Nahrávání videa ...

VIDEO: To nejlepší z českého a světového YouTube za rok 2013

Posilte si před koncem roku imunitu. Vystavte svůj organismus koncentrovanému virálnímu videu. Obsahuje vše, co letos hýbalo českým internetem.

Dlouho jsme před tím varovali, ale Česko se stejně rozpustí v toxickém moři globalizace. Stačí se podívat na kompilaci nejsledovanějších videí na YouTube a zjistíte, že Češi z velké části sledovali to samé, co třeba obyvatelé Taškentu, lidé z regionu Maldonado nebo třeba prohnilí a hloupí Američané, z jejichž řad pochází pouze 350 držitelů Nobelovy ceny.

Mělo by se to nějak zatrhnout, protože čím více budeme cestovat a čím více budeme znát cizích jazyků, tím více budeme zapomínat na české tradice, jako vánoční vraždění kaprů, nezřízené chlastání zelených a tuzemáků, mazání chleba pomazánkovým máslem nebo jeho obkládání olomouckými tvarůžky, ponižování starších lídí tím, že je nutíte si sednout v MHD nebo tančení verbuňku a obkročáku, což ale stejně dělají jen skupinky pošuků kdesi na Moravě.

Kompilaci připravili přímo lidé z YouTube a postupně se rozrůstá. Proto se zatím z úvodního rozcestníku nedostanete úplně všude. Chlápkům z Viral Brothers ale stejně neutečete, ani kdybyste stokrát chtěli. Už radši končíme, nebo se to tady promění v "Debilní kecy..."

A tady je globální guláš, kdyby vám ten s knedlíkama a vepřovým nestačil:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více