Reklama
Nový trend: Sex s vlastní holkou

Nový trend: Sex s vlastní holkou

Kontroverzní praktika konečně v Česku!

Dnes je zcela normální souložit s jinou ženou, než je přítelkyně nebo manželka. Na sex totiž máme milenku (fajnšmekři milence). Přesněji řečeno máme jakýsi neuzavřený okruh milenek, z nichž vždycky nějaká zrovna může a chce. Není-li času nazbyt, dopřejeme si placeného sexu od dívek se jmény jako Petra, Jana nebo Vanesa. Dále běžně spíme s náhodnými známostmi, kolegyněmi z práce a spolužačkami ze střední.

Blahodárné účinky sexu s milencem už doporučují i jinak ultrakonzervativní časopisy pro ženy, například Marianne aneb Život začíná ve třiceti. My jsme však odhalili, že všecko je už zase jinak! Opravdu nejnovější trend, který ovládne nejbližší budoucnost, je totiž spát se ženou, se kterou chodíte, nebo dokonce žijete! Chcete být prudce in? Spěte s vlastní holkou! Zdálo se to být nudné, dědkovské, trapné, překonané, zastaralé, ale letos je to zpátky!

Stejně jako každý revoluční trend, i spaní s vlastní holkou zpočátku narazí na odpor či nepochopení, většině lidí tahle praktika připadne ne-li přímo úchylná, tak aspoň dost zvláštní. Stačí si ale vzpomenout, jak divné bylo v devadesátých letech holení pánských genitálií, anebo v roce 2005 účet na Facebooku. To, co je dneska střední proud, byl tehdy výstřelek několika málo progresivních jedinců. Začnete-li spát s vlastní holkou, budete i vy takovým průkopníkem. Aspoň na pár týdnů určitě, než bude se svou holkou spát každý druhý. Ne vždy jsou průkopníci obdivováni, tím se však nenechte odradit. Nedbejte na pohoršlivé pohledy, pozvednutá obočí, udivené kroucení hlavou ani na výsměch kamarádů. Je jasné, že většinové mínění na to není ještě připravené. Žádný politik by určitě dobrovolně nepřiznal, že spí se svou manželkou!

Jak tedy spát s vlastní přítelkyní? Je to geniálně jednoduché: úplně stejně jako s jinou ženou. Navíc si ušetříte pracné a nákladné seznamování a svádění, které tak často končí bezvýsledně. Na počátku se dívky, se kterou chodíte, stačí například zeptat: "Máš někoho?" Když odpoví, že má, a to vás, můžete být spokojeni: je to na dobré cestě. Nespěte s ní ovšem hned po prvním rande, abyste nevypadal příliš lacině. Na druhém rande se jí na druhou stranu už nemusíte bát sáhnout rovnou mezi nohy, a neměl by být ani oheň na vlastní střeše.

Jestliže se přece jen ještě příliš stydíte souložit s vlastní dívkou nebo vám to přijde nechutné, jděte na to postupně. Začněte třeba jenom letmými dotyky. Postupně přejděte k líbání a k hlazení ňader, zpočátku pochopitelně přes šaty, a takto si zvykejte víc a víc. Počáteční trapnost se časem vytratí a budete si moci troufnout i na samotnou soulož.

sex

Pokud by se dívka zdráhala i nadále, jako další možnost jí zkuste nabídnout peníze. Cizí ženy si někdy nedají říct ani za prachy, ale vlastní přítelkyně by na to slyšet mohla. Pokud ani to nevyjde, nezoufejte: pořád je tu ještě možnost masturbace s představou vlastní dívky. Tuto techniku oceníte zejména tehdy, pokud chcete být trendy, ale žádnou vlastní dívku ještě, nebo v horším případě už, nemáte.

Sluší se hned zpočátku si s vlastní dívkou ujasnit, že jde jen o sex a že na váš vztah to žádný vliv mít nebude. Dále vás musíme upozornit, že spát se svou přítelkyní vůbec nemusí být taková prdel, jak to vypadá. Provozovat totiž sex s dívkou, se kterou žijete a kterou už nějakou dobu znáte, vyžaduje odvážné muže a opravdové gentlemany, zkrátka chlapy s koulema. Ale může vás snad povzbudit, že někteří z nás to už dokázali!

Jestliže vás na druhou stranu trend spaní s vlastní holkou neoslovil, nevadí. Je to stejně jenom podzimní, pomíjivý módní hit. Nejpozději koncem roku stejně přijde něco nového.

A třeba vám zimní trend bude vyhovovat víc, takže až pole zazáří bílou, vy už zase můžete být in. A pokud se vám líbil dosavadní trend, tedy chodit s jednou dívkou a spát s jinými, taky nezoufejte. I tady jenom stačí počkat, a ono se to do módy zase brzo vrátí.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více