Nejšílenější pomůcky pro krásu: Kupte si rovnač nosu nebo roztahovač koutků!

Pomůcky pro krásu: rovnač nosu nebo roztahovač koutků!

Plastická chirurgie je riziková a není dost bio. Srovnejte nedokonalosti pomocí svorek, natahováků a dalších pokročilých gadgetů.

Narovnávač nosu

Narovnávač nosu

Japonský vynález si zasunete do nozder a on „pomůže srovnat tvar vašeho nosu, aby měl ostřejší, rovnější tvar, méně zakulacený a půvabnější“. Je vyrobený ze silikonu a polypropylenu a doporučují ho nosit dvacet minut denně. Předpokládáme, že ideálně v soukromí…

Ztenčovač ochlupení

Ztenčovač ochlupení

Pro chlapy, co nechtějí ženy děsit svou přílišnou medvědovitostí, ale zároveň netouží lovit jen mezi pipinkami, co vyžadují muže dětinsky holé. Stačí přejet holítkem po vybraných místech, a ono zredukuje koberec na polovinu, takže se pak vaší milé bude lépe vysávat… haha!

Stop vráskám kolem očí

Oční natahovák

Vrásky kolem očí působí sympaticky, protože kdo se směje upřímně, směje se očima. A kdo se směje často, má kolem očí vrásky. Sympatičnost už prý neletí, ideální je tvář androida bez emocí. Brýle Mejikara už za pouhých pět minut nošení denně slibují zlepšení a vyhlazení – už žádné vrásky, žádné kruhy pod očima, žádná známka života. Asijci si jako bonus můžou připočítat zakulacení očí a dosažení eurovzhledu.

Natahovač tváře

Roztahovač koutků Face Slimmer

Face Slimmer slibuje natažení mimických svalů bez botulinových injekcí – kachní rty můžete brát jako bonus navíc. Plastový kroužek udržuje pusu otevřenou a podle návodu byste měli několikrát za den s nasazeným Face Slimmerem vyslovit všechny samohlásky abecedy, ideálně při koupání. Proč? Asi proto, že je vlhká kůže pružnější a tvárnější? Možná. Podle prapodivného návodu ale možná bude využití Face Slimmeru ještě někde jinde…

Zrcátko na mobil

Zrcátko na mobil

Jestli máte pocit, že jste si ještě málo zprznili vzhled telefonu obalem, přidejte ještě nafouklá záda se zrcátkem. A navíc může sloužit jako stojánek, který stejně nikdy nepoužijete. A nestačila by pro úpravu vzhledu třeba jen přední kamerka founu?

Sušák na nehty

a98534_beauty-gadget_6-nail-dryer

Když máte doma málo krámů a přítelkyni přijde foukání na nehty moc plebejské.

Tvarovač ksichtu

Tvarovač tváře

Prý jde o úžasnou kombinaci šperku a faceliftu. My vidíme jen kus drátu, kterým si dobrovolně zprzníte tvář. Ale která hipsterka by nezatoužila po nakřivo našpulené pusince v secesním stylu?

Šoky do poprsí

Váleček poprsí

Další zázračný recept na větší prsa. Zapnete elektrický stimulátor a rolujete přes měchy, které si předtím natřete speciálním gelem. Elektrické impulzy mají stimulovat růst a zpevnění.

Natahovač krku

Natahovač krku

Spousta žen má problém s podbradkem, což vyřeší jednoduše vytažením krku. Nasadit, napumpovat a pak postupně zvyšovat tlak. Potenciálně dobrý tip pro Alláh Zemana, řeší totiž i přepadávání hlavy následkem virózy.

Zablokovaná prsa

Facebook prsa

Facebooku nevadí krev, smrt nebo násilí, ale nesnese ani kousek lidské nahoty… Buďte jako Mark Zuckerberg a překryjte nejvíce vzrušující partie vaší milé. Když už nic, můžete ji alespoň ‚šťouchnout‘ do zadku, samozřejmě ve vší počestnosti jen virtuálně!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Star Wars spacák, ze kterého už nemusíte nikdy vylézt

Star Wars spacák, ze kterého už nemusíte nikdy vylézt

Už je samotná myšlenka nositelného spacáku, tedy spacáku, ze kterého nemusíte vylézt, co je den dlouhý a normálně v něm ...

Číst více
Padnoucí džíny: Je to jen mýtus, nebo opravdu existují?

Padnoucí džíny: Je to jen mýtus, nebo opravdu existují?

Pilíř každého šatníku. Hodí se ke všemu. Nosit se dají na milion způsobů. Sluší skoro každému. Jen stačí ...

Číst více
Applisté posunuli svůj ujetý fetišismus zase o level výš

Applisté posunuli svůj ujetý fetišismus zase o level výš

Ani jsme nevědeli, že nový Mac má po vybalení z krabice nějakou specifickou vůni, ale asi ano. Nebo alespoň poblouznění fanoušci nakousnutého ...

Číst více
Nejbrutálnější baterka na světě potřebuje vodní chlazení

Nejbrutálnější baterka na světě potřebuje vodní chlazení

Samm Sheperd, známý internetový vynálezce a konstruktér, přišel s poněkud extrémní kapesní svítilnou. Tak ...

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více