Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: Maxim burčák - Fuck off tradice!

Rozhodli jsme se popřít debilní kecy Moraváků ze sklepů a dokázat, že vyrobit dobrý burčák není pro moderního člověka nic složitého.

Na Moravě z výroby burčáku dělají vědu. V pořádku. Ale oni se nám posmívají, že v Česku pijeme jejich nejhorší splašky a ještě jim říkáme burčák. Rozhodli jsme se přepsat jejich prastaré recepty a výrobu zmodernizovat. Proč bychom se dnes, v dobách molekulární kuchyně, měli držet temného obskurního moravského středověku?

Vylákali jsme proto ajťáky ze sklepa naší redakce, abysme v nově vzniklém IT sklípku vyrobili osmero skutečně invenčních nápojů, které se nebojí dát tradicím nový svěží duch a moderní chutě. 

Suroviny nás vyšly na 2204 Kč, gadgety včetně směsi na beton k tomu nás přišly přesně na 3384 Kč. Drželi jsme se lidového moudra, že alkohol jsou hovna kvasinek, který žerou šťávu, chčijou oxid uhličitý a kálí alkohol.

Celý recept na vinné chuťové orgasmy najdete v říjnovém Maximu, kde jsme osmičku vzniklých drinků nechali projít přísnými ústy redakčních odborníků.

Jako přídavné suroviny jsme použili např. droždí (občas i vinné kvasinky, aby se neřeklo), kombuchu, RedBull, gumové medvídky nebo chilli. Nejhůř dopadla Cif-Cola, nejlépe Kombuchovice originál a Hot Fuck Chili. 

Maxim burčák speciál - od gurmánů, pro gurmány!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více