Nahrávání videa ...

VIDEO: Trapas roku - Michael Bay utekl uprostřed živé prezentace pro Samsung

Slavný režisér je bez čtecího zařízení neschopný vypotit souvislou větu.

Nikoho nepřekvapí, že celé prezentace - včetně rádoby uvolněných rozhovorů - jsou u velkolepých představovaček nových výrobků pečlivě vysoustružené. Na každém slovu záleží, protože všechno musí zapadnout do skvělé, báječné a úžasné reality, která zaplaví váš život, až si výrobek pořídíte. O to vtipnější je, když se během prezentace něco posere. Třeba jako když Samsung na CESu představoval své nové zahnuté obrazovky a přizval si k tomu režiséra hollywoodských blockbusterů Michaela Baye (Transformers, Armageddon, Skála, Mizerové). Ten se měl rozpovídat o své úžasné kreativitě, ale pak se mu najednou v půlce věty o tom, jak vytváří fascinující světy, porouchalo čtecí zařízení a on neřekl už vůbec nic. Jenom "sorry", když se otáčel na podpadku a pelášil do zákulisí. 

Video se hned začalo šířit po internetu společně se spekulacemi, že šlo o sehranou scénku, co měla Samsungu zajistit vyšší publicitu. Upřímně; fakt si někdo myslíte, že je Michael Bay takhle dobrý herec?

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více