Reklama
Nahrávání videa ...

Konzultant: Teaser plný šťavnatých záporáků

Scénář od Cormana McCarthyho a parta skvělých herců… Tohle snad neposere ani Ridley Scott, který není poslední roky zrovna v oslnivé formě.

První ukázka z filmu představuje hlavně postavy. Michael Fassbender si zahraje právního konzultanta, který se zaplete do obchodu s drogami a bude tak mít určitě spoustu prostoru, aby předvedl na plátně své démonické a znepokojivé pohledy. Užijeme si i svádění Penelope Cruz v roli Konzultantovi snoubenky.  Její reálný manžel Javier Bardem si opět zahraje ve filmu podle McCarthyho předlohy - a stejně jako v Tahle země není pro starý bude před kamerou za psychopata s divným účesem. S Penelope však údajně nebude mít ve filmu ani jednu společnou scénu.

Luxusní herecké obsazení doplňuje mafiánský Brad Pitt a prohnaná čubina Cameron Diaz. Jo, a přidá se i Bruno Ganz, kterého si určitě pamatujete jako dosluhujícího Dolfíka z Pádu třetí říše.

Film věnuje Ridley Scott svému nedávno zesnulému bratru Tonymu, který právě v žánru krvavých dynamických akčňáků i thrillerů vládnul - kdo by neznal Posledního skauta, Pravdivou romanci, Krvavý příliv nebo Nepřítele státu.

Kromě sundání motorky a pár ochutnávek husté atmosféry toho teaser moc nestihne, ale kombinace talentů před i za kamerou dává spoustu důvodů k natěšenosti na plnohodnotný trailer. Konzultanta uvidíme na konci listopadu.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více