Nahrávání videa ...

VIDEO: Trapas roku - Michael Bay utekl uprostřed živé prezentace pro Samsung

Slavný režisér je bez čtecího zařízení neschopný vypotit souvislou větu.

Nikoho nepřekvapí, že celé prezentace - včetně rádoby uvolněných rozhovorů - jsou u velkolepých představovaček nových výrobků pečlivě vysoustružené. Na každém slovu záleží, protože všechno musí zapadnout do skvělé, báječné a úžasné reality, která zaplaví váš život, až si výrobek pořídíte. O to vtipnější je, když se během prezentace něco posere. Třeba jako když Samsung na CESu představoval své nové zahnuté obrazovky a přizval si k tomu režiséra hollywoodských blockbusterů Michaela Baye (Transformers, Armageddon, Skála, Mizerové). Ten se měl rozpovídat o své úžasné kreativitě, ale pak se mu najednou v půlce věty o tom, jak vytváří fascinující světy, porouchalo čtecí zařízení a on neřekl už vůbec nic. Jenom "sorry", když se otáčel na podpadku a pelášil do zákulisí. 

Video se hned začalo šířit po internetu společně se spekulacemi, že šlo o sehranou scénku, co měla Samsungu zajistit vyšší publicitu. Upřímně; fakt si někdo myslíte, že je Michael Bay takhle dobrý herec?

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více