Reklama
30x ona pusou vám

30x ona pusou vám

No co asi! Dejte jí to přečíst, pomůže to vám oběma...


1. Jestliže se partnerka při felaci dáví, zkuste si stoupnout, zatímco ona si sedne na židli. Zároveň ať uchopí váš penis jemně do ruky, čímž si sama bude určovat hloubku zásunu.

2. Některým dívkám se líbí, když je při orálním sexu chytíte za hlavu; mnoha dalším se to ale naopak nelíbí. Raději ověřte orálně (tzn. ústním dotazem).

3. V zájmu co možná nejkvalitnějšího orálního sexu by měla partnerka zaujímat co možná nejpohodlnější polohu. Jinak jí bolestivě ztuhnou svaly krku a zad a bude po ptákách.

4. Je naprosto v pořádku, pokud celou věc chcete zakončit sám ručně. Přesto však do toho nějak zapojte partnerku, aby se necítila úplně zbytečná. Například jí řekněte, že vás hrozně vzrušuje, když se na vás při masturbaci kouká.

5. Nezapomeňte, že chuť vašeho spermatu ovlivňují určité potraviny. Po kari, pivu, chřestu, česneku, cibuli nebo brokolici je semeno téměř nepoživatelné, kdežto po citrusech a ananasu chutná příjemně sladce!

6. Pokud zkoušíte hluboký zásun do krku, nevrážejte jí ho tam jak pominutý, jinak jí spustíte dávicí reflex. A to by vám ho mohla pozvracet. Razanci zásunů musí rozhodně kontrolovat ona.

7. Zatímco vám ho líže a saje, pomozte jí manuálně! Ulevíte jejím čelistem a vyšší rozkoší prospějete i sobě.

8. Jestliže se vám chce před sexem močit, běžte! Protože když je močový měchýř plný, tlačí na prostatu, urychluje nástup a ztěžuje ovládání orgasmu.

9. Dřív než potřísníte svou semennou tekutinou její tvář či jinou část těla, zeptejte se, zda můžete. Třeba to má tak ráda, ale třeba vůbec ne. Alespoň jí dejte příležitost, aby mohla nastavit prsa, otevřít pusu nebo schovat hlavu pod polštář.

10. K posteli postavte vychlazený perlivý nápoj s ledem. Při orálním sexu jí dejte ze sklenice usrknout – hlavně ať pak chvíli podrží limonádu v puse.

11. Některým ženám připadá ‚polykání meče’ snazší, když mají hlavu obráceně, visící dolů přes okraj postele. Pokud se tedy stále dáví, navrhněte toto řešení.

12. Hluboký zásun až do krku je prý příjemný díky pocitu, že žalud na ‚něco tam vzadu’ naráží. Pokud to však partnerce není příjemné, pak ji ‚naštelujte’ tak, aby váš žalud narážel do horního patra její dutiny ústní.

13. Požádejte ji, aby se na vás při orálním sexu dívala.

14. Pokud vás kouše a vás to bolí, řekněte jí to. Nemá smysl zbytečně trpět.

15. Odhrňte jí vlasy z obličeje. Jednak se jí to bude dělat lépe, jednak je mnohem víc vzrušující, když na to budete vidět.

16. Před ‚tím’ se spolu osprchujte. Bude tak mít jistotu, že jste stoprocentně čistý.

17. Požádejte ji, aby vás v den vašich narozenin vzbudila tím, že si vás vezme do pusy a bude vám to dělat a dělat…

18. Není nad klasiku: jděte do poloprázdného kina, posaďte se do zadní řady a nechte si to od ní udělat pusou. Pozor na volbu filmu. Saló aneb 120 dnů Sodomy raději ne. Fakt ne!

19. Pomazejte si ho nutelou a pak ho nabídněte partnerce k oboustranně příjemné konzumaci.

20. Až ho bude mít celého v puse, ať začne hýbat  hlavou do stran a opisovat na vašem údu pusou osmičky.

21. Vaše partnerka by měla vědět, že na orální sex vám nemusí stát. Když si vloží do pusy váš úd v měkkém stavu, zakrátko stejně stát bude.

22. Přesvědčte ji, že polykat semeno je zdravotně zcela nezávadné, ba přínosné (kromě přenosu pohlavních nemocí) a vůbec se po něm netloustne!

23. Pokud jste kouřen přes kondom, raději na něj nepatlejte žádné mastné věci jako třeba máslo nebo olivový olej. Mohly by poškodit gumu.

24. Jak povýšit obyčejnou kuřbu na božský level: Ať vám to současně dělá pusou i rukou. Když dlaní dosáhne k okraji žaludu, ať ruku lehce otočí. Zároveň ať přejíždí přes okraj vašeho žaludu svým mrštným jazýčkem.

25. Ať vám jazykem přejíždí přes uzdičku (dolní strana žaludu). U obřezaných přes to, co z ní po obřízce zbylo.

26. Až vás bude mít v puse, ať vám to chvíli dělá jenom pusou, bez pomoci rukou.

27. Pro změnu ať vám zkusí provést analingus. Ano, uhodli jste, je to lízání zadku. Ale no tak, bude se vám to líbit! Ovšem pouze po důkladné koupeli nebo sprše.

28. Jestliže je předchozí námět pro vás nebo pro ni příliš drsný, ať vám líže hráz. To je partie těla mezi análním otvorem a šourkem.

29. Až vás bude mít v puse, ať při tom zkusí zpívat. Čím hlubší tóny, tím silnější vibrace pocítíte. Ideální jsou hrdelní zpěvy mongolských pastevkyň.

30. Požádejte partnerku, aby si před poskytnutím orálního sexu namalovala rty poctivou vrstvou jasně rudé rtěnky.Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více