Reklama
30 tipů na sex po telefonu

30 tipů na sex po telefonu

Hlavní zásada: nikdy nespleťte její…

1. Jestliže bydlíte u rodičů, dbejte na to, aby rodiče buď nebyli doma, nebo aby tvrdě spali. Žádná žena si při erotizování po telefonu rozhodně nepřeje slyšet, jak vás maminka volá k obědu.

2. Zabezpečte své doupě. Zatáhněte rolety a zamkněte. Nebo snad chcete, aby vás někdo přistihl při masturbaci?


3. Využívejte moderních technologií. Připojte k počítači mikrofon, reproduktory (či sluchátka s mikrofonem) a kameru a můžete se přes Skype či ICQ s partnerkou dokonce vidět i slyšet. 

4. ‚Sex na dálku’ je vhodná příležitost pro testování hranic. Právě při něm můžete zjistit, co vaši přítelkyni rozjíždí.   


5. Mějte po ruce balíček papírových kapesníků, abyste mohli otřít sebe, telefon i nábytek. Nejpraktičtější je krabička, z níž se další papírový kapesník vždycky povytáhne. 

6. Vypněte si čekání na další příchozí hovor. Mohli byste ho totiž omylem zvednout a provádět sex po telefonu třeba s tetou či vaší divnou recepční. 

7. Začněte zvolna. Popisujte smyslné věci, které jí chcete dělat, například líbat ji na krku nebo přejíždět jí prsty po vnitřní straně stehen.  

8. Skutečně perverzní sexuální fantazie ponechte až na dobu, kdy ji rozrajcujete natolik, že nebude ani vědět, co je právě za den v týdnu. 

9. Vyhněte se ‚rodinným’ fantaziím. Žádná žena nechce mluvit o tom, jak byste šukal její matku nebo sestru, nebo dokonce dceru (byť adoptivní).  

10. Ovládejte se. Uvědomte si, jak dlouho ženě trvá, než dosáhne orgasmu po telefonu. I když je to na dálku, tak přece nejde o to, abyste si ho hlavně rychle vyhonil a ji bez námahy odbyl několika oplzlými frázemi. 

11. Neudělejte se moc rychle. Jestliže k tomu přece jen dojde, pokračujte, dokud se neudělá i ona. Po telefonu se přece nemůžete odvalit a usnout.  

12. Začněte trochu důmyslně. Po větě typu: „Můžeš na mě, prosím tě, chvíli mluvit, já bych si to udělal?” zavěsí žena rychleji, než kdybyste si spletl číslo. Pochvalte jí hlas, řekněte, že je příjemný, svůdný apod. Ale nejen hlas: povídejte jí, že je krásná a nádherná, i když ji nevidíte. 

13. Nebojte se trochy té romantiky. Například: „Máš hedvábné a voňavé vlasy, a když mi přejedou po zádech, úplně se celý zachvěju.” 

14. Navrhněte, aby si připravila rekvizity. Ať zapálí svíčky a oblékne si sexy prádlo. Správná atmosféra může podstatně přispět k tomu, že bude mnohem víc v pohodě.  


15. Nikdy se nesmějte jejím fantaziím, i kdyby byly sebepitomější. 

16. Různými zvuky štědře dávejte najevo, že se vám líbí, co vám říká. Tím ji povzbudíte, aby s nadšením pokračovala.

17. Zvířata – ať svá, nebo cizí – do toho raději netahejte. 

18. Stejně tak se vyhněte ‚vylučovacím’ fantaziím. Ona si nejen pomyslí, že jste úchyl, ale navíc všem vykecá, že jste na ni chtěl močit, kadit atd. 

19. Nemluvte jako starý otlemený perverzák. Vyjadřujte se odvážně a rajcovně, to ano. Když ale u toho budete moc funět, bude se bát, že se vám něco stalo.   

20. Popisujte, jak jí prsty masírujete chodidla, jemně přejíždíte po kotnících, pod koleny a po stehnech, a jak kroužíte kolem jejího pupíku. Bude jí velmi příjemné, když rovnou nepřikročíte k sexu. A to i v případě, když budete chtít rovnou přikročit k sexu.


21. Kupte jí vibrátor a po telefonu jí pak popisujte, co s ním má dělat.  

22. V práci jí průběžně popisujte e-maily, co s ní hodláte dělat. Tím ji nažhavíte na večerní telefonát. Bude z vás pak chtít okamžitě (pomyslně) strhat šaty! Pozor, ať nepošlete e-mail omylem někomu jinému. 

23. Nespřádejte fantazie o trojkách s lidmi, které znáte, například s její nejlepší kamarádkou nebo se známou barmankou.

24. Při sexu po telefonu nikdy neopakujte to, co říká ona. Jinak v ní vzbudíte dojem vlastní beznadějné trubkovitosti.

25. Jestliže se vaše dívka vyžívá spíš v submisivním postavení, tak na ni po telefonu křičte, buďte strohý a vyžadujte, aby bezpodmínečně splnila všechno, co po ní chcete. 

26. Povězte jí, jak vás vzrušuje představa, že se sama sebe dotýká. Dopodrobna jí popište, jak byste se jí dotýkal, kdybyste byli spolu. Nechť si tyto doteky sama na sobě přehraje. 

27. Jestliže se váš hovor z nějakého důvodu přeruší, zavolejte znovu. Ale při opětovném volání se ujistěte, že telefon zvedla opravdu ona, a ne třeba její otec. 

28. Nasaďte hluboký a klidný hlas. Zní to sice idiotsky, pokud takto normálně nemluvíte, ale na ženy to z nějakého záhadného důvodu funguje. 

29. Je-li vaše partnerka stydlivá, začněte vy a popište nějakou ‚holčičí’ fantazii, například milování na posteli vystlané okvětními lístky růží. Naopak ji moc neuklidní, když se jí hned zpočátku dychtivě svěříte, že chcete být švihán devítiocasou kočkou.

30. Sex po telefonu by měl být oboustranně příjemný. Když se s vámi dívka bude normálně bavit a vy do toho začnete masturbovat, tak to není vůbec sexy, ale je to nezdvořilé.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více