Existuje ženská onanie?

Existuje ženská onanie?

A ta mužská? Sáhli jste si mezi nohy? Tak v tom poračujte...

Opět jsme překročili barikády a vyšpehovali něco o onanii na serveru Žena-in.

Dle některých výzkumů je totiž 90% času věnováno onanii a pouze 10% sexu. To je podíl na trhu, co?
A kde se onanii věnujeme? V koupelně (29%), ložnici (22%), na toaletě (16%) a v kanceláři (11%). Dále se onanuje v autě, v přírodě, v kině a hromadných dopravních prostředcích.

Sám Woody Allen řekl, že onanie je milování se s člověkem, kterého máme opravdu rádi.


Ale co vůbec slova jako onanie a masturbace znamenají?

Masturbace vznikla jako slovo spojením manus (ruka) a sturbare (zhanobit) aneb hanobení rukou, směšné, že? Onanii pak vynalezl jistý Onan, postava z knihy Mojžíšovy. Bůh ho totiž vyzval, aby oplodnil ženu svého mrtvého bratra. Onan ovšem nechtěl plodit bratrovy děti a tak stříkal na zem. Takže nepřesnost, žádná onanie, Onan byl průkopníkem přerušované soulože!


Onanie u chlapců z odborného článku z roku 1906

Onanií zmalátní i ochabne člověk dospělý. Tím spíše uškodí neřestí tělu mladistvému, jež dosud nedosáhlo svého rozvoje. Prostopášnému dítěti ani nelze dospěti v muže. Špatně roste, svaly nesílí, anebo, jestli byly již silnější, ztrácejí se, hlas pozbývá zvučnosti a později nedostává se ani síly ke vzrůstu vousů. Oči bývají hluboko zapadlé, pod nimi objevují se temné kruhy, pleť obličeje bývá bledá, ruce vlhké a studené, paměť ochabuje, každá větší námaha tělo jeho velice vysílí, tělo se hrbí, chůze stává se plouživou, nic takového mladíka netěší, stává se nevrlým, popudlivým, ba i za dne velice ospalým, vyhýbá se lidem a mluví-li s někým, upírá zrak k zemi, jako by se obával, aby mu z očí nevyčetl jeho nectnost. Kdo nebyl již od narození příliš bystrého rozumu, stává se politováníhodným blbcem, ten, kdo nadán byl vlohami, těžko pak chápe a nedbá o učení. Onanista bývá velmi choulostivým, snadno se nachladí a hned dostane rýmy. Kromě toho trpívá tlučením srdce, které zvláště v noční době se dostavuje. Vyšetřující lékař shledá skoro vždy u onanistů rozšířené srdce. Nezřídka onanista trpí též obtížemi žaludečními, špatným trávením a někdy silnými průjmy.


Proti onanii se tedy bojovalo. Jakými způsoby?


Mezi lety 1856 a 1932 Americká patentová kancelář udělila 33 patentů vynálezcům anti-masturbačních přístrojů. V každé domácnosti měli rodiče nachystánu některou z nočních pastí na příliš odvázaného synka nebo dceru. Příklady pro chlapce:

1. Jednoduché svázání řemeny, aby se jedinec nemohl dotýkat intimních partií.

2. Korzet vyrobený z kůže a železa byl vyroben v roce 1831. Skládal se z železné tuby na penis a železných pruhů, aby se chlapec nemohl dotýkat varlat.

3. Kruh s nádory. Byl vyvinut proti nočním polucím. V roce 1950!

4. Spermatorrhea obvaz. Přidržoval penis pevně přitažený, aby nemohl dostat erekci.


Celý článek, výpovědi některých žen a předeším diskuzi nad celým článkem najdete v článku Řešíte doma masturbaci? na serveru Žena-in


Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Proč spolu lidé chodí? Zeptali jsme se jich a tohle nám řekli...

Seděli jsme v jedné kavárně. Kolem nás samé dvojice. "Proč ty lidi vlastně jsou spolu?" ptali jsme se sami sebe a pak i jiných. A tohle ...

Číst více
Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Sex má spoustu chyb! Tady je 30 těch nejotravnějších

Pohlavní styk není dokonale vyladěný stroj na radost, ale nespolehlivý, poruchový šmejd. Zde je výběr nepříjemností, ...

Číst více
13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

13 dětských animáků zastavených v pikantní chvíli

Prý pořady pro děti! Tohle by měla vidět Rada pro rozhlasové a televizní vysílání a začít rozdávat pokuty, stejně jako za ...

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více