Reklama
Pošetilosti orálního sexu II.

Pošetilosti orálního sexu II.

Další ukázka z knihy Tuckera Maxe - Snad v pekle čepujou

Býčí oko

K dalšímu incidentu došlo o několik let později, na univerzitě, těsně poté, co jsem objevil umění ejakulovat do dívčího obličeje. Ještě předtím, než jsem proslavil termín „potečkovat jí oči“, jsem již byl vyznavačem této techniky.

Když se blížilo mé vyvrcholení, položil jsem ji na záda, vytáhl ho v pravý čas a vystříkl jí do obličeje. Protože jsem byl začátečník, neměl jsem představu, kam zamířit, a náhodou jsem jí vystříkl první a nejsilnější proud přímo do oka. Když jsem skončil a zhroutil se, spokojený se svým výkonem a hrdý na svoje úžasné malířské dílo, všiml jsem si jejího utrpení a bolesti.

Tucker: „Jsi v pořádku? Co se stalo?“
Dívka: „Nevidím… strašně to bolí… přímo pálí.“

Pomohl jsem jí většinu semena z oka odstranit a oba – dosud nazí a zpocení – jsme se odebrali do koupelny, kde jsem jí oko dobrých pět minut vymýval.

Z toho je zřejmé, že sperma nedělá oku dobře. Několik dalších hodin jsem jí říkal „Rudé oko“, což ji naštvalo. Prohlásila, že s orálním sexem už nemám počítat. Omluvil jsem se. Odpustila mi, dokud si nevšimla, že má semeno i ve vlasech. Musela si je dvakrát umýt, než to dostala pryč. Není nutné dodávat, že o ejakulaci do obličeje už nechtěla ani slyšet. Poté však polykala mé semeno do poslední kapky jako jeptiška při svatém přijímání


Orál na míse

Jako pokaždé, když za mnou přišla, se Rachel chtěla nechat zneužívat. Hned od dveří jsem ji zatáhl dovnitř za vlasy (milovala to) a začal se na ni násilně sápat (další z jejích oblíbených technik). Věřte mi, není to normální způsob, jak vítat lidi.

Když jsem jí strhával blůzku, pocítil jsem, že musím na velkou. Už jsem se jí chtěl omluvit, že musím na záchod, a pak mě to napadlo: tohle i na ni bude příliš.

Zatáhl jsem ji za ruku do koupelny, stáhl si kalhoty, posadil se na mísu, ukázal na ptáka a přikázal: „Kuř!“

Tohle už MUSÍ být její hranice. Žádná holka by mně to nedělala, když sedím na míse a konám velkou potřebu. V žádném případě. To by neudělala ŽÁDNÁ holka. V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ.

Co myslíte? Řekla ne? Znechuceně odešla? Naštvala se a utekla? Nein, Fräulein.

Ani nezaváhala a dala se do práce. V okamžiku, kdy jsem myslel, že jsem nad ní vyhrál, se ukázalo, jak hluboce se mýlím. Opět.

Bylo to absurdní. Představte si sami sebe v této situaci: sedíte na míse v relativně malé koupelně, tlačíte a kadíte a přitom před vámi klečí dívka, ještě oblečená do zaměstnání, tedy v blůzce a lněném kalhotovém kostýmu, se rty kolem vašeho ptáka a činí se ze všech sil. Co byste udělali?

Začal jsem tlačit ještě víc. Bylo mi jedno, jestli mně praskne nějaká cévka v hlavě a zemřu na míse na výduť jako Elvis, protože jsem ji chtěl přinutit, aby přestala. V duchu jsem si pomyslel: „Vsadil bych se, že tohle bude jediná chvíle v mém životě, kdy jsem zoufale toužil po nechutném průjmu.“

První hovno (bohužel tuhé) dopadlo s hlasitým šplouchnutím do mísy. Žádná reakce. Neustálý nadšený zájem o mého ptáka.

Druhé hovno… nic. Vypadalo to, jako by poskytovala normální orální sex. Zaklonil jsem se na míse, aby zápach měl prostor a donesl se jí k nosním dírkám.

Třetí hovno… Makala ještě usilovněji, v ústech dumlala žalud a rukou třela můj úd.

Čtvrté hovno… Nebolí jí kolena z dlaždiček na podlaze?

Tlačil jsem stále víc, až jsem si málem udělal hemoroidy, dokud to mé tlusté střevo, již zcela vyprázdněné, konečně nevzdalo… Na Rachel stále nebylo nic znát. Nezávisle na tom, jak to tam čím dál ošklivěji páchlo či jak hlasitě jsem vzdychal nebo jaké plynové zvuky vydávala má řiť, Rachel nepřestala. S nosem plným prdů a s ústy plnými ptáka nepolevila ani na okamžik. Vůbec nevím, jak dokázala dýchat. Já se skoro dusil zápachem, a to jsem byl o šedesát centimetrů výš než ona.

Seděl jsem na nepříjemně vyhřátém plastu, bez utřeného zapoceného zadku, čichal jsem vlastní hovna a upadal do spánku. Přitom jsem cítil blížící se orgasmus, protože byla fakt tak dobrá, že mně dokázala udělat i v kómatu. Takže jsem to vzdal.

Nedalo se nic dělat. Jestliže ji nedokážu bít, škrtit a srkat různé věci do zadku, aniž bych našel její hranice, a ona mě ještě dokáže vykouřit ptáka při velké potřebě, pak vyhrála. Už jsem nebyl schopný pokračovat.


Knihu si můžete pořídit přímo na stránkách vydavatelství Columbus


Trochu jiný sex na záchoděSdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Seděli jsme v jedné kavárně. Kolem nás samé dvojice. "Proč ty lidi vlastně jsou spolu?" ptali jsme se sami sebe a pak i jiných. A tohle ...

Číst více
Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Pohlavní styk není dokonale vyladěný stroj na radost, ale nespolehlivý, poruchový šmejd. Zde je výběr nepříjemností, ...

Číst více
13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

Prý pořady pro děti! Tohle by měla vidět Rada pro rozhlasové a televizní vysílání a začít rozdávat pokuty, stejně jako za ...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více