Reklama
7 typů žen, které nebrat

7 typů žen, které nebrat

Takovou ženu poznáte snadno, rychle a bezpečně.

1. ... NEMÁ CO ŘÍCT

Paradoxně ji poznáte podle toho, že neustále mluví. Myšlenková zácpa se u ní kombinuje se slovním průjmem, takže vás bez ustání zaplavuje slovním smogem. Její kámošce řekla další kámoška, že si koupila skvělé boty, ale když ta první kámoška dorazila do obchodu, zjistila, že vlastně tak skvělé nejsou, jenže naštěstí za rohem objevila ještě skvělejší, no a cestou domů potkala Honzu, no přece toho Honzu, jehož ségra jednou v klubu potkala Agátu Hanychovou… Obrana proti tomuto typu žen je naštěstí jednoduchá. Pohlédněte jí zpříma do očí a hezky pomalu řekněte: „Drž už hubu, krávo! Slyšíš?!”

 

2. ... HRAJE PSYCHOHRY

Běžná partnerská konverzace se dá zneužít jako psychologický paklíč, kterým se ta mrcha pokouší  vlámat do hlavy. Nevinně se zeptá: „Mám si vzít zelenou sukni, nebo raději tu modrou?”, aby na jasnou odpověď zareagovala: „Aha, takže v té zelené/modré ti připadám tlustá…” Tím ve vás vyvolá pocit viny. Klasickou strategií je nechat vás rozhodovat o nepodstatných kravinách, aby sama mohla rozhodovat o vašem životě.

Ona: „Šla bych někam na večeři.” Vy: „Bezva nápad, na jakou restauraci máš náladu?” Ona: „Je mi to fuk, prostě něco vymysli.” Vy: „Co suši?” Ona: „Na suši chodíme pořád…” Vy: „Tak jo, pojďme do stejkárny.” Ona: „Maso ne.” Vy: „Pizzerie?” Ona: „Zase?!” Vy: „Znám bezva čínu…”Ona: „Myslela jsem, že bysme mohli zajít do Potrefený husy.” Vy: „Tak proč jsi to neřekla rovnou?!” Ona: „Čekala jsem, že tě to napadne. Jenže tebe nikdy nic pořádnýho nenapadne… No tak teda pojďme na to tvoje suši. Ale příští víkend se mnou pojedeš za mamkou. Už jsme tam měsíc nebyli.”

 

3. ... JE KVĚTINA ZE SKLENÍKU

Život je pro ni nekončící tragédií. Sebemenší kritika, sebenevinnější žert na její adresu jí vžene slzy do očí. Cokoli, co může špatně dopadnout, tak zákonitě dopadne. Zaplavuje vás svými problémy a plazí se po vás jako liána, zcela neschopná samostatného života… Řešení? Odseknout ji jako liánu a kráčet svobodně dál a sám jako král džungle.

 

4. ... MÁ PŘEHNANÁ OČEKÁVÁNÍ

Machna, která sleduje telenovely a čte harlekýny, a pak si myslí, že to v reálném světě funguje stejně. Chcete se s ní vyspat, v lepším případě s ní chodit – a ne být růžovoučkým princem, který má změnit její nudný život. Ještě horším typem je žena, která jakoukoli vaši snahu bere jako samozřejmost. Přinesete jí květiny, abyste jí udělal radost, a druhý den bude naštvaná, že nedostala další a barevnější. Zavolejte jí, že přijdete o dvě hodiny dřív z práce, a přijďte dřív jen o hodinu a půl. Urazí se, že jste se půl hodiny zdržel (kdovíkde), zatímco ona na vás čekala, chuděra. Ničeho si neváží, všechno výjimečné bere jako samozřejmost. V hloubi duše je totiž zklamaná, že místo vás nemá muže s uhrančivým jižním pohledem, jemuž tragicky zesnulý otec zanechal hotelové impérium.


5. ... MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU 

Všechno, co řeknete, vytrhne z kontextu a použije jako zbraň proti vám. Nejde přitom o snahu přesvědčit vás, ale zadupat do země, aby nad vámi měla navrch. Ona: „Minulý týden jsem viděla Medvídka. Je to kýčovitá sračka.” Vy: „Mně se to docela líbilo, ale chápu, že tě to mohlo nudit…” Ona: „Ty prostě o filmu vůbec nic nevíš. Tobě se líbí všechno, u čeho nemusíš přemejšlet!” Tento typ ženy se s postupujícím věkem mění v zakyslé zelí, které bojuje proti všemu. Všechno ji uráží, je hypertrofovaně vztahovačná a závistivá, cizí úspěchy bere jako vlastní prohry. Často to bývá učitelka, což jak známo není povolání, ale diagnóza. Pozor proto na studentky pedagogiky!

 

6. ... CÍTÍ, ŽE UŽ JÍ ‚TIKAJÍ HODINY

Nezajímá ji, co si myslíte o světě, o čem sníte… Nechce vás, ale otce svých dětí, a to hned! Brala by každého jen trochu normálního chlapa. Hledá otroka a sponzora, který ještě sežere lež, že to dítě je jeho.

 

7. ... NEDÁVÁ VÁM ŽÁDNÝ PROSTOR

Obtáčí vás svými chapadly jako chobotnice a vysává vaši identitu? Naštve se, když řeknete ‚já’ a ne ‚my’? Některé ženy prostě nechápou, že muž potřebuje prostor sám pro sebe. Postupnými manipulativními kroky (nejčastější je kombinace výčitek, výhrůžek a slz) vás zbaví všech vašich koníčků a kamarádů, abyste ‚mohli být pořád spolu’. V pozadí je touha totálně si vás přivlastnit. Taková žena není schopna samostatného života. Nejste pro ni partner, ale součást jí samotné. Jakmile se vzdálíte, prožívá muka neúplnosti. Neumí být sama. A vy jste tady přece od toho, abyste se o ni staral, plnil přání, která ji ještě ani nenapadla, bavil ji… a až už nebudete moci, najde si jiného.Jak nakládat s hysterkama vás poučí v této komedii

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více