Nahrávání videa ...

Konzultant: Teaser plný šťavnatých záporáků

Scénář od Cormana McCarthyho a parta skvělých herců… Tohle snad neposere ani Ridley Scott, který není poslední roky zrovna v oslnivé formě.

První ukázka z filmu představuje hlavně postavy. Michael Fassbender si zahraje právního konzultanta, který se zaplete do obchodu s drogami a bude tak mít určitě spoustu prostoru, aby předvedl na plátně své démonické a znepokojivé pohledy. Užijeme si i svádění Penelope Cruz v roli Konzultantovi snoubenky.  Její reálný manžel Javier Bardem si opět zahraje ve filmu podle McCarthyho předlohy - a stejně jako v Tahle země není pro starý bude před kamerou za psychopata s divným účesem. S Penelope však údajně nebude mít ve filmu ani jednu společnou scénu.

Luxusní herecké obsazení doplňuje mafiánský Brad Pitt a prohnaná čubina Cameron Diaz. Jo, a přidá se i Bruno Ganz, kterého si určitě pamatujete jako dosluhujícího Dolfíka z Pádu třetí říše.

Film věnuje Ridley Scott svému nedávno zesnulému bratru Tonymu, který právě v žánru krvavých dynamických akčňáků i thrillerů vládnul - kdo by neznal Posledního skauta, Pravdivou romanci, Krvavý příliv nebo Nepřítele státu.

Kromě sundání motorky a pár ochutnávek husté atmosféry toho teaser moc nestihne, ale kombinace talentů před i za kamerou dává spoustu důvodů k natěšenosti na plnohodnotný trailer. Konzultanta uvidíme na konci listopadu.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více