O čem sníme bez cenzury

O čem sníme bez cenzury

O pomerančích, kladivech, vizitkách. Ne, o sexu

Pro sexuální sny, představy a fantazie neplatí žádná cenzura. Je v nich dovoleno i to, za co by vás v reálném světě zavřeli, až byste zčernal.

„Existují vědecké studie, podle kterých muži myslí na sex každých sedm sekund,” prohlásil nedávno Dustin Hoffman. „Řekl bych, že je to pravda.” Ponechme stranou otázku, co jiného pak ještě Hoffman vlastně v životě stíhá. Jak často myslíte na sex vy? A co všechno si při tom představujete?

Představy
Psychologové z univerzity v britském Leedsu na tohle téma zpracovávají rozsáhlý průzkum. Snaží se zaznamenat, co všechno mužům probíhá hlavou, včetně jejich nejtajnějších přání. Na žebříčku ‚běžných’ představ se umístily ženy v uniformách, trojka se dvěma lesbičkami, sex za peníze, sado-maso a milování na veřejnosti. Velmi časté jsou prý ale také sny o sadismu, skupinovém sexu, zoofilii, incestu, pedofilii… Znamená to, že jsme všichni potenciální úchylové a zločinci? „Snění je normální, a to, co se považuje za normální, je velmi neurčité,” oponuje Dr. Mitch Waterman, který výzkum vede.

„Je rozdíl na něco myslet, a skutečně to dělat.”
Až 35 % mužů si například často pohrává s představami o znásilnění, ale jen zlomek z nich skutečně někoho znásilní. Podivné myšlenky napadnou čas od času každého. Nejde je ovlivnit, stejně jako si nemůžete ‚zakázat’ noční sny. Diskutovat, jestli je nějaká vaše sexuální fantazie ‚úchylná’, je proto podle doktora Watermana nesmysl. I nejdrsnější snění se dá přirovnat ke sledování akčního filmu. Dokud se jen díváte, je vše v pořádku. Průšvih nastává až ve chvíli, kdy vypnete video, popadnete ‚kvér’ a vyrazíte ven. 54 % mužů myslí na sex jen jednou denně a 43 % párkrát  za týden. Dustin Hoffman tedy buď přehání, nebo má zvlášť bujnou fantazii. Ve druhém případě mu můžeme jen závidět. Čím častější jsou totiž erotické sny, tím je muž při skutečném sexu úspěšnější.

Jak jsou na tom ženy?
O knize shrnující výzkum jejich erotických fantazií nedávno mluvil sexuolog Radim Uzel: „Šlo o vyprávění jakési Bellindy. Barvitě líčila svůj snový pohlavní styk s tenisovou hvězdou Johnem Harrisonem. Jiná žena, Vicki, prožívala gynekologickou prohlídku jako soulož se svým lékařem. Francesku prodala vlastní matka orientálnímu velmoži a předváděla s ní orální sex. Pozadu nezůstala ani Sandra, která měla styk s chobotnicí. Abbie toužila vidět svého manžela v posteli s jinou ženou. A korunu tomu nasadila Carol, která se stala sexuální instruktorkou pro celou třídu mladých dvojic.”

Slovo bloggerky
S tvrzením, že si nejen muži, ale i ženy v hlavách ‚přehrávají’ ty nejrafinovanější perverze, souhlasí i známá česká bloggerka Inka Holíková (inka. holikova.sblog.cz): „Většina žen, i těch nejslušnějších, má obrovskou fantazii. V jejich představách je ojíždí několik chlapů najednou. Často sní o tom, že jsou spoutané, že jste k nim hrubí a vezmete si je, aniž by chtěly. Neznamená to ale, že to skutečně chtějí zažít. Jen si to představují a vzrušuje je to. Tak polovina žen vám touží říct při sexu: „Chci být tvoje děvka.” A skutečně jí být chtějí. Ale neřeknou vám to, protože se stydí a bojí, jak byste reagovali. Když jim totéž řeknete vy, budou si myslet, že jste úchyl… Když vám to dělají pusou, přemýšlejí o vašem ochlupení, o tom, kolik centimetrů se jim vejde do pusy, a o tom, že máte obličej stažený do opravdu legrační grimasy. Když se s námi milujete, myslíme na to, co musíme druhý den zařídit, co koupit nebo že je potřeba vyprat povlečení. Je to podobné, jako když vy přemýšlíte, jestli Sparta vyhrává, zatímco s námi souložíte. Skupinový sex, bondage, piss a podobné ‚nechutnosti’? I na ně ženy občas myslí. Některým nepřijdou ani tak nechutné, ale zkoušet je většinou nehodlají,” tvrdí Inka. Tak, a teď vám prozradíme, na co myslí ženy při sexu doopravdy.

Milenka: „Miluje mě, nebo nemiluje?”
Kurva: „Zaplatí, nebo nezaplatí?”
Manželka: „Vymalovat, nebo nevymalovat?”

Ano, svět je krutý.


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Seděli jsme v jedné kavárně. Kolem nás samé dvojice. "Proč ty lidi vlastně jsou spolu?" ptali jsme se sami sebe a pak i jiných. A tohle ...

Číst více
Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Pohlavní styk není dokonale vyladěný stroj na radost, ale nespolehlivý, poruchový šmejd. Zde je výběr nepříjemností, ...

Číst více
13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

Prý pořady pro děti! Tohle by měla vidět Rada pro rozhlasové a televizní vysílání a začít rozdávat pokuty, stejně jako za ...

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více