Reklama
25 věcí, které ji na vás znechutí

25 věcí, které ji na vás znechutí

Moc neslintejte, nebo ji aspoň varujte

1. Nepřehánějte to s vytrháváním přerostlých chloupků z obočí. Jinak skončíte s permanentně vyjeveným výrazem ve tváři, což je sexuálně přitažlivé asi stejně jako díra v ponožce.

2. Neexistuje žádný rozumný důvod, proč si nad horním rtem úzkostlivě pěstovat pár náhodně rostoucích chloupků. Pokud vám tam neumí narůst pořádně hustý kartáč, oholte to.

3. Ženám nezáleží na tom, jestli se vám to stalo při holení nebo jestli je to virová infekce (anebo následek masivního zavšivení) – krvavé stroupky na tváři (a kdekoli jinde) v nich spolehlivě vyvolají jediný pocit – na zvracení.

4. Muž, který si vylepšuje svou tvář make-upem, se (alespoň při styku s ženami) pohybuje na hodně tenkém ledě. Ne, nebudete mít mladistvě líbivou tvářičku jako Leoš Mareš – budete spíš vypadat jako přerostlá lesba.


5. Aplikovat na tělo samoopalovací krém rovnoměrně je velmi náročná procedura. A když chlap něco zkazí, tak to vždycky zkazí pořádně. Nechcete-li však vypadat jako muž, který právě vylezl z vápna, nechte se obsloužit od nějaké ochotné kamarádky.

6. Nadměrně se potící, a tím pádem ne moc příjemně vonící chodidla jste možná zdědil po rodičích, ale to není omluva: noste bavlněné ponožky a měňte je podle potřeby třeba i několikrát za den. Nenoste dva dny po sobě jedny a tytéž boty.  A používejte zásypy či krémy proti zápachu nohou. Nakonec to není žádná velká věda.


7. Jestli na sebe před schůzkou vyplácáte půlku lahvičky vody po holení, budete zavánět jako puberťák, který ukradl tátovi jeho Old Spice, takže se snažte v tomhle ohledu postupovat střídmě.

8. Muži s nablýskanými mastnými rty vypadají děsivě. Pokud už musíte používat něco na rty, vyberte si nějakou značku bez chuti a lesku, třeba tradiční jelení lůj.


9. Ale pokud máte rty ošklivě zbrázděné, rozpraskané až krvácející, buďte natolik statečný a aplikujte si na ně vhodný přípravek (opět třeba jelení lůj nebo placentu).

10. Možná máte pocit, že prdět před svou přítelkyní je docela legrace, ale vsadíme se  s vámi o co chcete, že jí to legrační nepřipadá. (Nebo jestli ano, pak asi stejně jako Petr Novotný.)

11. Pečlivě a pravidelně si čistěte uši od mazu a dalších, tělu vlastních i cizích hmot. Jinak si toho přesně v okamžiku, kdy začne jít do tuhého, vaše čerstvě ulovená  partnerka všimne, udělá se jí zle a už nikdy se vás nedotkne, ani kdybyste jí kvůli tomu nasoukal do skafandru.

12. Nikdy si nesplétejte své ochlupení do copánků. I kdybyste byl sebevíc přesvědčen o tom, že to vypadá hezky a upraveně, jí to bude připomínat hlavičku její barbíny. A to rozhodně není sexy.

13. Jakékoli zbytky jídla ve vaší posteli, které se objeví, jakmile svůdně odhrnete peřinu, jí vyženou ze dveří během několika sekund.

14. V ideálním světě se muž musí holit pouze na tváři a na krku pod bradou. Strniště na zádech, na rukou, na hrudi a na nohou jí bude stejně příjemné jako mazlení se s drátěným kartáčem.

15. Jakékoli cizí věci ve vašich vlasech v ní vyvolají dávivý reflex – ať už jde o mastnotu, lupy nebo drobky blíže neurčeného původu.

16. Potem řádně zbrocený chlap je sice pro ženy archetypálně přitažlivý, ale nepleťte si to s tělesným odérem. Do postele ji nedostanete ani za pomoci léčiv, pokud se jí z vašeho zápachu zalepují nosní dírky.

17. Rozcuchané, špinavé vlasy jsou možná z nějakého důvodu přitažlivé na nezávislých, drogově závislých rockerech, ale ne na normálních lidech.

18. Z nosu, z uší ani z jiných, veřejně viditelných tělesných partií by vám neměly trčet chlupy, pokud už ovšem nejste v penzi (to vás omlouvá).

19. Pokud si odstraňujete obočí voskem, tak zaprvé – proč to sakra vůbec děláte? A za druhé – když už to děláte, nepřehánějte to. Jinak budete vypadat jako po chemoterapii.

20. Neholte si ruce. Ženy nikdy neuvěří tomu, že jste díky tomu daleko ‚aerodynamičtější’. Spíš si budou myslet, že navštěvujete ‚speciální pánské sauny’.


21. Čistěte si zuby – ráno a večer. To je nezbytné minimum, ale širší iniciativě se meze nekladou.

22. Špinavé prsty jsou prostě hnusné a nechutné. Zkuste jí je strkat do pusy, a udělá se jí zle; zkuste jí je strkat někam jinam, a okamžitě uteče.

23. „Óch, Kláro!” sténáte vzrušeně. „Ty jsi ta nejlepší holka mýho života.” Jenomže ona se ve skutečnosti jmenuje Karolína!

24. Dbejte na to, abyste neměl na žaludu žádné zbytky od pizzy, kůže nebo spermatu.

25. Pokud máte zadek chlupatější než pavián, pak je přijatelné si ho holit, depilovat voskem nebo schovávat. Rozhodně by nikdy neměl být chlupatější než vaše hlava.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Jak poznat lačnou holku? Tady je 53 věcí, podle kterých ji hned odhalíte

Podle těchto znamení poznáte, že miluje sex. A někdy byste to do ní ani neřekl! Inu, tichá voda břehy mele…

Číst více
Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

Šmajchlování: Jak často to děláme, kdy nejvíc a jak tomu říkáme?

V tomto článku jsme pro sex použili výrazy z drsné hovorové mluvy. Ale pozor - text je přísně odborný!

Číst více
POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

POLÍZANICE! Zeptali jsme se žen, jak správně lízat. K čemu jsme došli?

Zeptali jsme se na to čtyř žen, ale dvakrát moudří z toho nejsme. Každá to totiž chce jinak. Ale co - zmrzliny jsou taky stovky druhů a každý ma nejraději tu...

Číst více
Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Naivní očekávání - dej si facku, odhoď je a začni od konce

Čekáte, že zrovna váš život bude originální? Marně!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více