Zamakejte si se Švédkou již zítra!

Zamakejte si se Švédkou již zítra!

A naučte se cvičit s vlastním tělem

Nejlepší posilovna na cestách? Vaše vlastní tělo! Cvičení se svou vlastní vahou se za posledních několik desítek let vykrystalizovalo ve stovky špatně prováděných kliků, dřepů a sedlehů. Počítá se opakování a ne smysluplnost. To je špatně!

Švédka Stina Albihn přijede do Prahy, aby vás už zítra v sobotu 21. dubna 2012 seznámila s tím, v čem je opravdu dobrá: ve cvičení se svou vlastní váhou. Její mottem je, aby byl každý trénink co možná nejzábavnější.

Stina je autorkou několika průlomových konceptů jako je např. speciálně zaměřená jóga pro golfisty. V současnosti se soustředí hlavně na spojení cvičení s kettlebellem a s vlastní vahou v kombinaci s jógou. „Cvičení s vlastní vahou je jednoduché a přitom velmi efektivní,” říká Stina. Podle ní si tak člověk vytváří správné pohybové návyky a zpevňuje tělo natolik, abyste se mohli dále věnovat cvičení se závažím, aniž byste si uškodili. Cvičit se dá hlavně kdekoli bez potřeby nějakých strojů a to samozřejmě i na cestách nebo během pauzy v práci.Stina vás během zítřejšího kurzu vás naučí, jak posílit svalový střed a pracovat na stabilitě a správném postavení těla. Účastníkům ukáže cviky od začátečnických až po pokročilé, takže doma budeme moc cvičení rozvíjet pěkně sami. V záloze má cvičení i pro páry, takže může zapojit svou línější partnerku nebo línějšího partnera. S sebou vám bude stačit láhev s vodou a ručník. Sálové boty nechte doma, cvičit budete naboso.

Přijďte v sobotu 21. dubna v 10 hodin dopoledne do Základní školy v Zárubově ulici v Praze. Kurz bude trvat do jedné. Cena pro jednoho je 700 Kč.

POZOR! Jediný problém je, že platbu musíte provést předem a to převodem na účet: 210482394/0300 (ČSOB), do zprávy pro příjemce uveďte „Combat Conditioning“ + své jméno a příjmení. Potvrzení o platbě pošlete na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pak už se jen zaregistrujete na odkazu: www.zeleznakoule.cz/bodyweight-yoga-workshop a jdete na věc!

VYHRAJTE!  Dva vstupy pro vás máme připravené zdarma a to v naší rychlosoutěži. Pokud máte zájem a čas přijít zítra 21. dubna zamakat v Praze, odpovězte na otázku, v jaké zemi se v 18. století se zrodil kettlebell – činka ve tvaru dělové koule s madlem? Během pátku posílejte odpovědi se svým mobilním číslem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

4 otázky, které vás dostanou do životní formy

4 otázky, které vás dostanou do životní formy

Chystáte se už delší dobu něco udělat se svou kondicí, ale stále se nemůžete odhodlat? Nebo vás cvičení ve fitku neláká? ...

Číst více
Fotosoutěž Red Bull Illume ovládl i Čech Dan Vojtěch

Fotosoutěž Red Bull Illume ovládl i Čech Dan Vojtěch

Prestižní soutěž o nejlepší sportovní a dobrodružné fotky zná vítěze pro rok 2016. V jedné z kategorií vyhrál i Čech ...

Číst více
EVLS Prague Showdown – svaly v hlavní roli

EVLS Prague Showdown – svaly v hlavní roli

Na přelomu září a srpna se v Tipsport areně v Praze sešli příznivci posilování, vypracovaných svalů, zdravého životního stylu...

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více