Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: To nejlepší z českého a světového YouTube za rok 2013

Posilte si před koncem roku imunitu. Vystavte svůj organismus koncentrovanému virálnímu videu. Obsahuje vše, co letos hýbalo českým internetem.

Dlouho jsme před tím varovali, ale Česko se stejně rozpustí v toxickém moři globalizace. Stačí se podívat na kompilaci nejsledovanějších videí na YouTube a zjistíte, že Češi z velké části sledovali to samé, co třeba obyvatelé Taškentu, lidé z regionu Maldonado nebo třeba prohnilí a hloupí Američané, z jejichž řad pochází pouze 350 držitelů Nobelovy ceny.

Mělo by se to nějak zatrhnout, protože čím více budeme cestovat a čím více budeme znát cizích jazyků, tím více budeme zapomínat na české tradice, jako vánoční vraždění kaprů, nezřízené chlastání zelených a tuzemáků, mazání chleba pomazánkovým máslem nebo jeho obkládání olomouckými tvarůžky, ponižování starších lídí tím, že je nutíte si sednout v MHD nebo tančení verbuňku a obkročáku, což ale stejně dělají jen skupinky pošuků kdesi na Moravě.

Kompilaci připravili přímo lidé z YouTube a postupně se rozrůstá. Proto se zatím z úvodního rozcestníku nedostanete úplně všude. Chlápkům z Viral Brothers ale stejně neutečete, ani kdybyste stokrát chtěli. Už radši končíme, nebo se to tady promění v "Debilní kecy..."

A tady je globální guláš, kdyby vám ten s knedlíkama a vepřovým nestačil:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více