Reklama
Přijeďte na MujSport MAXIM Bike Test!

Přijeďte na MujSport MAXIM Bike Test!

Skvělá akce už tento víkend!

Toužíte po novém horském kole, ale nevíte, jaké je pro vás to pravé? Tento víkend máte vynikající příležitost zadarmo si vyzkoušet řadu špičkových kol a rozhodnout se. Řetězec obchodů MujSport ve spolupráci s časopisem MAXIM připravil velký dvoudenní test modelů bajkových značek TREK, GARY FISHER a SCOTT. Přijeďte v sobotu 15. května nebo v neděli 16. května do Drahaňského údolí v Praze a můžete šlápnout do pedálů. Pokud máte zacíleno na nějaký konkrétní model, raději si jej již nyní rezervujte na stránce www.biketest.cz, abyste na něj nemuseli čekat frontu.

„Aby bylo testování příjemné pro vás i pro nás, nabízíme pouze 20 míst, která si můžete rezervovat telefonicky, mailem nebo při osobní návštěvě některé z našich prodejen,” říká majitel MujSportu Michal Frosch. Ale nebojte, kol bude k vyzkoušení tolik, že by se nemělo stát, abyste si nezajezdili. Biketest je bezplatný, zahrnuje testování horských i silničních kol všech zmíněných značek, servis během testování a další služby personálu MujSportu včetně odborných odpovědí na vaše dotazy.

Seznam všech modelů určených k testování najdete pod tímto odkazem. První den se bude jezdit od 10 do 17 hod, druhý den od 10 do 16 hod.

A NA ČEM BUDETE MOC POJEZDIT?
Výrazně zastoupená bude letos firma SCOTT, kde si budete moci zajezdit na široké škále modelů téměř ze všech řad - Genius, Scale i Spark. Otestujete na nich mj. i novinku - patentovaný systém současného ovládání lockoutu na vidlici a tlumiči Twinloc. Trek jsme se rozhodli letos představit prostřednictvím nejpopulárnějších trailových modelů Fuel Ex a Remedy a závodního topmodelu Top Fuel 9, z Garyho nabídky pak přivezeme určitě jeho špičkové 29" - Superfly, Hifi Pro a úplnou novinky Rumblefish.

TREK
Trek je tradiční značka na našem Biketestu, letos bude zejména ve znamení trailových kol se 120mm zdvihem - Fuel Ex. Pro rok 2010 Trek nepřipravil ve svých modelech žádnou revoluci, nicméně za zmínku stojí u vyšších modelů Fuel EX a Remedy osazení novými tlumiči FOX RP 23 a RP 2 v provedení Trek DRCV - jde o speciální dvoukomorové tlumiče "s bambulí" poprvé použité loni na některých modelech bratrského Garry Fishera (např. Roscoe).



SCOTT
Obrovská nabídka kol cyklistického giganta Scott pro rok 2010 se projeví i v našem bikeparku - z každé řady horských kol Scott dovezeme pár kousků - Genius, Scale i Spark. O novince Twinloc jsme se zmiňovali, krom nových barevných nebo bílých designů můžeme čekat i váhové vylepšení u mnoha modelů. Geometrie rámů zůstala podobná modelům loňským.



GARY FISHER
Ani letos nezůstal Gary nic dlužen své pověsti krále 29" kol, v nabídce jich má nespočet od závodních speciálů přes trailová kola. My na biketest přivezeme karbonového krasavce Superfly - hardtail určený pro závodní nasazení na XC a maratonech. Jeho základem je karbonový rám s G2 29“ geometrii. Druhou 29" je celoodpružený Hifi Pro z oproti loňsku zcela inovované řady Hifi kol. Hifi jsou nyní pouze modely na 29“ kolech se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, odpružení asymetrické zadní stavby využívající technologii ABP Race (hlavní čep zadního opdružení přímo v ose kole) a DRCV Race Tune tlumič Fox.



Více na www.biketest.cz a www.mujsport.cz



Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Lukáš Tomšů a Anna Černá se stali mistry České a Slovenské republiky v surfingu

Lukáš Tomšů a Anna Černá se stali mistry České a Slovenské republiky v surfingu

Mekka evropského surfingu, francouzské městečko Seignosse na pobřeží Atlantského oceánu se během uplynulého týdne stalo opět hostitelem ...

Číst více
Desperados High Jump představuje hudební program

Desperados High Jump představuje hudební program

Neopomenutelnou součástí každoročního programu cliffdivingových závodů Desperados High Jump, kde nikdy nechybíme, je vytříbený ...

Číst více
Jak se staví největší lyžařský skok střední Evropy?

Jak se staví největší lyžařský skok střední Evropy?

Když Hanzi Prouza začínal s pořádáním závodu Excelent Soldiers, umínil si, že do Deštné v Orlických horách přiveze ...

Číst více
Prolapse of Love - Vyhřeznou prasečí vnitřnosti, obrazy i instalace

Prolapse of Love - Vyhřeznou prasečí vnitřnosti, obrazy i instalace

Jan Poope, aka exmaximák Honza Strmiska vás zve na vernisáž výstavy Prolapse of Love. A nebude to nic pro slabé nátury!

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více