Nahrávání videa ...

VIDEO: Úžasné triky s dominem

Praktická ukázka pravého dominového efektu - tedy bez dominy a otroka.

Příprava tohohle videa trvala přes tři měsíce a padne v něm až 25 tisíc kostek domina. Jedná se o spolupráci zámořského borce, co si říká Hevesh5 a jeho německého kolegy Millionendollarboy, jehož stavby začínají v čase 1:35.

Pokud se vám zdá neuvěřitelné, jak mohl takhle dlouhý řetězec zafungovat bez jediného přerušení, pak jste na něco kápli. Díváte se totiž na tzv. screenlink video. Každá ze staveb vznikla samostatně a dohromady je dal šikovný střih pracující s linkou černých kostiček. Na podobně dlouhou stavbu by ve skutečnosti potřebovali podlahovou plochu minimálně tělocvičny. Zuřivé emoce, které by zavládly, kdyby se něco pos*alo těsně před koncem, by asi vystačily na samostatné virální video.

Pokochejte se úžasně seskládanými triky ve stylu Rubeho Goldberga a pokud vám to nestačilo, jděte na kanály obou borců (tady a tady) nebo si třeba dejte podobný klip od kapely OK Go.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více