Nahrávání videa ...

VIDEO: Golfotbalový souboj Wayne Rooney & Rory McIlroy

Teď si jenom počkat na konec spotu, zda jde o reklamu na fotbalové nebo golfové vybavení, protože fajfkama se to všude jenom hemží.

Golfová hvězda Rory McIIlroy se nestačí divit, jakého soupeře mu tentokrát osud přihrál. Wayne Rooney samozřejmě místo čtyřky dřeva používá vlastní nohy a míč Nike Ordem Football, jehož konstrukce vychází podle výrobce z vlastností golfového míčku. Těžko říct, co si pod tím představit. Snad ne rozdrcený nárt při každém silném nakopnutí, protože golgový míček není zrovna vzorem pružnosti. Výrobce má asi na mysli spíš vlastnosti při dlouhé dráze letu - stabilitu a předvídatelné chování. Tu Rooney umí využít naplno a tak s ním má McIllroy pořádné starosti. A když to nevyjde, pomůže ještě jedna legendární hlava.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více