Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: Maxim testoval, jak podle jídla poznáš ženu

Mužská fantazie dokáže hodně věcí, třeba vysnít si ženu nad kusem žvance. Dali jsme jazyky dohromady a na základě uvařených jídel naslepo vytvořili osobnostní profil pěti kuchařek. Ženy jsou to, co vaří!

Žijeme v zemi, která se řídí rčením, že láska prochází žaludkem. Zní to jako gastroromantika, ale jaká je pravda? Znamená to, že žena, která umí skvěle navařit, bude i úžasnou milenkou? Nebo je to spíš tak, že se za lidovým moudrem schovávají vepři, kteří přijdou z práce, fláknou sebou na gauč a zařvou na 'mámu', ať jim udělá večeři? Abychom to prověřili, proměnili jsme se v šovinistické hrochy a nechali si navařit od pěti kuchařek, jejichž identita nám zůstala utajena. Na charakter žen jsme pak usuzovali čistě ze vzhledu a chuti jídel.

macho

Z kuchařského (ne)umění lze o ženě dost poznat. Ale pozor! Stejně jako předpověď počasí, ani test vařením nepřeceňujte, platí jen s jistou pravděpodobností. I když vaše dívky vyplodí vyschlé palačinky vhodné leda ke zkrmení pásovcem, nezoufejte. Pořád není vyloučeno, že je chytrá, dobrá v posteli nebo bohatá.

macho1

Do našeho vaření se zapojily 'Quiche' Hanka, 'Knedlíková' Darina, 'Burgerová' Radka, 'Kuskusová' Anička a 'Špagetová' Nikol. Jaká z nich to u nás vyhrála a jaké si holky vysloužily macho-komentáře, se dozvíte v aktuálním prosincovém Maximu.

macho2

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více