Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: Sacha Baron Cohen shodí stařenku z pódia

Možná si zlámala kosti, ale přistála u nohou hvězd...

Borec, kterého známe jako Borata, Bruna, velkého Aladdina nebo Aliho G si na cenák BAFTA převzal cenu Charlieho Chaplina za mimořádný přínos v komediálním žánru. Na pódium ho uvedla Salma Hayek a ještě předtím uvítala nejstarší žijící herečku, která účinkovala ve filmu po boku Chaplina. Jmenuje se Grace Collington a Cohenovi předala vycházkovou hůl, typickou pro krále němého filmu. Jenže to neměla dělat, protože za chvíli letěla i s vozíkem z pódia přimo před užaslé hvězdy. Ty ani nestihly v šoku pobrat, že je to připravený (ale i tak dost nebezpečný) skeč.

Cohen vzal scénkou pozici největší hvězdy večera držiteli hlavní ceny Georgi Clooneymu. S oceněním domů odcházeli taky Benedict Cumberbatch, Sir Ben Kingsley, Kathryn Bigelow a Idris Elba.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více