Nahrávání videa ...

Konzultant: Teaser plný šťavnatých záporáků

Scénář od Cormana McCarthyho a parta skvělých herců… Tohle snad neposere ani Ridley Scott, který není poslední roky zrovna v oslnivé formě.

První ukázka z filmu představuje hlavně postavy. Michael Fassbender si zahraje právního konzultanta, který se zaplete do obchodu s drogami a bude tak mít určitě spoustu prostoru, aby předvedl na plátně své démonické a znepokojivé pohledy. Užijeme si i svádění Penelope Cruz v roli Konzultantovi snoubenky.  Její reálný manžel Javier Bardem si opět zahraje ve filmu podle McCarthyho předlohy - a stejně jako v Tahle země není pro starý bude před kamerou za psychopata s divným účesem. S Penelope však údajně nebude mít ve filmu ani jednu společnou scénu.

Luxusní herecké obsazení doplňuje mafiánský Brad Pitt a prohnaná čubina Cameron Diaz. Jo, a přidá se i Bruno Ganz, kterého si určitě pamatujete jako dosluhujícího Dolfíka z Pádu třetí říše.

Film věnuje Ridley Scott svému nedávno zesnulému bratru Tonymu, který právě v žánru krvavých dynamických akčňáků i thrillerů vládnul - kdo by neznal Posledního skauta, Pravdivou romanci, Krvavý příliv nebo Nepřítele státu.

Kromě sundání motorky a pár ochutnávek husté atmosféry toho teaser moc nestihne, ale kombinace talentů před i za kamerou dává spoustu důvodů k natěšenosti na plnohodnotný trailer. Konzultanta uvidíme na konci listopadu.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více