina děsí, řekněte, že se vám to tak líbí. Ale dodejte, že když si nechá  přece jen něco narůst, bude to ještě rajcovnější.


Jestliže ji masírujete emulzí či jiným přípravkem, dejte pozor, aby jí nezatekl dovnitř! Tyto přípravky totiž mohou škaredě dráždit sliznice. Dětský olejíček či přírodní olej však můžete s úspěchem pro další fázi ‚masáže’ použít i vnitřně.


Kupte jí (např. na www.sexyhracky.cz) holicí šablony. Ne abyste si je pak ale půjčoval!


I dívkám se po holení podrážděná pokožka někdy zanítí a vytvoří se na ní pupínky a krátké tvrdé chloupky. Ty vás pak mohou píchat v ústech a na tváři. Potřete jí tuto oblast jemně zvlhčujícím krémem. Pro příště jí poraďte po holení aplikovat antiseptický krém.


Jestliže jí z tang kouká část její ‚oné’, kupte jí o něco větší, ovšem pořád sexy kalhotky, a řekněte, že vás vzrušují víc než tanga.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více