Nahrávání videa ...

VIDEO: To nejlepší z českého a světového YouTube za rok 2013

Posilte si před koncem roku imunitu. Vystavte svůj organismus koncentrovanému virálnímu videu. Obsahuje vše, co letos hýbalo českým internetem.

Dlouho jsme před tím varovali, ale Česko se stejně rozpustí v toxickém moři globalizace. Stačí se podívat na kompilaci nejsledovanějších videí na YouTube a zjistíte, že Češi z velké části sledovali to samé, co třeba obyvatelé Taškentu, lidé z regionu Maldonado nebo třeba prohnilí a hloupí Američané, z jejichž řad pochází pouze 350 držitelů Nobelovy ceny.

Mělo by se to nějak zatrhnout, protože čím více budeme cestovat a čím více budeme znát cizích jazyků, tím více budeme zapomínat na české tradice, jako vánoční vraždění kaprů, nezřízené chlastání zelených a tuzemáků, mazání chleba pomazánkovým máslem nebo jeho obkládání olomouckými tvarůžky, ponižování starších lídí tím, že je nutíte si sednout v MHD nebo tančení verbuňku a obkročáku, což ale stejně dělají jen skupinky pošuků kdesi na Moravě.

Kompilaci připravili přímo lidé z YouTube a postupně se rozrůstá. Proto se zatím z úvodního rozcestníku nedostanete úplně všude. Chlápkům z Viral Brothers ale stejně neutečete, ani kdybyste stokrát chtěli. Už radši končíme, nebo se to tady promění v "Debilní kecy..."

A tady je globální guláš, kdyby vám ten s knedlíkama a vepřovým nestačil:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Další epický skok ze střechy, tentokrát rovnou do přístavu

VIDEO: Další epický skok ze střechy, tentokrát rovnou do přístavu

Magora, který vystupuje na Youtube pod přezdívkou 8Booth jsme vám ukazovali už nedávno, ale teď prostě musíme znovu.

Číst více
VIDEO: Úctyhodný polykací talent jedné drobné blondýnky

VIDEO: Úctyhodný polykací talent jedné drobné blondýnky

Máme tu video jedné dívky, která si nás okamžitě získala pro svou neobyčejnou schopnost polknout vcelku kostku másla.

Číst více
GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

Naštěstí ale zatím není taková kosa, aby se zachumlaly od hlavy k patě, takže i přes teplé košile pořád zbylo dost prostoru pro ...

Číst více
VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více