Reklama
Osm kritických bodů ženy

Osm kritických bodů ženy

Ženy jsou dokonalejší než Windows, ale i ony mají své mouchy...

Volný čas
Když ženu necháte čekat déle než deset minut, zasekne se její software na neřešitelném problému: neví, co si s tímto časem počít. Problém vyřeší tak, že jej (s výčitkou) převede na vás: „A co tady jako budu celou tu dobu dělat?!” Normální člověk přitom jakýkoli, i neplánovaný volný čas vždy přivítá, protože představuje příležitost psát si deník, číst si či přemýšlet. Žena je z prodlev zmatená a nenávidí je. I když svolí k tomu, že se bude sama např. procházet, problém se za nějakou dobu stejně vynoří. Podle našich pozorování činí kritická hranice volného času 2,5 až 3 hodiny. Po uplynutí této doby se žena sama se sebou začíná nudit. Jen u vzácných výjimek se tento problém daří odstranit a žena dosáhne aspoň elementární samostatnosti. V ostatních jí musíte neustále vytvářet smysluplný program. Když to nebudete dělat, najde si brzo jiného, důslednějšího programátora.

Bloudění
Představte si, že někam jedete či jdete, a najednou zjistíte, že jste se ztratil. Nudná a rutinní cesta náhle začala být vzrušující a zajímavá. Musíte hledat v mapě, orientovat se, improvizovat, ptát se, hledat, zkoušet. Může se stát, že poznáte spoustu úžasných míst a lidí, které byste jinak minul. Ke hledání pochopitelně patří i slepé uličky a omyly. Z těch se vy ovšem poučíte, získáte cenné informace a pokračujete v hledání. Problémy jsou přece od toho, aby se řešily.
Jakmile se však do téže situace dostanete se ženou, je to průšvih. Žena nemá ráda nejistotu a nesnáší improvizaci. Bude nervózní a bude vyžadovat, abyste vás oba co nejdříve navedl zpět na předem plánovanou trasu. Na slepé uličky a bloudění reaguje hystericky. Obviní vás z neschopnosti. Vy místo objevitelského dobrodružství zažíváte pouze nepříjemný stres.

Ti druzí
Onemocní vám pes. Naložíte psa do auta, odvezete jej ke zvěrolékaři. Koupíte potřebné léky, odvezete psa domů, svěříte jej přítelkyni s pocitem, že jste udělal pro blaho zvířete maximum. Druhý den v práci řešíte náročný úkol. Přítelkyně vám v době, kdy jste nejvytíženější, volá. Ublíženě a vyčítavě se ptá: „Zajímá tě vůbec, jestli Rixina ještě žije?” Ve skutečnosti se vůbec na nic neptá, ale bezohledně se dožaduje vaší pozornosti a chudáka psa používá jen jako instrument. Podobně si ženy stěžují: „Chovej se trochu víc společensky!” Tím vás ovšem důrazně žádají, abyste se bavil s jejich nablblými kamarádkami. A pak ještě ženy říkají: „Ty jsi hroznej sobec, úplně kašleš na ostatní lidi!” A to znamená: „Všímej si mě pořád!” Ano, jsou tisíckrát horší než tamagoči.

Nadhled
Ženy jsou v zásadě schopné nadhledu a odstupu. V důsledku toho mohou mít smysl pro ironii a humor. Ale pozor! Nesmí mířit na ně! Ženy totiž málokdy dokážou nebrat samy sebe vážně. Pohybují se v extrémech: buď jsou namyšlené, a když si z nich uděláte legraci, urazí se. Nebo mají sebevědomí velmi nízké a urazí se taky. Ženy fungují jako vír – všechno v okolí vztahují k sobě, pohltí to a pak případně v přetvořené podobě vyvrhnou. Nenechají kolem sebe nic proplouvat v obecné, neosobní rovině. „Víš, co se stalo mému známému? Byl zrovna se svou milenkou…” začnete vyprávět příběh, v němž nehrajete žádnou roli ani vy, ani vaše přítelkyně. Načež ona se do vás okamžitě naveze: „Aha, takže ty bys chtěl mít milenku, že jo? Asi to považuješ za normální, co?” Ale zkuste jim říct, že svět se netočí kolem nich. Nepochodíte. Ony jsou schopné brát osobně i výklad o posloupnosti třetích mocnin. Ženy jsou jako Němci: berou vážně i humor.

Tělo
Ženské tělo je předmětem obdivu a často největší ženskou předností. Ale pozor! Tato přednost může být zrádná a velmi nespolehlivá! Třeba taková ňadra – je to jen tuk v kožním vaku, nelze je tvarovat ani zpevňovat cvičením a často bývají hezká jenom na pohled, ale na omak zklamou. Nebo vagina – konstrukční zázrak, ale bez možnosti regulace pevnosti. A navíc otevřená brána pro infekce a ohnisko mnohých jiných nepříjemností, kterých my zůstáváme ušetřeni. Nebo zadeček a nohy – výhradně jenom ženy postihuje celulitida, porucha struktury podkožního vaziva, která vede ke změně povrchu pokožky.
A to jsme se ještě nezmínili o vyšším sklonu k obezitě a odvápnění kostí, laktační psychóze po porodu a o devastaci, kterou ženské tělo prodělává po přechodu. Když na jejich těle vadí něco nám, dá se nad tím mávnout rukou. Je to náš problém. Ale problém mívají se svým tělem často samy ženy. A to je pak s nimi k nevydržení. To jejich řešení je horší než všechny přechody a celulitidy dohromady.

Sny
Ženy stejně jako my sní o tom, jak by chtěly žít, čeho by chtěly dosáhnout a co by chtěly podniknout. Jenže pro tyto sny nic neudělají, nejsou akční. Čekají, že se do svého snu jednou bezpracně probudí, že se to všechno prostě samo od sebe stane. Sní o lepším zaměstnání, ale myslí, že na ně narazí někde na ulici. Sní o cestování, ale sotvakdy vyrazí na cesty samy. Sní o životě v blahobytu, ale nezakládají firmu, neobchodují, neinvestují. Sní o dokonalém, zábavném, bohatém a inteligentním muži, ale zůstávají pořád s vámi.

Předsudky
Předsudky jsou způsoby chování nebo názory, které už máme hotové a jejichž správnost zpravidla bereme za samozřejmou. Předsudky, které tvoří základ civilizovaného chování, jsou pochopitelně velmi pozitivní a žádoucí. Je dobré, když žena dodržuje pravidla zdvořilého chování, nehlučí, dbá na hygienické zásady a řádně splácí dluhy. Jenže existují i špatné předsudky: negativní vztah k sexu ve třech, nenávist k blátu a ke zdravým a přírodním nečistotám vůbec, odsuzování sexu partnera s jinými ženami, názor, že všechno se má dělat tak, jak to dělala její matka, a podobně.

Nároky
Je dobře, že ženy na nás kladou vysoké nároky, jimiž nás motivují, abychom se zdokonalovali. Problém je v tom, že spousta jejich požadavků nás omezuje. Vyžadují, abychom s nimi trávili čas, který ovšem ony nedokážou smysluplně naplnit. Nutí nás setkávat se s jejich přáteli, se kterými si nerozumíme. Při sportu i bujaré zábavě se musíme mírnit a přizpůsobovat. Do žen prostě investujeme víc, než nám ony dávají jako protihodnotu. Porovnejte si ty náklady a výnosy! Jste aspoň na nule?
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více