Reklama
Gay káry: 10 nejteplejších aut na světě

Gay káry: 10 nejteplejších aut na světě

Jestli jezdíte autem ze seznamu a občas po vás na semaforech mrkají borci ve vedlejším voze, není to možná tak úplně náhoda.

Auto je chlapácká záležitost, extenze penisu, kterou spousta z nás, co si budeme namlouvat, chápe jako vyjádření vlastní osobnosti. Proto je třeba píchnout tímto okapotovaným penisem do vosího hnízda a zjistit, kterým autům prostě chybí testosteron, blbě ho předstírají, nebo ho naopak dávají natolik na odiv, až vzbuzují podezření, jestli si jím neřeší jejich řidiči nevyjasněné sexuální preference.

Projeli jsme několik internetových žebříčků na tohle téma a výsledek je jediný ultimátní a rozhodně nejpravdivější, nejobjektivnější a stoprocentně prověřený hetero i queer veřejností.

Jaké jdou v žebříčcích odpozorovat předsudky? Aby auto bylo označeno za gay (připomínáme, že žebříčky, co jsme našli, jsou většinou americké, v Evropě je škála vkusu daleko širší), mělo by jít většinou o kabriolet, menší sporťák nebo prostě o retro hybrid. Podstatným parametrem jsou samozřejmě dodávané barvy, bonbónkovitý tvar a zdobné prvky.

1. Audi TT

Audi TT

Auto-vibrátor, nekompromisní vysavač rozkroků. Jasná jednička.

2. VW Jetta

VW Jetta

Favorit v hlasování gayů. Medvídek k pomazlení, známka praktického a moderního gaye, který hledá dlouhodobý vztah. Podle vyjádření jednoho z hlasujících: „Prostě neodolatelný. Minulý týden jsem viděl jednoho kolouška v Jettě. Příště ho zastavím a zeptám se ho, jestli si mě nechce vzít!“ 

3. Mercedes SLK

Mercedes-Benz-SLK

Jasná volba úspěšných a vždy perfektních gayů… nebo metrosexuálů.

4. Jeep Wrangler

Jeep-Wrangler

Gay s duší dobrodruha volí Wrangler v zářivě rudé nebo bílé barvě. Hlavně žádné bahno, ale spíše romantická projížďka na útes nad jemně načechranou hladinou oceánu.

5. Smart

Smart

Většinou si ho půjčujete od manželky, když místo ní jedete nakoupit. Jasně, je to super městský štírek, jen trochu předběhl dobu, alespoň ve svatou bázní prodchnutých částech Ameriky.

6.  Land Rover

Land Rover

Velké, většinou bílé a ve všech směrech luxusní a okázalé SUV, které nesnáší špínu… Čistá designovost à la Apple. Auto, které je svým krásným způsobem futuristicky bezpohlavní, v čemž se skrývá jeho přitažlivost pro gaye, heteráky, ženy i vkusné mimozemšťany, jež se množí pučením. 

7.  Opel Tigra

Opel Tigra

Hlavně první generace, takovej tygřík, kousavej!

8. Mazda MX5

Mazda MX5

Majitel MXpětky kolega Maršál se hádá, že konceptem tohle auto gayské vůbec není. Ale v růžové verzi s pomrkávajícími očky bylo zkrátka dlouhý čas favoritem.

9. Fiat Barchetta

fiat barchetta

Vidíte tu tenistku za volantem?

10. Porsche Boxster

Porsche Boxster

Vynechali jsme nového VW Brouka, kterého v mnoha žebříčcích najdete hodně vysoko. Tak tady je jakási obdoba, která má větší koule… pod vaginou. Porsche pro jízdu na adrenalinový shopping.

10+1. Mini Cabrio

mini cabrio

Moc cool na to, aby ho chlapáci schválili?


Bonus:

Ford Puma

Elton John a Audi A1

Gay myčka

Gay nálepka

Který magnet na penisy v žebříčku přebývá, a který naopak chybí? Jste rád, že máte auto na seznamu a že po vás kromě ženských jedou i chlapi? Jste teplý a cítíte se uražený, že váš oblíbený model na seznamu chybí? Jste hetero a rád se smějete gay vtipům, ale tenhle seznam (v němž je váš vůz) vám přijde plný opravdu nechutných předsudků? Napište do diskuse. 

Související články

Jemné homovtípky
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
V Turecku vyrábějí skutečné Transformery!

V Turecku vyrábějí skutečné Transformery!

Toužili jste mít jako malí v garáži vlastního Transformera? Jestli ano, může vám teď jeden turecký start-up splnit váš dětský...

Číst více
Sbohem traktoristé! Přichází autonomní traktor

Sbohem traktoristé! Přichází autonomní traktor

Ještě, že už je plukovník Šlachta u celníků, protože jako traktorista by asi brzo přišel o práci.

Číst více
Tisícikoňová motorka Triumph Rocket si brousí zuby na rychlostní rekord

Tisícikoňová motorka Triumph Rocket si brousí zuby na rychlostní rekord

Je fakt, že Triumph Rocket vypadá spíš jako bezkřídlá stíhačka, ale technicky vzato je to pořád ještě motorka. V blízké...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více