Nahrávání videa ...

VIDEO: Maxim burčák - Fuck off tradice!

Rozhodli jsme se popřít debilní kecy Moraváků ze sklepů a dokázat, že vyrobit dobrý burčák není pro moderního člověka nic složitého.

Na Moravě z výroby burčáku dělají vědu. V pořádku. Ale oni se nám posmívají, že v Česku pijeme jejich nejhorší splašky a ještě jim říkáme burčák. Rozhodli jsme se přepsat jejich prastaré recepty a výrobu zmodernizovat. Proč bychom se dnes, v dobách molekulární kuchyně, měli držet temného obskurního moravského středověku?

Vylákali jsme proto ajťáky ze sklepa naší redakce, abysme v nově vzniklém IT sklípku vyrobili osmero skutečně invenčních nápojů, které se nebojí dát tradicím nový svěží duch a moderní chutě. 

Suroviny nás vyšly na 2204 Kč, gadgety včetně směsi na beton k tomu nás přišly přesně na 3384 Kč. Drželi jsme se lidového moudra, že alkohol jsou hovna kvasinek, který žerou šťávu, chčijou oxid uhličitý a kálí alkohol.

Celý recept na vinné chuťové orgasmy najdete v říjnovém Maximu, kde jsme osmičku vzniklých drinků nechali projít přísnými ústy redakčních odborníků.

Jako přídavné suroviny jsme použili např. droždí (občas i vinné kvasinky, aby se neřeklo), kombuchu, RedBull, gumové medvídky nebo chilli. Nejhůř dopadla Cif-Cola, nejlépe Kombuchovice originál a Hot Fuck Chili. 

Maxim burčák speciál - od gurmánů, pro gurmány!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více