Reklama
28 způsobů, jak zaujmout její pozornost

28 způsobů, jak zaujmout její pozornost

Vypusťte konverzační ledoborec do oceánu ledového nezájmu

1. Držte se ‚pravidla tří sekund’. Spatříte-li dívku, která se vám líbí, usmějte se na ni, ale hned se koukněte jinam. Za tři sekundy se na ni podívejte znovu, a pokud se na vás taky dívá a usmívá se, je to jasné – půjde do toho. Jak to víme? Prostě to víme!

2. Samozřejmě se jí zeptejte, odkud je, ale nebuďte zas příliš dotěrní – nevyzvídejte jméno ulice ani číslo domu, jinak si bude myslet, že ji hodláte špehovat.

3. Vyberte si něco hezkého z toho, co má na sobě (třeba boty nebo náušnice), a polichoťte jí. Nikdy ale v téhle rané fázi nekomentujte její prsa. I kdyby byla přímo nebeská.

4. Nikdy nemluvte o své bývalé přítelkyni, zvlášť pokud ji stále milujete či nenávidíte. Informace typu ‚ta holka byla fakt psycho!’ přesvědčí váš cíl o tom, že skutečné ‚psycho’ jste tady vy.

5. Klidně jí prozraďte, že máte domácí zvířátko. Ale neukazujte jí jeho fotky, kterými si vystýláte peněženku.

6. Pokud vás dívka odmítne, schovejte uražené zklamání za vesele vyřčenou větu: „Nemůžete mi vyčítat, že jsem to zkusil.” A pokračujte v hovoru. Bude si myslet, že si s ní chcete opravdu jen povídat, a až v sobě bude mít více alkoholu, možná zapomene i na to, že vás chtěla odmítnout.

7. Pozvěte ji na drink – ale nikdy ne na šampaňské (budete vypadat jako masturbant), na panáky (potenciální znásilňovač) nebo kafe (nudný abstinent). Držte se osvědčených míchaných nápojů nebo vína.

8. Pokud vám řekne, ať zkusíte hádat, kolik je jí let, vždycky řekněte věk o tři roky nižší, než na jaký vypadá. Pravděpodobnost, že přestřelíte, se tím značně sníží, spíš máte šanci jí zalichotit, že jí hádáte míň.

9. Dbejte na to, aby před ní v průběhu večera nikdy nestála prázdná sklenice, ale zároveň to zajistěte tak, aby se totálně nezbořila.

10. V rámci úvodní konverzace se nikdy nezmiňujte o tom, kolik vyděláváte.

11. Stejně tak se jí neptejte, co dělá a kolik vydělává ona. Jinak si bude myslet, že jste povrchní. Na tohle zjištění bude vždycky dost času.

12. Holky mají rády vůdčí typy, takže jdete-li do klubu s partou kamarádů, vejděte s hlavou vzpřímenou jako první, s ostatními kumpány v těsném závěsu.

13. Vyprávějte jí veselou historku o tom, jak váš kamarád vždycky zrudne, když si začne povídat s neznámou dívkou, která se mu líbí – částečně tím zakryjete svůj panický výraz v obličeji.

14. Pokud se při hovoru s vámi různě ošívá, jste na dobré cestě. Obtáčí si vlasy kolem prstu, sundává a nandává si prstýnek, upravuje si šaty…? To všechno znamená, že se jí líbíte a sama je z vás trochu nervózní v tom dobrém slova smyslu.

15. Seberte odvahu, přistupte ke skupině dívek a pozvěte je na drink. Všechny! Uděláte na ně takový dojem, že se pak minimálně jedna nechá pozvat nejen na drink…

16. Pokud spolu sedí dvě holky, z nichž jedna je výrazně pěknější než druhá, oslovte tu hezčí, ale flirtujte s tou méně pohlednou. Hezčí bude vědět, že nejste povrchní, a té druhé bude vaše pozornost lichotit. Pak už si jen budete muset vybrat.

17. Po deseti minutách ohleduplně konverzaci přerušte a jděte si na chvíli sednout zpátky ke svým kamarádům. Zvýšíte tím její zájem o vás, a naopak snížíte pravděpodobnost, že vás začne pokládat za loudila.

18. Zeptejte se jí, jestli má ráda překvapení. Odpoví-li, že ano, dejte jí pusu na krk. Odpoví-li, že ne, řekněte jí, co jste chtěl udělat, kdyby řekla, že ano. V obou případech na ni uděláte příjemně zajímavý dojem.

19. Noste růžové triko. Vzbudíte tak v dívkách dojem, že nemáte naprosto žádné předsudky a problémy, co se týče vaší sexuality.

20. Vyhlédnutou dívku začněte balit ve 22.48 hodin. Podle jistých amerických vědců je tohle přesně ten okamžik, kdy mají muži největší šanci na úspěch. (Podle nás je to volovina.)

21. Přiznejte se, že teď sice rád bydlíte sám a na nikoho se nechcete vázat, ale že tajně toužíte mít jednou děti a pejska. Připravte se, že se tomu asi bude hodně nahlas smát, ale ve skutečnosti se tímhle okamžikem dostanete na seznam jejích potenciálních partnerů pro život (i pro sex).

22. Nosíte-li košili a kravatu, povolte ji a rozepněte si knoflíček u krku. Těžko říct, proč to připadá ženám sexy, ale připadá.

23. Při hovoru s ní se jí občas na pár sekund zadívejte na rty. Opakujte do té doby, než začne mít neodolatelnou touhu se s vámi líbat – aniž by si uvědomila, proč vlastně.

24. Nemluvte o svých rostoucích dluzích, chronických nemocech, příšerné matce a vůbec o ničem, kvůli čemu by vám mohl nad hlavou vyrůst velký neonový nápis „Jouda!”.

25. Před začátkem hovoru si sundejte sluneční brýle.

26. Nabídněte jí židli, pomozte jí do kabátu, přidržte jí dveře – všechny holky jsou ve skrytu duše ohromeny galantními způsoby.

27. Nestačí jí zamávat z nočního autobusu nebo strčit do taxíku. Pokud ji (s jejím souhlasem) doprovodíte až ke dveřím jejího domova, máte daleko větší šanci na další rande.

28. Dala vám svoje číslo? Počkejte dva dny, než jí zavoláte. Pokud zavoláte dříve, budete vypadat jako zoufalec, pokud déle, bude na vás už naštvaná.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více