Nahrávání videa ...

VIDEO: Maxim testoval, jak podle jídla poznáš ženu

Mužská fantazie dokáže hodně věcí, třeba vysnít si ženu nad kusem žvance. Dali jsme jazyky dohromady a na základě uvařených jídel naslepo vytvořili osobnostní profil pěti kuchařek. Ženy jsou to, co vaří!

Žijeme v zemi, která se řídí rčením, že láska prochází žaludkem. Zní to jako gastroromantika, ale jaká je pravda? Znamená to, že žena, která umí skvěle navařit, bude i úžasnou milenkou? Nebo je to spíš tak, že se za lidovým moudrem schovávají vepři, kteří přijdou z práce, fláknou sebou na gauč a zařvou na 'mámu', ať jim udělá večeři? Abychom to prověřili, proměnili jsme se v šovinistické hrochy a nechali si navařit od pěti kuchařek, jejichž identita nám zůstala utajena. Na charakter žen jsme pak usuzovali čistě ze vzhledu a chuti jídel.

macho

Z kuchařského (ne)umění lze o ženě dost poznat. Ale pozor! Stejně jako předpověď počasí, ani test vařením nepřeceňujte, platí jen s jistou pravděpodobností. I když vaše dívky vyplodí vyschlé palačinky vhodné leda ke zkrmení pásovcem, nezoufejte. Pořád není vyloučeno, že je chytrá, dobrá v posteli nebo bohatá.

macho1

Do našeho vaření se zapojily 'Quiche' Hanka, 'Knedlíková' Darina, 'Burgerová' Radka, 'Kuskusová' Anička a 'Špagetová' Nikol. Jaká z nich to u nás vyhrála a jaké si holky vysloužily macho-komentáře, se dozvíte v aktuálním prosincovém Maximu.

macho2

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více