Reklama
Kamarádi nevědí a ženy se nezeptáte

Kamarádi nevědí a ženy se nezeptáte

My vám všechny zásadní otázky o sexu uvedeme na pravou míru

Mají muži bod G?
Vlastní zadky muže nikdy nijak zvlášť nevzrušovaly, dokud se nezačalo šuškat, že šikovným drážděním ,tam vzadu’ jim lze přivodit neslýchané pocity rozkoše. Nejdřív tedy dobrá zpráva: prostata, v níž se tvoří většina spermatu, se skutečně považuje za mužský bod G a stimulace tohoto místa může být velmi příjemná. A teď ta špatná: nějaký chytrák se pokusil schovat toto kouzelné místečko pět centimetrů hluboko do konečníku. Pro začátečníky je mnohem lepší stimulovat prostatu zvnějšku důkladnou masáží hráze (oblasti mezi řitním otvorem a šourkem). Pak může přijít na řadu prstík zasunutý v konečníku. Jo, stojí to za to.

Dokážou si všechny ženy strčit penis hluboko do krku?

Ano. Fyzikálně to možné je, jen musí správně naštelovat úhel krku. Je ovšem třeba překonat dávicí reflex, což může být značně obtížné. Některé ženy to prostě budou vždycky dělat nerady, takže na ně netlačte.  Pokud ale tuhle techniku chcete mermomocí zkusit, partnerka musí rozšířit přirozený pravý úhel hrdla. Jedna konkrétní poloha je pro to zvlášť vhodná:  žena ať si lehne na záda tak, aby jí hlava visela z okraje postele. Vy si buď stoupnete nebo kleknete k posteli. Ona vás rukama pevně uchopí za stehna, což jí umožní kontrolovat hloubku zásunu.

Jak dlouho v průměru trvá, než se mi po souloži zase postaví?
U většiny pětadvacetiletých mužů trvá zhruba tři čtvrtě hodiny, než do toho mohou znovu začít bušit. Tahle doba se však mění v závislosti na okolnostech, věku a dalších faktorech, jako je hmotnost, stravovací návyky a celkový zdravotní stav. Některým dospívajícím se postaví už za dvě minuty, zatímco někteří postarší pánové si budou muset na opakovačku počkat třeba i dva dny.

Mohou ženy opravdu stříkat?
Některé lesby tvrdí, že se svými partnerkami pravidelně ejakulují. Teorie říká, že ženský orgasmus souvisí s mechanismem, který při orgasmu uzavírá močový trakt. Jestliže je orgasmus silný, může být z močového měchýře vypuzen výstřik moči. Protože k tomu dojde současně s orgasmickými stahy, zaměňuje se to za ejakulaci. Tenhle trik se může každá naučit. Je k tomu třeba intenzivní stimulace. Žena se také musí psychicky uvolnit, aby odolala imperativu: „Teď souložíš, tak nečurat!” Takové uvolnění může být přitom neuvěřitelně příjemné. Některé ženy to ovšem pochopitelně filmují a pomočí vás celého.

Může se chlap udělat bez výstřiku?

Ano. Orgasmus a ejakulace jsou dva rozdílné procesy. Ejakulace je řada stahů penisu v intervalech 0,8 sekundy, kterými se vypuzuje semeno. Pocit orgasmu vzniká v mozku. Je tedy možné dosáhnout vyvrcholení bez ejakulace, a to s pomocí jógového cvičení mysli i těla, kterým se tyto dva procesy oddělí. Spíš než abyste neejakulovali vůbec, se ale soustřeďte na uvědomění si sebe sama v momentu, kdy dospějete na krajíček. Pak zadržte. I muž se takhle může do jisté míry přiblížit několikanásobnému orgasmu, vyhrazenému ženám.

Může se žena při análním sexu udělat?
Rajcovní pocit z jednoho prstu v análu, druhého v pochvě a šikovného jazyka na klitorisu patří mezi největší rozkoše ženského života. Průnik do análu vzbuzuje příjemný pocit plnosti, který se spoustě žen moc líbí. U obou pohlaví je anální oblast spojena skrz pánevní tkáň s celkovou ‚orgasmickou platformou’, takže stimulace hráze a konečníku může být velmi příjemná. Navíc se anální oblast považuje za tabu a zakázaná místa jsou většinou velmi vzrušující. Spolu s intenzivním drážděním poštěváčku proto může anální sex ženu určitě přivést ke žhavému orgasmu.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více