Freestyle fotbal & footbag!

Freestyle fotbal & footbag!

Naučte se od Honzy Webera pár triků v parádním videu

Myslíte, že to umíte s míčem? Své schopnosti poměřte s českými kopacími kouzelníky Honzou Weberem, Milanem Bendou a Lukášem Škodou zvaným Lucaso! Pozadí natáčení nám rozkryl pětinásobný mistr světa a Evropy Honza Weber.

Honzo, za jakým účelem vzniklo tohle video?
Chtěli jsme náš sport propagovat jinou cestou. Neděláme žádný mainstream a takhle můžeme oslovit širší publikum. Jednou večer jsme si sedli u piva a postupně nám z toho vyšel nápad s holkama, autama a výbuchama. Výsledek si můžete pustit sami.

Jaké sporty uvidíme?
Footbag freestyle a freestyle fotbal zkombinovaný s prvky fireshow.

S ohněm nešetříte. Kolik jste propálili bot?
Boty naštěstí neshořely žádné. Mně jen chytly kalhoty. V posledním záběru je vidět, že nám zapáleny footbag spadl na vozík s foťákem, ale skončilo to dobře. Na pyrotechnické efekty jsme měli nakoupeno deset litrů petrolejového oleje a zbylo nám sotva půl litru, takže nám to krásně vyšlo.

Na kolik procent vám vycházely triky? Museli jste hodně opakovat?
Většinou se nám dařilo na první pokus. Těžší byly scény s ohněm, které jsme točili asi 45 minut. Natáčeli jsme celý den v mínus pěti a v mrazu se nemůžeš rozcvičit na úroveň, na jakou bys chtěl. Z toho důvodu ti to padá a taky se trochu bojíš ohně, i když jsme s ním každý měli již nějakou zkušenost. Když jsme přišli domů, zjistili jsme, že máme všichni trochu připálený obličej.

Co je nejlepší okamžik videa? Neříkej, jak modelky vysunují nohy ze dveří auta…
Určitě zpomalené triky. Třeba hned ten první s freestyleovým míčem, s nímž děláme ve dvou synchronizaci, a pak se zapáleným footbagem za zády.

Vsadili jste na modelky, jako je Hanka Mašlíková, a drahé hummery. Chcete se zalíbit celebritám?
Je to jedna z dalších možností, kam může náš sport expandovat. Když jsme vidět na různých VIP párty, dozví se o tom víc lidí. Pro Hanku jsem dělal v létě vystoupení, takže nebyl problém se s ní domluvit.

Výsledek vypadá profesionálně a dá se říct, že mastňácky. Bylo to mastný natočit?
Bylo by to hodně mastný. Ale účastníci ví, že náš sport není žádný mainstream, a tak všechno proběhlo na kamarádské bázi včetně zapůjčení letiště v Milovicích, za což bych chtěl všem moc poděkovat. Platili jsme jenom rekvizity a jídlo.

Kde uvidíme váš sport naživo?
V létě začátkem srpna pořádáme velký freestylefotbalový turnaj na stadionu Slavia Praha ve Vršovicích. Všechny informace o této i dalších akcích najdete na mé stránce www.honzaweber.com

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

4 otázky, které vás dostanou do životní formy

4 otázky, které vás dostanou do životní formy

Chystáte se už delší dobu něco udělat se svou kondicí, ale stále se nemůžete odhodlat? Nebo vás cvičení ve fitku neláká? ...

Číst více
Fotosoutěž Red Bull Illume ovládl i Čech Dan Vojtěch

Fotosoutěž Red Bull Illume ovládl i Čech Dan Vojtěch

Prestižní soutěž o nejlepší sportovní a dobrodružné fotky zná vítěze pro rok 2016. V jedné z kategorií vyhrál i Čech ...

Číst více
EVLS Prague Showdown – svaly v hlavní roli

EVLS Prague Showdown – svaly v hlavní roli

Na přelomu září a srpna se v Tipsport areně v Praze sešli příznivci posilování, vypracovaných svalů, zdravého životního stylu...

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více