Nahrávání videa ...

VIDEO: Maxim testoval, jak podle jídla poznáš ženu

Mužská fantazie dokáže hodně věcí, třeba vysnít si ženu nad kusem žvance. Dali jsme jazyky dohromady a na základě uvařených jídel naslepo vytvořili osobnostní profil pěti kuchařek. Ženy jsou to, co vaří!

Žijeme v zemi, která se řídí rčením, že láska prochází žaludkem. Zní to jako gastroromantika, ale jaká je pravda? Znamená to, že žena, která umí skvěle navařit, bude i úžasnou milenkou? Nebo je to spíš tak, že se za lidovým moudrem schovávají vepři, kteří přijdou z práce, fláknou sebou na gauč a zařvou na 'mámu', ať jim udělá večeři? Abychom to prověřili, proměnili jsme se v šovinistické hrochy a nechali si navařit od pěti kuchařek, jejichž identita nám zůstala utajena. Na charakter žen jsme pak usuzovali čistě ze vzhledu a chuti jídel.

macho

Z kuchařského (ne)umění lze o ženě dost poznat. Ale pozor! Stejně jako předpověď počasí, ani test vařením nepřeceňujte, platí jen s jistou pravděpodobností. I když vaše dívky vyplodí vyschlé palačinky vhodné leda ke zkrmení pásovcem, nezoufejte. Pořád není vyloučeno, že je chytrá, dobrá v posteli nebo bohatá.

macho1

Do našeho vaření se zapojily 'Quiche' Hanka, 'Knedlíková' Darina, 'Burgerová' Radka, 'Kuskusová' Anička a 'Špagetová' Nikol. Jaká z nich to u nás vyhrála a jaké si holky vysloužily macho-komentáře, se dozvíte v aktuálním prosincovém Maximu.

macho2

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více